pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Opinie o AVIVA

2013-01-20 20:35

oszukana

Niestety ale wszystkie negatywne wypowiedzi to 100% prawda. Rówież zostalam " oszukana" przez Avivę. Mialam 4 polisy, 2 zlikwidowałam wcześniej, 2 są teraz w likwidacji. Agent niestety okazał sie bardzo nie profesjnalnym doradcą. Dużo pieniędzy straciłam przez niego.!!! Nikomu nie polecam tej FIRMY

2013-11-10 20:13

ap_s3@interia.pl

Bardzo proszę o informację mailową ap_s3@interia.pl dlaczego Pani zrezygnowała - straciła Pani pieniądze?

2013-01-18 12:52

Zofia

Tagi: oszukani przez AVIVA Złodziejska firma AVIVA kradnie oszukuje oszuści AVIVA Złodzieje OC sprzedaż auta samochodu pojazdu wypowiedzenie OC zawiadomienie o zbyciu auta Podobnie jak przedmówca: Przed sprzedażą samochodu prosiłam firmę AVIVA o precyzyjną informację jak się uchronić przed konsekwencjami w razie wypadku spowodowanego przez kupującego, któremu przekazuje się polisę OC oraz co zrobić, aby uzyskać nadpłaconą składkę za prawie cały rok w wysokości ponad 500 zł. Na to pracownica odparła, że należy kupującemu przekazać spokojnie bez obaw polisę im - AVIVIE - wysłać faksem lub listem (poleconym) powiadomienie o zbyciu pojazdu i umowę kupna-sprzedaży - co też niezwłocznie uczyniłam. Rozmowę utrwaliłam na dyktafonie. Jakież było moje nieukrywane oburzenie, gdy po 2 dniach zadzwoniłam z pytaniem, kiedy otrzymam zwrot należnych mi nadpłaconych składek. Okazuje się, że firma AVIVA celowo wprowadza ubezpieczonych w błąd. Aby uchronić swoje pieniądze należy: Wyłącznie podczas sprzedaży pojazdu zadbać o to, żeby kupujący podpisał "Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych". Bez tego nie wolno mu dawać kluczyków i żadnych dokumentów pojazdu. Wg stanu prawnego na 18.01.2013 sprzedający NIE MA DO WYPOWIEDZENIA UMOWY OC PRAWA. Poprzez celowe wprowadzenie klienta w błąd firma AVIVA zyskuje to, że ubezpieczenie dalej biegnie w jej firmie i uzyska związaną z tym a nienależną jej składkę. Nie ważne jest dla nich, że oszukany były klient już do nich więcej nie wróci, bo konkurencja jest na rynku ubezpieczeniowym olbrzymia. Trzykrotnie zwracałam się pisemnie listem, faksem i mailem o pomoc firmę AVIVA. Bez żadnego skutku. Firma AVIVA konsekwentnie milczy. W przygotowaniu jest pozew zbiorowy o odszkodowanie. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt dopisując swoje posty.

2013-02-18 21:03

ch

Proponuję zapoznać się z ustawą OC.

2013-01-17 23:18

Oszukany przez AVIVA

Ban.ycko-złod.iejskie zachowanie. Kłamliwe informacje. Zero pomocy przy kupnie-sprzedaży samochodu. Omijać wielkim łukiem. Mam 550 zł przez tą zło.ziejską firmę w plec, bo mnie pracownicy wprowadzili w błąd. Pozytywne komentarze pisane są najprawdopodobniej wyłącznie przez pracowników avivy. UWAGA!!!!

2013-01-17 23:21

kchrzmowgs

zgadza się gg 8356786 Firma okłamuje klientów. UWAGA!!!!!!

2013-01-05 13:44

odradzam

Współpracowałem z tą firmą ponad 10 lat, nie wypłacono mi ostatniego należnego wynagrodzenia, pracownik działu prawnego udzielił mi odpowiedzi " nie wypłaciliśmy i co nam Pan zrobi " Nic im nie zrobię bo jest to firma bandycka i przeżarta korupcją, w umowach w tamtym czasie mieli zapis że wszelkie sprawy sporne mogą być załatwiane przed sądem rejonowym w Warszawie. Szefem działu prawnego tej firmy był sędzia tego sądu. Czy nie jest to układ mafijny?

2012-12-18 21:49

Maciek

Próbują wyłudzić OC mimo wypowiedzenia przysyłają wezwania do zapłaty i straszą!

2012-12-14 18:05

oszukany

Uwaga dla nich liczy sie słowo tak przez tel. a potem komornik mimo iż nic nie podpisałeś i nic nie zapłaciłeś śmieszne ale prawdziwe. Przez tel. wszystko brak mi słów. Piszcie jeśli was tak samo zrobili, a teraz komornik ha ha ha .

2013-01-29 23:14

hahaha

A co oznacza słowo tak??? No bez jaj , hah. Jak ktoś nie wie co mówi, to do kogo pretensje? Do mnie też dzwonili i nagrywali rozmowę, ale powiedziałem, że chcę tylko propozycję i spoko, komornik mnie nie straszy haha poza tym, chyba coś ściemniasz, bo ostatnia polisa jak jej nie opłaciłem to została anulowana a ja sobie zawarłem gdzie indziej. Ściema!

2013-11-14 20:14

Zniesmaczony

Odradzam. Już podczas pierwszego spotkania, gdy odmówiłem zawarcia jakiejkolwiek umowy, agentka (czyli "doradca finansowo-ubezpieczeniowy") zaczęła mnie obrażać, sugerując, że jestem nieinteligentny, nie mówię prawdy itp. Jeszcze raz odradzam.

2012-12-07 19:18

niedoszły

Chciałem zawrzeć z nimi polisę OC+AC na samochód. Ale przyznałem się, że w przeciągu ostatnich trzech lat korzystałem 3 razy z AC (samochód w leasingu na firmę, teraz mam wykup i muszę już sam ubezpieczyć). Powiedzieli mi, że w ich ocenie ryzyka nie dostanę u nich AC, a samo OC będzie tak drogie dla mnie, że się nie zdecyduję na korzystanie z ich usług. Wynika z tego, że miałbym płacić 2500 zł rocznie i nie korzystać z polisy AC, bo mogą mnie wyrzucić z "klubu ubezpieczonych" po pierwszym zdarzeniu, np lakierowania drzwi oklepanych na parkingu. Wnioski nasuwają się same...

