pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Oszuści

2014-05-05 16:04

Ekspert LINK4

Mam do Ciebie prośbę kierowco byś skontaktował się ze mną poprzez blog firmowy LINK4: http://link4.pl/blog , zakładka kontakt. Podaj tam proszę numer polisy i wszelkie szczegóły sprawy, zajmę się nią i po sprawdzeniu wszystkiego wrócę do Ciebie z informacjami. Pozdrawiam i czekam na informacje. Ekspert LINK4

2014-05-04 22:47

kierowca

Link 4 pobija rekordy. Napisałem odwołanie od wyceny szkody. Zdziwiłem się, gdy zamiast odpowiedzi na 7 punktów wskazujących błędy w wycenie otrzymałem spam od Boota w PDF z pomniejszoną nową wyceną. Nawet nie zmienili daty wyceny. Pełen automat. Link 4 to ma standardy obsługi klientów. Pełen profesjonalizm :) Trochę zmienili opis w email dopisując, że sama wycena nie oznacza, że link 4 poczuwa sie do odpowiedzialności. To chyba forma straszenia. Pomniejszają i grożą . Może frajer się odwali. Takie standardy to tylko w Link4. Pamiętajcie jak ktos z link 4 wam wjedzie to wzywajcie policje i sie nie litujcie. Kserujcie wszystkie dokumenty, a najlepiej zgłosić szkodę w swoim Autocasco i zrobić regres do tych cwaniaków. Szkoda nerwów. Najgorsza firma ubezpieczeniowa w Polsce. Odradzam

2014-05-05 16:01

Ekspert LINK4

Mam do Ciebie kierowco prośbę byś skontaktował się ze mną poprzez blog firmowy LINK4: http://link4.pl/blog , zakładka kontakt. Podaj tam proszę numer polisy i wszelkie szczegóły sprawy, zajmę się nią i po sprawdzeniu wszystkiego wrócę do Ciebie z informacjami. Pozdrawiam i czekam na informacje. Ekspert LINK4

2014-05-04 21:39

janusz

ja osobiście jestem w link4 nie narzekam. po 1 przed wykupieniem AC powiedzielm ze chce mieć wykupioną amortyzacje i bez udziałów własnych a połowa z was nie przeczyta OWU i nie wie co kupuje bo patrzy na cene to jedna sprawa. jak czytam ze mieliście problem z wypowiedzeniem to zbiera mnie na śmiechy. może po prostu nie potraficie w wypowiedzenia napisać magicznego słowa "rezygnuje/wypowiadam" i własnoręcznie czytelnie się podpisać - o tym mówi ustawa drodzy państwo ;)

2014-01-22 17:39

wkurwionaklientka

Nigdy więcej. Oszuści i nierzetelni, zdarli ze mnie kupę kasy a to tylko dlatego, że pracownik ich firmy nie raczył się skontaktować. NIE POLECAM !!

2013-12-07 15:59

oszukany !!!

Ekspert LINK4 Też nie odpowiada , a do niego też napisałem ! Banda oszustów ! Nigdy więcej link4 !

2013-12-07 15:55

oszukany !!!

Tak jasne- usuwajcie komentarze ! Nadal zero kontaktu !

2013-12-03 15:09

oszukany !!!

Tak jak pozostali opiniodawcy daję negatywa !!! Chodzi o niewypłacanie zwrotu niewykorzystanej polisy po sprzedaży samochodu ! M-eile wysłane -podane wszystko jak na talerzu ! nr konta meilem oraz podczas rozmowy z konsultantką a pieniążków jak nie było na koncie tak nie ma ! I niech nie łżą że przelew od nich na moje konto idzie kilka dni - bo w to nie uwierzy nawet małe dziecko !!! Mam konto już b,długo-robię przelewy-kupuję płacąc przelewami i max 2 dni chociaż tylko 1 raz tyle szedł !!! Zrobiłem głupotę ubezpieczając nowy samochód u nich-ale to już ostatni raz ! Wszystkim znajomym odradzam Link -4 !!! oszukany !! drugi raz bo negatywa zapomniałem dać :)

2013-12-03 15:08

oszukany !!!

Tak jak pozostali opiniodawcy daję negatywa !!! Chodzi o niewypłacanie zwrotu niewykorzystanej polisy po sprzedaży samochodu ! M-eile wysłane -podane wszystko jak na talerzu ! nr konta meilem oraz podczas rozmowy z konsultantką a pieniążków jak nie było na koncie tak nie ma ! I niech nie łżą że przelew od nich na moje konto idzie kilka dni - bo w to nie uwierzy nawet małe dziecko !!! Mam konto już b,długo-robię przelewy-kupuję płacąc przelewami i max 2 dni chociaż tylko 1 raz tyle szedł !!! Zrobiłem głupotę ubezpieczając nowy samochód u nich-ale to już ostatni raz ! Wszystkim znajomym odradzam Link -4 !!! oszukany !!

