Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowy pakiet ubezpieczeniowy - "OC Link4"

Nowy pakiet ubezpieczeniowy - "OC Link4"

Data publikacji: 2011-03-16
Towarzystwo rozszerzyło swoją ofertę o nowy pakiet ubezpieczeniowy - "OC Link4". Każdy klient, który zdecyduje się na jego zakup, poza ubezpieczeniem OC, otrzyma również "Program Pomocy z samochodem zastępczym". Pozwoli mu to skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest samochód zastępczy również jako sprawcy kolizji.

Link4, lider ubezpieczeń direct, jako pierwszy na rynku ubezpieczeniowym w Polsce wprowadził do swojej oferty tego typu produkt. W ramach pakietu "OC Link4" właściciel polisy OC, w razie konieczności, może otrzymać do dyspozycji pojazd zastępczy na okres do 3 dni. Jest to spore udogodnienie dla kierowcy, jeżeli jego własny samochód w efekcie kolizji został uszkodzony lub zniszczony.

Kluczyki do samochodu zastępczego „Program Pomocy z samochodem zastępczym” istotnie rozszerza zakres świadczeń na rzecz naszych klientów. Zgodnie z zasadami rynkowymi w przypadku kolizji to osoba poszkodowana może wystąpić o samochód zastępczy w ramach OC sprawcy. Natomiast w naszej nowej ofercie świadczenie to gwarantujemy także tym naszym klientom, którzy są sprawcami kolizji i którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Co więcej także w sytuacji, gdy samochód posiadacza „OC Link4” zostanie skradziony" – mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania Klienta w Link4. "Wprowadzenie przez Link4 nowego typu Programu Pomocy, w ramach pakietu „OC Link4”, potwierdza jednocześnie innowacyjność naszego towarzystwa na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. Link4 był bowiem pierwszym ubezpieczycielem w Polsce, który wprowadził do sprzedaży OC wraz z Programem Pomocy, na który składają się między innymi wsparcie przedstawiciela towarzystwa na miejscu wypadku czy bezpłatne holowanie uszkodzonego auta do warsztatu". - dodaje.

Pakiet "OC Link4" obejmujący "Program Pomocy z samochodem zastępczym" dostępny jest w ofercie ubezpieczeń Link4 od 10 marca 2011 roku. Cena pakietu "OC Link4" jest niższa niż cena samego ubezpieczenia OC zakupionego w Link4 na dotychczasowych zasadach. W związku z tym, każdy klient ubezpieczyciela ma teraz możliwość zakupu jeszcze tańszego ubezpieczenia OC swojego auta, otrzymując w pakiecie dodatkowo usługę wynajmu samochodu zastępczego.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze
A.W.
2011-03-21 10:09
W Link4 OC jest tanie, ale nie dla każdego. Nie ma najlepszego ubezpieczyciela ale ja Link4 mogę gorąco polecić. Jestem zadowolona z cen OC i AC jak i obsługi. Ania
odpowiedz
OC Link 4 - chyba już nie.
2011-03-17 20:42
Link 4 jest tanie w pierwszym roku ubezpieczenia, a później ceny rosną i to bardzo. Tak było w przypadku mojego ubezpieczenia OC w Link 4. Nie polecam.
odpowiedz