Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Nowy pakiet ubezpieczeniowy - "OC Link4"

Data publikacji: 2011-03-16

Towarzystwo rozszerzyło swoją ofertę o nowy pakiet ubezpieczeniowy - "OC Link4". Każdy klient, który zdecyduje się na jego zakup, poza ubezpieczeniem OC, otrzyma również "Program Pomocy z samochodem zastępczym". Pozwoli mu to skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest samochód zastępczy również jako sprawcy kolizji.

Link4, lider ubezpieczeń direct, jako pierwszy na rynku ubezpieczeniowym w Polsce wprowadził do swojej oferty tego typu produkt. W ramach pakietu "OC Link4" właściciel polisy OC, w razie konieczności, może otrzymać do dyspozycji pojazd zastępczy na okres do 3 dni. Jest to spore udogodnienie dla kierowcy, jeżeli jego własny samochód w efekcie kolizji został uszkodzony lub zniszczony.

Kluczyki do samochodu zastępczego „Program Pomocy z samochodem zastępczym” istotnie rozszerza zakres świadczeń na rzecz naszych klientów. Zgodnie z zasadami rynkowymi w przypadku kolizji to osoba poszkodowana może wystąpić o samochód zastępczy w ramach OC sprawcy. Natomiast w naszej nowej ofercie świadczenie to gwarantujemy także tym naszym klientom, którzy są sprawcami kolizji i którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Co więcej także w sytuacji, gdy samochód posiadacza „OC Link4” zostanie skradziony" – mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania Klienta w Link4. "Wprowadzenie przez Link4 nowego typu Programu Pomocy, w ramach pakietu „OC Link4”, potwierdza jednocześnie innowacyjność naszego towarzystwa na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. Link4 był bowiem pierwszym ubezpieczycielem w Polsce, który wprowadził do sprzedaży OC wraz z Programem Pomocy, na który składają się między innymi wsparcie przedstawiciela towarzystwa na miejscu wypadku czy bezpłatne holowanie uszkodzonego auta do warsztatu". - dodaje.

Pakiet "OC Link4" obejmujący "Program Pomocy z samochodem zastępczym" dostępny jest w ofercie ubezpieczeń Link4 od 10 marca 2011 roku. Cena pakietu "OC Link4" jest niższa niż cena samego ubezpieczenia OC zakupionego w Link4 na dotychczasowych zasadach. W związku z tym, każdy klient ubezpieczyciela ma teraz możliwość zakupu jeszcze tańszego ubezpieczenia OC swojego auta, otrzymując w pakiecie dodatkowo usługę wynajmu samochodu zastępczego.

Tagi:

Komentarze

2011-03-21 10:09

A.W.

W Link4 OC jest tanie, ale nie dla każdego. Nie ma najlepszego ubezpieczyciela ale ja Link4 mogę gorąco polecić. Jestem zadowolona z cen OC i AC jak i obsługi. Ania

2011-03-17 20:42

OC Link 4 - chyba już nie.

Link 4 jest tanie w pierwszym roku ubezpieczenia, a później ceny rosną i to bardzo. Tak było w przypadku mojego ubezpieczenia OC w Link 4. Nie polecam.