2012-11-09 13:50

Roman

Nigdy więcej tej firmy. Agentów szkolą by chodzili po rodzinie i znajomych. Nie będą mieli do kogo pójść to ich zwalniają. Polisę posiadam już 4 lata a miałem już 3 opiekunów (agentów) bo poprzednika zwolnili. A jak idę do biura po informację nic nie wiedzą, kto jest pana opiekunem też nie wiem bo nastąpiła zmiana a nowy się nie kontaktuje. Jeśli chodzi o roszczenia oczywiście też nie jest łatwo sąsiad złamał rękę nie mógł się skontaktować z agentem bo nie pracował już, chyba ten sam co ja podpisałem z nim. Wysłał więc pismo o odszkodowanie do biura głównego z całą dokumentacją medyczną. czekanie na odpowiedź 30 dni i pismo nie został wypełniony druk, proszę o wypełnienie wniosku u agenta lub w oddziale. W oddziale nikt go nie obsłużył bo Pani nie była agentem i nie miała prawa podpisać i tylko osoba która zajmuj się moją polisą ma takie prawo, co jest zupełną bajką odpowiedz dostał po tygodniu że ma zadzwonić do Pana X oczywiście Pan nie mógł się z nim spotkać bo nie było mu po drodze i czekał 2 miesiące. A jak przyjechał to chciał mu sprzedać więcej ubezpieczeń mówiąc że to i tamto musi Pan mieć. na wypłatę czekał kolejne 30 dni.

2013-11-10 20:15

ap_s3@interia.pl

Czy dalej posiada Pan to ubezpieczenie, chce Pan ograniczyć jego koszty?

2012-10-18 08:52

mark

Kombinują jak i reszta "towarzystw". Po to są, żeby z was kasę ściągać i z tego żyć. A najgorsze, że obywatela przymusza się do składki OC, choć niewiele z tego jest. Wszystko jest miło, jak zakładacie polisy i macie płacić składki. A jak chcecie "wyłudzić" odszkodowanie, to jesteście "be".

2012-10-17 21:28

Tomek

Odradzam wszystkim którzy się zastanawiają czy skorzystać z usług tej firmy. Liczy sie aby wziąć kasę potem maja cie serdecznie gdzieś. Przez kilka dni nie mogłem sie do nich dodzwonić po 2 (dwóch) godzinach czekania dopiero ktoś łaskawie odebrał. .. i nic z tego nie wynika dalej nie mam żadnej odpowiedzi a dodzwonić się do konsultanta graniczy z cudem. lepiej dopłacić więcej i być zadowolony z usługi a i tak w ogólnym rozrachunku wyjdzie taniej -- koszt połączenia -- zdrowie i nerwy

2012-10-02 20:35

xaltuton

Moim rodzicom zostało 9000 zł kredytu za dom do spłacenia, kiedy nagle zmarł ojciec. Był ubezpieczony na życie w AVIVIE z cesją na bank, w którym brali kredyt. Za kilka dni mija 4-ty miesiąc od zgłoszenia przez mamę roszczenia do AVIVY o spłatę reszty kredytu (ubezpieczenie na chwilę obecną opiewa na 23000 zł). Nie chcą jej udzielać informacji, bo niby tylko z bankiem mogą dyskutować,, bo na nich cesja. Mama składała pisma do AVIVY i do banku. Ze strony AVIVY, ciągle odwlekanie, nic nie wiadomo, człowiek na urlopie... tymczasem mama spłaca kolejne raty kredytu (zostało jej do spłacenia 5000 zł obecnie) i ciągle opłaca ubezpieczenie w AVIVIE (ubezpieczenie na życie ojca; który już nie żyje). Tak doradzono jej w banku, żeby nie było problemów, że ciągłość ubezpieczenia została przerwana. PARANOJA!! Dodam, że spłacanie kredytu z jednej emerytury, która jej została powoduje, że ledwo wiąże koniec z końcem,. Co robić???

2012-10-16 19:44

AVIK7

Skontaktujcie się z agentem, który obsługuje tę polisę albo z kimś z biura AVIVY w najbliższym mieście. On powinien wszystko wyjaśnić w Biurze Głównym i mamie wszystko wyjaśnić. Jeśli AVIVA już wie , że ojciec nie żyje to przysługuje już świadczenie z tytułu śmierci ubezpieczonego i składki z tytułu polisy nie należy płacić ./bo nie wiadomo czy będą chcieli zwrócić ale i tak trzeba pisać póżniej o zwrot bo składki niepotrzebnie były zaplacone/ Odszkodowanie zostanie przelane na konto banku. W sprawie różnicy między sumą ubezpieczeniwą tj.23000zł a zaległością w banku trzeba rozmawiać z kimś kumatym w banku, bo powinni zwócić mamie tę różnicę. Nie mogą przecież w ten sposób zarabiać na klientach. Już zarobili na odsetkach.

2012-10-16 19:51

AVIK7

Dodam jeszcze że banki nie znają się na ubezpieczeniach i żle podpowiadają , że trzeba nadal płacić składki ubezpieczeniowe po śmierci ubezpieczonego. To nieprawda.

2012-12-07 19:29

kris

po co płacicie za nieboszczyka? przepraszam ale to paranoja jakaś... ;-) bo to jest ubezpieczenie na życie, aby zostało wypłacone rodzinie.

2012-12-19 01:06

ag

Jezeli Ojciec zmarł a był ubezpieczony, to od tego dnia juz składka nie musi byc płacona.Ktos w banku bzdury mowi.Najlepiej zgłosic sie w takich sprawach do agenta i to agent bedzie pilotowac sprawe.

2012-09-05 21:04

EWA

OSZUSCI SZKODA GADAC!!!!!!!!!!!

2012-08-03 20:42

KAMILLA

Witam wszystkich. Dołączam się do grona osób , które zostały przez Avive oszukane. Opłacam AC od ponad 10-ciu lat. Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją z strony ubezpieczyciela. Już w dniu zgłaszana szkody, pani na infolinii mówiła to głosem już zniechęcającym mnie do złożenia zgłoszenia. Następnie firma wynajęta przez Avive, która sporządza protokół szkody to następna porażka. Pan pracuje od 8-16 w dniu pon-pt- co zrobić jak człowiek pracuje. Nie ma wyjścia trzeba zwolnić się z pracy, ale przejdźmy dalej. Po podpisaniu protokołu szkody na orzeczenie odszkodowania czeka się trzy tygodnie. Po zaakceptowaniu kosztów odszkodowania , które jest tak zaniżone ,że szkoda mówić- na wypłatę czekam już dwa tygodnie. Dzwoniąc na infolinie to totalna porażka. Osoby tam siedzące to następna porażka na niczym się nie znają . Odpowiadają cytatami z OWU Aviva. I co ciekawe Aviva ma do 90 dni na zakończenie szkody wraz z wypłata. Człowiek szuka najtańszego ubezpieczenia na rynku i sam za to płaci swoimi nerwami. Mam drugi samochód ubezpieczony w PZU- i co ciekawe tu od zgłoszenia do wypłaty odszkodowania to czas dwa tygodnie- jest różnica. Zaoszczędziłam 100 zł w ubezpieczeniu OC/AC- ale straciłam więcej czasu i nerwów na walkę o odszkodowanie. MAM NADZIEJĘ ,ŻE OPINIE OSÓB POKRZYWDZONYCH DADZĄ DO MYŚLENIA OSOBOM, KTÓRE CHCĄ WYBRAĆ TEGO UBEZPIECZYCIELA . PAMIETAJMY AVIVA UTRZYMUJE SIĘ TYLKO NA RYNKU DZIĘKI NASZYM SKŁADKOM OC I AC