2013-07-16 19:07

zdegustowana

OSZUŚCI -Trudno być zadowolonym jeżeli na każdym kroku spotykamy się z próbą wyłudzenia pieniędzy na wyimaginowane polisy. Zbyłam samochód w grudniu 2011 , zawiadomiłam o tym fakcie ubezpieczyciela. W lipcu wygasała polisa i LINK4 zażyczył sobie jej przedłużenia. aby było weselej dopiero w sierpniu wystwił ponoć nową polisę więc znowu zawiadamiałam, przesyłałam pisma, wypowiedzenia skany umowy sprzedaży pojazdu, skany jego wyrejestrowania itp. I w lipcu 2013 przysłano mi pismo z firmy windykacyjnej że zalegam z płatnościami za samochód którego już dwa lata nie mam ZGROZA. kolejne telefony, meile,listy i...... czekamy, może zrobią porządek w ewidencji a może nie a może spór trzeba będzie zakończyć w sądzie.

2013-06-03 10:21

Ekspert LINK4

Zawsze wysyłamy dokumenty odnowienia polisy na ok. 2-4 tygodnie przed końcem umowy. W trakcie tego okresu wysłał Pan do nas wypowiedzenie, które automatycznie spowodowalo, ze polisa nie zostala odnowiona.

2013-07-15 15:09

rozczarowany

Panie Ekspert pan bredzisz ja wysłałem wypowiedzenie w kwietniu a w lipcu i tak przyszło mi przedłużenie umowy, podstawa omyłkowa wpłata 20pln.

2013-05-29 21:58

jurek

witam ja tez kupilem samochod od wlasciciela ktory mial w czesniej w linku4 i zostalem na rok ale nie jestem zadowolony bo pierwsza rate wplacilem i po miesiacu szukali glupiego ze nie wplacilem teraz minelo pare miesiecy i znow pisza ze OC nie wplacone a druga rate wplacilem. ja jestem ubespieczony w PZU zbiorowo w pracy i zdarzylo mi sie ze o kupiony samochod ubespieczony w LINK4 rozwalilem dwukrotnie glowe o klape bagaznika i z PZU dostalem pierwsza raza 600zl a druga 1200zl pan z PZU pyta mi sie gdzie mam ubespieczony samochod a ja ze w LINKU4 a on mi mowi niech pan tez zglosi tam szkode zobaczy pan jaki bedzie pan rozczarowany. i pan z PZU nie mylil sie zadzwonilem do LINKA4 i mowie ze glowe rozwalilem o klape auta u was ubespieczonego a oni mi spytali sie czy auto bylo w ruchu smiechu warte i dlatego juz nie dlugo oleje ZA SRANY link4 I WYMOWIE IM UMOWE WYSYLAJAC MAILA ORAZ LIST POLECONY BY MIE W KONIA NIE ZROBILI to oszusci i naciagacze sa

2013-05-25 10:04

Kolejny Oszukany

Ponieważ LINK4 oszukał mnie bezpodstawnie omawiajac wypłaty odszkodowania (sparwa opisana w innym poscie) zrezygnowałem z ubezpieczania tam samochodu żony. Zgodnie z wymaganiami wysłałem rezygnację i mailem i pocztą oraz otrzymałem potwierdzenie rezygnacji z ich strony o poniżej treści. Jakież było moje zdziwienie kiedy kilka dni później przysłano mi pismo ze jednak PRZEDŁUŻYLI MI ubezpieczenie. :):):) Jest takie słowo na B.... które najlepiej opisuje tą sytuację. Ciekawe czy LINK4 tym razem uzna swój błąd czy również bede musiał to udowadniać w sądzie???? Dot. polisy: K1024336301 Szanowni Państwo Link4 TU S.A. informuje, że wypowiedzenie polisy K1024336301 dotyczącej pojazdu FORD Focus 1.6 Kat. Ghia zostało zweryfikowane pozytywnie. W związku z powyższym w/w polisa nie zostanie odnowiona na kolejny rok. Dziękujemy za wybranie usług Link4 i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą za rok.

2013-05-11 15:55

ofiara LInk4

To typowe dla nich.

2013-05-01 08:55

Naciagacze

Próbują wyłudzić kolejne składki oc mimo 2 krótkiego wysłania rezygnacji w terminie