Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowy wiceprezes Zarządu Link4

Nowy wiceprezes Zarządu Link4

Data publikacji: 2011-03-23
Roger Hodgkiss został powołany przez Radę Nadzorczą Link4 TU S.A. na stanowisko wiceprezesa Zarządu. Do tej pory Hodgkiss przez 2 lata pełnił obowiązki przewodniczącego Rady Nadzorczej towarzystwa.

Link4 ubezpieczenia Roger Hodgkiss posiada 13 letnie doświadczenie w branży finansowej. Jest dyplomowanym księgowym, certyfikowanym w Wielkiej Brytanii. Od 2007 roku zatrudniony jest w RSA - międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej, notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych i obsługującej ponad 20 mln klientów na całym świecie. Wcześniej Roger Hodgkiss sprawował funkcję prezesa zarządu AAS Balta - jednego z największych ubezpieczycieli na Łotwie. Był również dyrektorem handlowym Intouch Insurance Group BV - spółki holdingowej należącej do grupy RSA, która jest właścicielem ubezpieczycieli direct na terenie Czech (Direct Pojistovna), Rosji (InTouch) i Polski (Link4). W latach 1998-2007 Roger Hodgkiss pracował dla GE Capital, gdzie pełnił funkcje na stanowiskach finansowych i kierowniczych.

Do momentu powołania nowego przewodniczącego Rady Nadzorczej Link4 TU S.A. pracami Rady kierować będzie Andrew Burke, jej dotychczasowy wiceprzewodniczący.

Rada Nadzorcza Link4 nie podjęła jeszcze decyzji o wyborze prezesa Zarządu towarzystwa.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
Komentarze