2012-07-19 15:36

wujekwania

"Na początku było..." nieźle. Ten okres to rzeczywiście działalność na rzecz klienta i ... wejścia na rynek majątkowy. Obniżka franszyzy redukcyjnej, najwyższe stawki kalkulacyjne przy wyliczaniu kosztorysowym(łącznie z zyskiem!), rozszerzanie zakresu ochrony, rezygnacja z dodatkowej składki z poszukiwanie przyczyny szkody, rozstrzyganie większości spraw wątpliwych na korzyść klienta.A co najważniejsze - brak problemów z wypłatą odszkodowania i w miarę sprawna likwidacja. Z upływem czasu i zdobyciem rynków ( przymusowi jelenie z BZWBK) całkowite odwrócenie się od klienta. Wprowadzanie obostrzeń dotyczących ubezpieczanego mienia, absurdalna interpretowanie zapisów owu, coraz niższe odszkodowania ( stawki kalkulacyjne, brak zysku) i coraz częstsze odmowy . Szczytem bezczelności było powoływanie się na zapisy obecnych przepisów budowlanych do obiektów sprzed 1945 r., które przyjęło się do ubezpieczenia i za które pobrało składki. Ostatnio wprowadzone warunki ubezpieczenia domów to szczyt absurdu i wymagania wyższe niż praktycznie egzekwowane przez Nadzór Budowlany. Coraz więcej formalności i "papierów" przy likwidacji, coraz dłuższa i bardziej wyboista droga do uzyskania odszkodowania. Osobiście - nie polecam.

2012-07-06 20:51

łucja

JEŚLI MACIE POLISĘ AC W AVIVA I KOLIZJĘ TO TAK JAK BYŚCIE JEJ NIE MIELI.ŻADNEJ POMOCY ANI WYPŁATY ODSZKODOWANIA WIĘC NIEMA SENSU PŁACIĆ ODRADZAM

2012-07-06 20:39

KOLO

UWAGA AVIVA TO MATACZE I OSZUŚCI WIĘC NIE KUPUJCIE TAM ŻADNEJ POLISY A NA PEWNO NIE AC

2014-11-25 08:38

Oszukany

Potwierdzam !!!!!

2012-06-14 09:19

Arka

Nie polecam. Procedury długie, firma droga a jak przyjdzie co do czego to zlewają klienta. Ich ubezpieczenia na życie są najbardziej kosztowne na rynku a zapowiadana stopa zwrotu to bajka. Wystarczy spojrzeć na rozliczenia po 10-15 latach prowadzenia polisy. Współczuję tym co mają tam II i III filar. Poczytajcie sobie jak zrobili w bambuko emerytów w W.Brytanii. W Polsce trafili na jeszcze lepsze stado baranów więc strzygą ich ile się da.

2012-06-01 13:23

malik

Wpłacone w ciagu 10 lat ok 18tys, teraz jest 12tys, Na wypłacenie pieniędzy trzeba czekać ponad miesiąc (tzn. już czekam miesiąc a pieniedzy jak nie było tak nie ma...)

2012-05-13 11:24

md

po 11 latach " oszczędzania " na przyszłą emerytuę wreszcie się opamiętałem .Wpłaciłem na konto w banku i po 2 miesiącach zarobiem na oprocentowaniu więcej niż w Avivie za 2 lata .

2012-06-25 14:39

Anna

Mam podobny zamiar, chcę zrezygnować z III filaru w Aviva (oszczędzam od 1999 roku). Proszę mi podpowiedzieć w jaki sposób mam złożyć rezygnację, jakie dokumenty dostarczyć. I jeszcze jedno: czy wyplacono Panu pełną zaoszczędzoną sumę czy coś potącono? Z góry dziekuję za informacje :)

2012-03-29 23:03

kolezanka

ubezpieczenie na zycie, skladka 90zl/mc, po roku oplacania na koncie mam 80 pare zlotych. rezygnuje i nie dostaje z tego nic, ale wole odejsc teraz i stracic 1080 zł niz zrezygnowac za rok (tak jak sobie zastrzegli ze po roku nic nie zwracaja) wplaciwszy im 2160 zl a wyjmujac jakies 160... czyli byc teraz w plecy 1080 zl a nie cale 2000 za rok... prosty rachunek. dla mnie zenada. wiekszy zysk bede miala z glupiego konta oszczednosciowego, ktore de facto nie da mi ubezpieczenia na zycie, ale zywot moj nie jest prowadzony w zbyt ekstremalny sposob wiec mam nadzieje ze nic sie nie wydarzy ;) dziekuje, ja wysiadam, na pierwszej stacji, teraz, tu :)

2015-07-28 20:18

Ana31.178.159.162

Gdyby głupota miała skrzydła, to "kolezanka" wznosiłaby się wysoko, oj bardzo wysoko... Brak słów!

2012-11-23 10:29

naiwna

wplacalam na 3 filar 200zł miesięcznie przez 4 lata co daje 9600zł .Teraz mam 4700. Ale sobie uskładalam na emeryturę.Chcialam zrezygnować ale namówiono mnie żeby pozostać bo kokosy dopiero będą.Zawiesiłam opłatę składek,ale kapitał się zmiejszył i tak wynosi tyle co napisałam.Chcę odzyskać choć tyle ale coś kręcą.Kto zezwala na to żeby tak okradać ludzi.Przecież tak nas zachęcali do oszczędzania na emeryturę-tylko czyją?

2013-08-27 12:50

vpw

Oczywiście nie przeczytałaś, że przez pierwszy rok lub dwa jakieś 90% składki idzie na ubezpieczenie a na inwestycję pozostałe 10%. Nigdy produkt łączony nie ma sensu, bo jak chcesz mieć ubezpieczenie na życie to je kup a jak fundusz inwestycyjny to też lepiej mieć taki produkt, ale nie można na ubezpieczyciela zwalać tego, że się umowy nie przeczytało. Ja po 20 latach mam wartość wykupu większą sporo od wpłaconych środków i jednocześnie mam świadomość, że w innym przypadku po prostu bym tych pieniędzy nie odłożył tylko wydał.

2012-03-10 15:57

oszukany

nie zawierajcie polis z agentem z krakowa Łukasz Miszczynski miły usmiechniety potem nie wiesz gdzie twoje pieniadze

2012-03-09 12:23

lm

Proszę o pomoc co zrobić - mam ubezpieczenie na życie (zmieniło się to później na nowa perespektywa) od 1998 płacąc najpierw 200 zł kwartalnie teraz 470 zł. Przez te lata wpłaciłem około 18 000 zł. Przychodzą mi pisma że wartość wykupu jest 12 800. Zrezygnować czy nie i czy te 12800 dostanę do ręki czy jeszcze coś odbiją.

2012-12-19 00:56

agent

Witam, masz duzo mozliwosci dokonania zmian w Twojej polisie(obnizenie składki jesli jest za wysoka, rezygnacja z opcji itd) najgorsza rzecza jest likwidacja polisy, bo jestes o 15 lat starszy i nikt nie da Ci tak dobrych warunkow, jak te, ktore dostałes przed 15 laty.Zgłos sie do najblizszego biura i porozmawiaj z agentem ,a najlepiej ze swoim agentem ktorego mozesz ustalic na infolinii lub w biurze.

2013-10-15 16:53

asr

Miałam podobna sytuacje i zrezygnowałam po upływie równo 10 lat- ciagle mi mówili że po 10 latach dostane zwrot w pełnej sumie i z zyskiem. Zysku nie było ani pełnej sumy, ale przynajmniej juz im nic nie płace.

2013-12-17 13:29

Tom

Mam doświadczenie jeżeli chodzi o takie polisy. Już wielokrotnie pomagałem ludziom z tego typu forum. Z doświadczenia wiem jak działają takie polisy . Jeżeli ktoś chce, żeby mu wyjaśnić lub pomóc w rozwiązaniu bez ponoszenia dodatkowych kosztów i nerwów związanych z brakiem informacji od agenta i jego ciągłym przekonywaniu, że polisa zacznie działać. W razie pytań proszę pisać: karuzel11@gmail.com

2012-02-29 09:41

klient

aviva to naciągacze przy braniu pieniedzy to mili jak przychodzi do wyplaty odszkodowania to trzeba do sadu bo inaczej maja cie w d..........., sprawa w sadzie w tok

2012-02-21 17:09

fajna

Oszustwo wplilam na polise 6000 ,chcialam zrezygnowac powiedzieli ze jak odejde dostane 0 zl.a mialam miec polise ktora mnie zabezpiecza a wyszlo ze okradli mnie..Aviva Okrada Ludzi w majestacie prawa.nie dajcie sie nabrac

2014-07-03 21:00

DORADCA PRAWNY

Współpracuję z jedyną w Polsce firmą, która może pomóc w odzyskaniu wpłaconych pieniędzy. Kom 517 054 746 lub 780 154 812 email ; adambhpippoz@wp.pl

2015-06-22 22:06

M79.186.201.230

Ten post jest fałszywy. Jakiś koleś grozi mi prokuraturą mimo że nic nie zrobiłem. Napisałem tylko do niego bo był podany numer że oferuje pomoc w odzyskaniu pieniędzy. A nie że jest oszustem. Kto ten post dodał ???

2012-02-09 15:43

TJ

Absolutnie NIE. Owszem, podali dość atrakcyjną stawkę za AC/OC. Stawka była wyliczana na podstawie wielu parametrów dotyczących samochodu. Przysłali arkusz kalkualcji ale bez podania w polisie wartości rynkowej pojazdu. Pani twierdzi że wartość ta jest określana... w momencie zgłoszenia szkody (dotyczy AC). Twierdzi również że jest absolutnie pewna że robią tak wszystkie towarzystwa. Tylko dlaczego mam oferty Warty, PZU, Allianz, Hestii gdzie składka jest podawana jednocześnie z wyceną samochodu? Żeby było ciekawiej, normatywny przebieg pojazdu leasingowego określają na 10400 km /rok.

2014-08-25 17:25

Paweł

Wg mojej wiedzy nawet 20 lat temu tak było: dostajesz wycenę samochodu gdy zawierasz polisę, ale gdy wystąpi szkoda wykonywana jest ponowna wycena i właśnie ta ponowna wycena się liczy. Gdy ubezpieczałem swój pierwszy samochód i dowiedziałem się o tym od kolegi uważałem, że to oszustwo, ale z czasem się przyzwyczaiłem... Nie ma sensu się denerwować jeżeli nie można czegoś zmienić... Niektóre umowy (zwłaszcza na nowy samochód) nie mają takiej klauzuli i gwarantują, że wycena jest ostateczna lub nawet, że niezależnie od ceny będzie można kupić identyczny, nowy samochód w razie kradzieży. Jednak to są wyjątki od reguły.

2012-02-21 21:47

dżasta

Suma ubezpieczenia, którą agent poda ci w dniu wyceny to tak naprawdę notowanie pojazdu w danym dniu. Zgodnie z Eurotax-carwert. Zawierając polisę suma ubezpieczenia w TU Aviva wyznacza górną granicę odpowiedzialności towarzystwa(czyli więcej nie dostaniesz). A co najważniejsze i tak w razie szkody wyznacza Aviva jej wysokość na podstawie sumy ubezpieczenia w dniu przed powstaniem szkody. Pojazd nie młodnieje z upływem czasu. Ale w składce jest uwzględniony spadek wartości pojazdu. Notowanie pojazdu możesz sam sprawdzić i porównać które z towarzystw zaniża bądź podwyższa ją sztucznie, a co najważniejsze sprawdź jak su w dniu wyliczenia ma się do tej liczonej przy szkodzie.

2013-01-29 23:17

lukas

Dostałeś dobrą propozycję i narzekasz? hahaha co za popieprzeniec:)

2012-01-06 23:27

ola

Każde Towarzystwo jest oszustem jeśli nie wypłaca tak jak my tego oczekujemy tak samo jest z avivą

2011-12-27 18:20

Piotr

MAM jak najgorsze doświadczenia z nimi. Wszytsko jest OK, do czasu aż zgłosisz roszczenie. Później juz tylko wielkie "olewanie". Klient to dla nich 'Pikuś". O ponad 100 dni przekroczyli wszelkie dopuszczalne terminy zaatwienia sprawy, kóra i tak aktualnie załatwili "połowicznie". jeżeli kontakt z nimi - wyłacznie pisemny, za potwierdzeniem odbioru. W aadnym razie znie korzystać z mozliwości zgłoszenia reklamacji poprzez ich stronę www - nie ma śladu, że coś wysłałeś. dzwoniąc do działu roszczeń, i tak rozmawiasz z ludźmi z BOK (niezorientowani) Gdy sie zorientowali, że przekroczyli terminy, za co groża kary od KNF i UOKiK, to próbowali ode mnie wyłudzić ponowne złożenie wniosku (pod prestekstem, zet stary jest w archiwum na drugim końcu wszechświata i długo potrwa, zanim kwity stamtąd ściągną. - Nie zgadzać się. Składając pisma jakiekolwiek w ich oddziałach - zawsze z kipopia i datwonikiem z potwierdzeniem odbioru. Wtedy z przeciętnym adwokatem macie szansę przymusić ich, aby wywiązali sie z umowy.

