Strona główna  |  Wiadomości  |  PlanetProfitIII - kolejny produkt AXA i BNP Paribas

PlanetProfitIII - kolejny produkt AXA i BNP Paribas

Data aktualizacji: 2013-10-19
W oddziałach BNP Paribas ruszyła sprzedaż kolejnej edycji produktu strukturyzowanego w formie ubezpieczenia grupowego na życie i dożycie AXA Życie TU S.A. o nazwie PlanetProfitIII.

PlanetProfitIII to ubezpieczenie grupowe na życie i dożycie AXA Życie TU S.A., które sprzedawane jest już w trzeciej edycji. Poprzednie dwie, prowadzone w zeszłym roku, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem Klientów.

Grupowe ubezpieczenie na życie PlanetProfitIII oparty jest o indeks BNP Paribas Millenium Long Short Commodities 6% PLN ER. Został on tak zaprojektowany, aby w jego skład wchodziły surowce o najwyższym przewidywanym poziomie zwrotu, takie jak ropa naftowa, złoto, czy cukier.

Produkt daje możliwość osiągania stabilnych zysków przy jednoczesnej kontroli ryzyka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć finansowo swoją przyszłość. Klient BNP Paribas ma zagwarantowane 100% ochrony kapitału na koniec inwestycji, 100% udziału we wzroście indeksu oraz zysk zwolniony z opodatkowania.

Okres subskrypcji produktu PlanetProfitIII trwa od 17 października do 18 listopada 2011 r. Minimalna składka jednorazowa wynosi 3 000 zł, a okres inwestycji - 2 lata.

Źródło: Biuro Prasowe AXA

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze