Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Pakiet OC + AC Liberty Direct dostępny na Groupon.pl

Data publikacji: 2011-07-25

Liberty Direct, jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce, stworzył ofertę z serwisem Groupon.pl. W dniach 25-27 lipca br. użytkownicy Groupon.pl będą mogli nabyć kupon promocyjny wart 250 zł na ubezpieczenie OC i AC Standard Liberty Direct za jedyne 49 zł.

Liberty Direct

Na stronie Groupon.pl dostępne już są kupony promocyjne, ważne przez 3 miesiące. Uprawniają do zniżki na pakiet ubezpieczeniowy OC i AC Liberty Direct. Będzie można z nich skorzystać przez stronę internetową towarzystwa.

Jest to kolejna akcja Liberty Direct z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Na początku lipca firma w ramach programu "Poleć sprawdzone ubezpieczenie" umożliwiła klientom rekomendację firmy poprzez aplikację na Facebooku.

„Portale oferujące zakupy grupowe zyskały w Polsce już kilka milionów użytkowników. Wśród nich zdecydowanym liderem pozostaje Groupon.pl. Biorąc pod uwagę wysoką popularność serwisu, zdecydowaliśmy się przygotować ofertę rabatową dla jego Klientów. Promocja jest nie tylko nowatorska na rynku ubezpieczeń, ale też bardzo atrakcyjna, liczymy więc, że spotka się z dużym zainteresowaniem kierowców” - komentuje Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Osoby, które zdecydują się na zawarcie umowy ubezpieczenia samochodu będą mogły skorzystać z szerokiej ochrony w ramach pakietu OC a Mini Assistance i AC Standard, który obejmuje:

  • szkody związane z ruchem pojazdu, których skutkiem jest uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku,
  • szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu lub jego wyposażenia powstałe na skutek wypadku drogowego oraz kradzieży,
  • szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek huraganu, gradu, pożaru, czy powodzi,
  • pomoc serwisową, naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego oraz pomoc informacyjną.

Oferta skierowana jest do nowych klientów Liberty Direct, czyli takich, którzy nie mieli aktywnej polisy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Źródło: Liberty Direct

Tagi:

Komentarze

2011-09-25 18:31

muil

Oferta była całkiem niezła tj. za 49zł można było kupić zniżkę 250zł. Obowiązywała na pakiet OC i AC. Kupon można było zrealizować trzy miesiące od chwili zakupu.

2011-09-24 14:46

ayesha

Ile można było zyskać kupując kupon groupon Liberty Direct?

2011-09-14 12:56

gil

Groupon kupon na Liberty - świetna rzecz

2011-08-28 11:27

łukasz

Szkoda, że nie wiedziałem o tej poromocji liberty na grouponie. Kupon można wykorzystać w ciągu 3 miesięcy, więc bym się załapał na zniżke.

2011-08-23 21:25

kierowca

Nowy pomysł Liberty na udzielanie zniżek bardzo mi się podoba. Nie skorzystałem wprawdzie, ale jeśli w przyszłości będzie taka możliwośc, to kupie groupona na OC

2011-08-18 13:23

muzzy

Liberty Direct to firma która najbardziej ze wszystkich idzie z duchem czasu. Jest na Grouponie, na Facebooku, ma internetową platformę obsługi klienta.