2012-04-09 23:41

Lichosik

Masz trochę rację, ale nigdy, przenigdy nie kupuj już przez inernet żeczy które wymagają profesjonalnego doradztwa, ale przecież chcesz najtaniej, no to masz! Sam wybrałeś, chyba tego potrzebowałeś!? taniocha kosztuje, przecież wiesz! Jest najdroższa. Gdybyś do mnie napisał byłbyś zadowolony, ponieważ od lat 15 lat obsługuje mnie i moich znajomych Facet który wyjaśnił nam w czym rzecz. Kartongipsy w moim domu poprawiałem 5 razy. Gdybym Jego posłuchał, zaoszczedziłbym dla moich Dzieci na przyszłe studia kupę kasy. Nie jest pewnie najlepszy, ale ma prawdziwy pogląd na sprawy finansowe. Jeśli masz Kogoś lepszego to podam Jego dane do konfrontacji, ciekawe kto wygra? Polecam Ludzi godnych!!

2012-09-17 09:26

Bielecki Grzegorz

Witam w klubie. Ja teraz z nimi walcze.

2011-11-21 22:16

klient odszukany

Zapomnniałem dodać negatywną opinie. Uwaga na tą złodziekską firmę nie wypłacą. Chyba pracownik lub akwizytor pisze pozytyw. Uwago AVIVA to złodzieje.

2014-06-13 16:01

Ja czyli on

Uwaga mam nick badz go nie mam jestem anonimowy chyba konkurencja pisze opinie... Maslo maslane komentarz komenarzowy...

2011-11-21 22:14

oszukany

Miałem okazję korzystać z likwidacji szkody. Odmówili. To oszuści uwaga na Avivę złodzieje

2011-11-21 22:13

kempiński

To oszuści uwaga na AVIVA. Oszukali mnie

2014-05-07 19:18

oszukany

Swego czasu miałem kolizje z ubezpieczonym w AVIVIE.jego wina,moje auto do kasacji [co prawda nie nowe ale super sprawne ]za sumę przyznaną po wycenie szkody mogłem kupić najwyżej hulajnogę,Tacy spece.!

2012-02-10 19:00

dfbfb

oszukali jak podziel się ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2011-07-12 10:25

Aleks

Szkodę miałem 25 sierpnia wieczorem, a rzeczoznawca przyjechał na oględziny 30 sierpnia. Po kilku dniach dostałem wycenę szkody na maila. Odszkodowanie na moim koncie pojawiło się 16 września i była adekwatna do szkody, więc Aviva na pewno nie stosuje praktyk zaniżających sumę odszkodowania. U mnie likwidacja szkody w Allianz przebiegała bardzo sprawnie więc polecam.

2014-07-19 00:41

dkk

He he, a powiedzieli ci ile powinni policzyć za roboczo godzinę serwisową prawdziwą? Policzyli części o wartości oryginałów jak mówią przepisy? Bo zapewne tyle co zamienniki i wiele innych o których nie macie pojęcia, jak ubezpieczyciele robią was w konia! Zapewne powinieneś dostać dwa razy tyle jak nie lepiej.

2015-05-26 19:56

OSZUKANY78.10.36.29

Tak to przedstaw dokumenty, draniu w AVIVIE dorabiasz na portalu klientów szukasz.

2011-07-07 11:15

Joe

Kupiłem ubezpieczenie OC + AC w Aviva. Obsługa przy zawieraniu polisy – super. Nie miałam okazji korzystać jeszcze z likwidacji szkód czy Assistance, więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć. Sam zakup ubezpieczenia przebiegał wzorowo. Mam nadzieję, że przy wypłacie odszkodowania są również tak profesjonalni.

2012-11-14 21:51

reser

I módl się do boga ,żebyś nie musiała od nich wydzierać pieniędzy bo stracisz 10 razy tyle zdrowia co przy wypadku.

2013-02-25 19:59

TATI

TO POCZEKAJ DO SZKODY ODPOWIEDZ NA USZKODZENIE DRZWI BYŁA TAKA NIE WYPŁACAMY Z AC GDY SAMOCHÓD JEST W RUCHU KOSZMAR

2013-10-15 19:00

meggi

no to się możesz zdziwić jak zgłosisz roszczenie

2011-07-05 12:22

Natalka

W mojej opinii bez zarzutów: miła i profesjonalna obsługa, korzystna cena za polisę. Nie ma problemów ze skontaktowaniem się z CU przez internet czy telefon – nie ma opcji żeby nie odebrali. Pełna fachowość.

2014-03-06 09:42

Ann

Taa... lepiej od razu się przyznaj, że tam pracujesz.

2015-02-04 20:50

D77.115.120.27

Ja pracuję w tej firmie i z powodzeniem radzę sobie z doradztwem moim Klientom. Najważniejsze to słuchać siebie nawzajem, najistotniejsze są potrzeby Klienta, ale i przekaz ze strony doradcy co mamy do zaoferowania i na jakich zasadach to funkcjonuje. Jeżeli ktoś oczekuje darmowej ochrony życia i zdrowia to znaczy, że ktoś tu czegoś nie dopowiedział... stąd niespełnione oczekiwania. Uwierzcie jednak, że wdzięczność osób przy wypłacaniu SU na poziomie kilkuset tysięcy w chwilach prawdziwych tragedii jest nie opisana.

2015-02-06 09:50

GieKSa37.152.19.60

tak wyplacaja... juz w tv byl program jak poszkodowana kobieta wluczyla sie po sadach bo nie chcieli odszkodowania wyplacic to nawet dedektywa wynajeli zeby jakims sposobem uniknac wyplacenia su.

2015-07-26 22:49

kery178.235.38.102

To powiedz mi jak tam robisz jak mam ztamtad przenies dundusz emerytalny bo ja wm juz niewierze i niemam zamiaru z wami wspolpracowacWprowadź treść postu...

2015-02-16 16:05

klientka88.88.93.144

co z tego, że odbiorą, skoro nic nie załatwisz? ja próbuję załatwić wypłatę polisy i nie mogę nic uzyskać ani dzwoniąc do centrali, ani do konsultantki.

2012-03-27 13:41

Q

Życzę bezwypadkowej jazdy. Pozdrawiam

2013-10-20 21:49

OSZUKANY

TA FIRMA JEST TYLKO DO PRZYJMOWANIA KASY I NIC WIĘCEJ DRUGIE AMBERD GOLD NIE POLECAM TO ZWYKŁE OSZUSTWO .JAK BANKI MOGĄ KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG -CHYBA ŻE MAJĄ COŚ Z TEGO

2013-11-28 17:52

OLO

JAK BĘDZIESZ MIEĆ SZKODĘ TO SZYBKO ZMIENISZ ZDANIE TO złodzieje DO n POTĘGI

2013-12-05 08:05

Moni

Podzielam opinię, mam ubezpieczone 2 mieszkania, 3 samochody, bardzo profesjonalna obsługa, mozna ponegocjować stawki, likwidacja szkody ( a miałam ich kilka, kradzież, zalanie, stłuczka ) to minimum formalności, nie musiałam nigdzie jeździć, dostarczać żadnych dodatkowych paierów ani i tracić czasu.

2011-05-20 15:16

Grzesiek

NIE KUPUJCIE UBEZPEICZENIA NA ZYCIE W AVIVA Wplacalem 100PLN/mc indeksowane o inflacje przez 11 lat. Uzbieralo sie 18690.80 PLN kapitalu. Pomniejszone o: - ochrona ubezpiecz. NW itp, (2228.86) - koszty administracyjne (276.22) Pozostalo Kapitalu 16185.72 PLN Wartosc polisy na 29.03.11 17418.09 PLN Zysk wypracowany przez 11 lat 1232.37 - czyli mniej niz indeksowana inflacja. Wplacajac na lokate bankowa mialbym 10x wiecej . Nikomu nie polecam - to oszustwo. czekam na ich odpowiedz jak inwestowali moje pieniadze.

2014-10-15 18:50

wts46

Zapominasz przyjacielu, że to nie jest zwykła lokata, lecz polisa z dodatkową lokatą w fundusze inwestycyjne, które zresztą sam możesz wybierać i zmieniać. A poza tym trzeba nieco cierpliwości, bo warunki (w tym tzw, wskaźnik alokacji, tj. to, co zdziera z ciebie Aviva), zmieniają się ze wzrostem stażu. U mnie, co prawda po 19 (a nie 11) latach, wartość polisy przekracza o 6,15% wartość wniesionych wpłat, a nadto nadal jestem ubezpieczony na sumę przekraczającą tę wartość o niemal 20%. Przed 10 laty sądziłem podobnie jak ty, lecz wyhamowałem. I nie była to chyba zła decyzja

2015-09-02 21:06

Gaga83.23.29.154

Ja mam 20 lat i mój stan to około 15 000 zł. Bo dla nich jest ważny ich zysk, na końcu klient. Bo obca osoba nigdy nie zadba o cudzy interes.

2015-10-05 19:26

Oszukany78.147.187.240

Chciałbym ostrzec potencjalnych klientów pana Andrzeja Kurzaka z AVIVY w Głogowie woj dolnośląskie. Ten agent jest nie uczciwy, udziela świadomie nieprawdziwych informacji. Jego jedynym celem jest podpisanie umowy i wzięcie prowizji. Człowiek się nie liczy. Wiem co mowie, sam byłem oszukany przez tego pana. Pozdrawiam.

2016-07-14 09:10

Krzysztof78.8.188.144

Każda Firma musi zarabiać

2016-11-17 14:08

Miras217.153.137.162

Po co ta ściema. te wasze fundusze w większości przynoszą od dłuższego czasu straty. Tak jakby nikt nimi nie zarządzał. Służą tylko wyciągnięciu pieniędzy od klienta

2015-07-28 20:00

JA!31.178.159.162

Pomimo, że sama nie darzę sympatią tej firmy, to ośmielę nazwać Cię głupcem! Czy ty chłopie rozróżniasz ubezpieczenie od lokaty???? Chciałbyś na ubezpieczeniu na życie wyjść na wielki plus na koncie??? Za to na pewno inna śpiewka by była, gdyby twój uposażony dostał kasę na wypadek twojej śmierci. I to po kilku miesiącach od zawarcia tejże polisy... Oczywiście nie byłoby psioczenia na avivę. Moja rada na przyszłość: po pierwsze poczytaj sobie co to jest ubezpieczenie na życie, po drugie: chcesz zarobić więcej niż wpłacisz - wykup ubezpieczenie czysto inwestycyjne, bądź faktycznie załóż lokatę w banku, a po trzecie: kończ waść, wstydu oszczędź!

2016-02-17 20:02

Asia188.146.68.116

Czy ochrona ubezpieczeniową Pana zdaniem miała się odbyć za darmo??? Ubezpieczenie to nie lokata. Firma daje możliwość logowania się środków, ale to nigdy nie będzie 100%+ . Chyba że jest stricto lokata. Wtedy środki rosną w zależności od wybranych funduszy. To nie nowość. Szkoda że agent nie uświadomił o tym fakcie. Pozdrawiam

2016-12-17 18:50

degolas178.235.55.14

stricte, albo sensu stricto... Pozdrawiam.

2016-07-14 09:01

Krzysztof78.8.188.144

Czy w pierwszym miesiącu wpłacania bank wypłaciłby Pana najbliższym powiedzmy 200.000,- zł (piszę powiedzmy bo nie wiem na jaką kwotę był Pan ubezpieczony)? Nie, wypłaciłby może 101,- zł. 1,- zł to odsetki, które dostała by Pana rodzina. Raz jeszcze staram się podkreślić, że nie da się porównać jabłka z gruszką.

2012-02-10 18:58

sedff

sam powinieneś wiedzieć jak inwestowali twoje pieniądze bo to ty wybrałeś fundusz w jaki je inwestowali w gwarancji zysku nic się nie traci

2015-06-17 11:19

tomek195.150.133.9

mam gwarancję zysku, a wcześniej fundusz bezpieczny, wpłacane 600zł od 1997 roku do dzisiaj, "agent" ani razu się ze mną nie kontaktował w celu alokowania funduszy, zostałem sam sobie. Po 18 latach wpłaciłem prawie 11 tys, a wartość polisy to 9300.. Nie mam żadnego ubezpieczenia NNW, a jedynie na życie o wartości 23 tys. Śmiech na sali, złodziejstwo i skur.. Co zrobić? Rezygnować? Trzymać to dalej? Pamiętam te obietnice "agenta" (najbliższa rodzina zresztą, powinien dostać w mordę za bezczelne kłamstwa), że po 10-15 latach będę tam miał 100-200 tys. Ja się pytam gdzie, kur..

2012-04-09 09:41

xm10

AVIVA to złodzieje i oszuści , ja przez 14 lat wpłacam po 240 zł miesięcznie i mam na koncie 33 000 zł !!!!! a wpłaciłem 40 000 , obiecywali złote góry !!! jeszcze raz AVIVA to złodzieje i oszuści !!! chciałbym aby mnie ta firma podała do sądu za te oszczerstwa , może zbierzemy się wszyscy i napiszemy jakiś protest do TUSKA , może nam coś PO-radzi / hehe /

2012-04-09 23:22

frakiu

xm10 , ja wplacałem od 1995 po 300 zł miesięcznie i gdyby nie Polisa na życie, to nadal w bunkrze zyłbym i moje ukochane Osoby. dzieci. A od 2007 mieszkamy w domu z działką 4000 m2 i w międzyczasie wypłacałem z Polis. Gdybym Polis nie miał, to przeżarłbym tą kasę, a tak mam nawet z nawiązką. polecam ciągle agenta swoim najbliższym, bo dzięki niemu jestem bogatszy i mieszkam we własnym domu, o czym nawet nie marzyłem. A moi znajomi dziękują za polecenie eksperta. Dobry jest gość, ale nie dla Ciebie.

2012-04-09 23:12

KrisX

Grześku, nic nie piszesz na ile zostało ubezpieczone Twoje życie, czyli gwarancja finansowa dla Ciebie i Twoich najbliższych. zakładam , że najbliższych kochasz i chciałbyś Im dać coś po sobie. Nie życzę Ci nieszczęscia!! Jeśli dla Ciebie najważniesze jest zarobienie kasy, a nie danie bezpieczeństwa finansowego kochanym przez Ciebie, to wpłacaj na lokatę jakąkolwiek która nie da Ci Gwarancji zwrotu kapitału w czasie (inflacja) Pamiętaj, że na Świecie nie ma żadnej instytucji, która da Ci jakiekolwiek pieniądze extra. Grzegorz, to Ty jesteś niestety maszynką do zarabiania pieniędzy, ale co się stanie z Tą maszynką, jeśli staniesz się rośliną? Nadal będzie działać? Ubezpieczenie z kapitałem To Idea, a nie obietnica, idea! Pamiętaj! Ale jednak ubezpieczenie, czyli gwarancja dla Twoich ukochanych Dzieci i czasem może Żony? Ta Idea Tobie być może się zwróciła w kosztach. Jeśli jesteś inteligentny, to policzycz sobie na kartce z olówkiem, a jeśli nie to giń i przepadnij. Taki Świat - nie ja!!! Zauważ plusy tego co masz, chyba że nie kochasz nikogo i znajdujesz się na poziomie kamienia łupanego, bo do tego wszyscy wracamy powoli.

2012-11-30 19:02

x

ja milem gorsza sytuacje nei chca mi wyplacic zwrotu skladki gdy sprzedalem samochod;/

2012-12-19 00:39

agent.

Witam, widze ,ze jestes rozgoryczony, ale zastanow sie to jest polisa na Twoje zycie a tylko czesc skladki jest odkładana jako inwestycja.Pomysl ,ze gdybys do banku wpłacił 100zl i np za miesiac bys zginał np w wypadku to bank wypłaciłby tylko 100zl a Aviva czy inna firma wyplaciłaby 100tys zl i tak było całe 11 lat.Indeksowana jest składka i Suma ubezpieczenia o ten sam procent.Z tej 100 wpłacanej co miesiac potraca sie na ubezpieczenie a dopiero reszta idzie na inwestycje i ta czesc pracuje.Gdybys do banku wpłacal po 100zł przez 11 lat to byłby to procent składany i wcale nie miałbys wiecej a jesli juz to tylko troche wiecej.Pamietaj jednak ze miałes przez te 11 lat zabezpieczenie rodziny a posiadajac opcje np Poważne zachorowania, lub Kalectwo to i siebie zabezpieczałes przez te lata. Jestem agentem i długo w tej firmie pracuje i musze Ci powiedziec , ze bardzo lubie te ubezpieczenia na życie.Nawet nie wiesz ile miałam wypadkow wsrod Klientow smierci i poważnych zachorowan np nowotworow i wowczas polisa okazała sie zbawieniem i bardzo dziekowali za to ,ze namowiłam ich kiedys tam w przeszłosci.Nie mysl ,ze jestem bezkrytyczna wobec firm ubezpieczeniowych i pracy niektorych agentow.Nie mam dobrego zdania o traktowaniu pracownikow przez nasza firme i dawno bym odeszła z tej pracy, ale zal mi zostawic moich zaprzyjaznonych juz Klientow na żer tym ktorzy ''ZAOPIEKUJA" sie nimi po mnie .

2015-02-06 09:40

GieKSa37.152.19.60

złodzieje i tyle ja po 3 latach wplacilem 6 000zl i nic nie zarobili nawet zl nie mam wiec rezygnuje a jak ktos nie wierzy i chce zobaczyc moje dokumenty z ubezpieczenia to pytania na trelagrzegorz@interia.pl udostepnie dokumenty uwaga na goscia o nazwisku machowski zapewnial mnie ze to dobra inwestycja ze nawet po ok 18 latach to nawet wiecej zarobie niz wloze he jak skoro przez 3 lata gamonie nic nie zarobili????? a teraz dzwonie zeby mi to wytlumaczyl to nie odbiera tel ani nie oddzwania. odradzam. a to ze polisa i bliskich chcecie chronic wporzadku wykup polise na zycie a jesli chcesz odlozyc bezpiecznie piniadze to jest milion lepszych rozwiazan.

2014-01-18 21:20

heniek

każdy agent tej firmy tak napisze

2012-12-30 08:29

Jan

Ale z ciebie analfabeta . Naucz się czytać i liczyć, albo znajdź zaufaną osobę która zrobi to za ciebie. Głupotą raczej nie należy się chwalić. A co do firmy, to maja dużo innych, prawdziwych słabych punktów.

2013-06-09 21:00

Marek

A ubezpieczenie za darmo? Ja mam osobno ubezpieczenie i inwestycje , w inwestycji już po 3 latach mam stopę zwrotu 8% rocznie, zdecydowanie lepiej niż w banku. Jeśli chodzi o ubezpieczenie to niewiarygodnie szybko płacą ,za szpital dostałem w ciągu 5 dni

2014-01-18 21:15

heniek

Ja wpłacałem 20 lat i w tej chwili dostanę 2700zł mniej niż wpłaciłem. Czuję się oszukany. nikomu nie polecam

2011-02-18 22:30

z Poznania

Absolutnie nie! Chciałem kupić pakiet OC+AC i niby na początku było w porządku, ale później zaczęli manipulować ofertą, żeby podać mi cenę taką, jakiej oczekuję, ale w bezczelny sposób. Usuwają z oferty bardzo istotne rzeczy, jak brak wkładu własnego czy zniesiona amortyzacja i dzwonią w kółko chcąc wcisnąć mi ubezpieczenie na siłę. Jednego dnia dostałem ofertę na 1900 zł a za dwa dni na 1400 zł. Brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta.

2016-04-21 13:42

zxc193.24.24.10

Dostaje Pan niższa cenę i jest Pan nie zadowolony ? Dziwne trochę. Co do dzwonienia, wystarczy odebrać i powiedzieć, że nie jest Pan zainteresowany i żeby więcej nie dzwonili i po problemie

2016-06-15 12:30

1283.20.87.78

nizsza cena niz u agenta... przebijanie cen agentow to tez wasza specjalnosc... buractwo i tyle

2016-06-22 19:26

jk195.191.162.68

To chyba dla klienta dobrze

2017-02-02 21:59

Jhhhh89.230.86.0

Nie podniecaj sie cyku

2017-02-09 17:03

Sonia83.4.157.107

Zlodziejr we wszystkich ubezpieczeniach

2017-02-09 17:03

Sonia83.4.157.107

Zlidzieje odradzam

2017-02-16 21:43

R87.204.155.227

.

2017-01-13 21:58

Krystian37.47.100.136

Zgadzam sie, firma dno!!!!!!!

2013-03-20 08:58

M

Absolutnie zgadza się z tą opinią. Ostrzegam przed AVIVA. Mam wykupiony pakiet ze zniesiona amortyzacją,a oni mi robia kalkulację z amortyzacją i mówią prosto w oczy,że jak naprawie w serwisie samochód to policzą bez amortyzacji. Naciagacze i złodzieje. Tyle mam do powiedzenia.

2015-05-03 23:14

olaanola89.77.237.156

potwierdzam!!!!!!!sa mili tylko jak kase dostają,wplacalam przez 20 lat!,dostalam mniej niz wplacilam,a gdzie odsetki przez 20 lat????

2016-07-14 08:56

Krzysztof78.8.188.144

porównywanie lokaty bankowej i polisy ochronno-inwestycyjnej jest trudne. Czy można pirównywać jabłka z gruszkami?

2015-07-26 22:39

kery178.235.38.102

Witam ani zrobili lepszy numer chciałem sie ubezpieczyć na życie noi wypelnilem formularz w necie i zaraz oddzwonili umowilem sie z agentem i co czekałem a on wogole sie niepojawil po tygodniu dzwoni telefon i babka mówi ze jej z avivy i pyta czy chciałbym sie spotkać z agentem bo widziała wypełniony formularz hehe dalej jej tak popalić jest to firma niedbajaca o klijeta oszusty i maja rozpierdziel proponuje wam znikać ztej firmy a ja mam tam fundusz emerytalny musze go przenieść do innego bo to strach

2016-07-14 09:05

Krzysztof78.8.188.144

Gdy dzwonię do operatora telefonii komórkowej na centralę za każdym razem rozmawiam z kimś innym. Myślę, że dobrze byłoby umówić się z konkretną osobą, a wtedy gwarantuję, że pomoże ona Panu w 100%!

2016-11-17 14:04

konkol217.153.137.162

Zgadzam się. Jestem klientem AVIVA od 1997 roku (wcześniej Commercial Union) i coś o tym wiem. Są mili tylko wtedy, gdy chodzi o pozyskanie klienta i wpuszczenie go w maliny. Brak profesionalnej obsługi klienta. Próbuję załatwić sprawę e-mailowo przez ich bok. Przysyłają powiadomienie, że sprawa została przekazana do właściwego działu i kamień w wodę. Żałuję, że cokolwiek mam wspólnego z tą firmą. Niestety ma u nich pieniądze nie do wyciągnięcia. Uważajcie zanim cokolwiek z nimi podpiszecie.

2015-10-16 13:26

Olo91.215.228.148

przecież to jest napisane jak BYK w OWU. Wystarczy przeczytać

2013-10-27 21:02

klientka

nie polecam!!!!!!!!!!po 20 latach wplacania im kasy,,nie dostalam nawet tego co wplacilam,a gdzie odsetki przez 20 lat??

2016-07-14 09:07

Krzysztof78.8.188.144

Podejrzewam, że agent na pewno wspominał Panu, że opcja którą Pan wybrał jest bardziej ochronna niż inwestycyjna i jak zmienia się ona w latach.

2016-10-27 22:27

Pracovnikaviva195.150.81.58

Krzysiu , co Ty się tak męczysz:) Aviva to lipa i tyle

2017-01-05 04:38

JK83.29.100.21

No właśnie dziś zorientowałem się, jak to wygląda. Moje łączne wpłaty do Aviva z tytułu ubezpieczenia na życie wyniosły 28.000 zł, tymczasem wartość rachunku opiewa na niecałe 21.000. Odliczając tzw. podatek Belki zostaje ok. 17.000, a więc 11.000 do tyłu. Złodziejstwo!

2017-01-11 23:13

Jan188.146.76.56

do JK i Grześka oraz im podobnym A za ryzyko ubezpieczenia to policzyłeś koszty? Z tego wynika że przez wiele lat byłeś ubezpieczony i to kosztowało 7 tys. Policz ile to by wyszło za roki idż do najlepszego znajomego i powiedz tak: Dam ci 7 tys - w ciągu ... ... lat.Jakbym w tym czasie umarł-zginął w wypadku ect to wypłacisz mi .... (podaj sumę ubezpieczenia z Avivy) tyle kasy? Co do ubezpieczenia z inwestycja- nigdy tego nie popierałem- lepsze jest samo ubezpieczenie a jeśli jest kasa to można osobno zainwestować. Teraz lokato-polisy są na cenzurowanym - i dobrze! A złodziejem jest kto? Aviva Czy BELKA? Były agent Commercial Union i Avivy P.S. poczytajcie co pisze wst46 - oraz JA! i Asia. Od siebie dodam że fundusze zależą od tego co a giełdzie, giełda od tego co w gospodarce Polski a Polska od NAS!!! A agenci z Avivy są wręcz zmuszani do robienia "wyników" ( tzw. wyścig szczurów) stąd bywają też nieuczciwi. Czy Wam jakikolwiek Agent z Avivy mówił, że np. w wypadku śmierci rodzina otrzyma " większą z wartości- tzn. sumę ubezpieczenia lub wartość polisy" a tłumacząc to na "polski" - jeśli suma ubezpieczenia wynosiła by 50 tys. a wartość polisy 10 tys. to do wypłaty jest oczywiście 50 tys. ale tych 10 tys. rodzina nie zobaczy. Dlatego lepsze są osobno-ubezpieczenie na życie ( sam mam 2 polisy) i inwestowanie .