pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Nowe taryfy komunikacyjne w Ergo Hestia

2010-12-14 00:12

ktos

potwierdzam fakt że ubezpieczenie assistance w Hesti to ściema! Mam wykupiony Prestige czyli najdroższe i mam z tego wielkie gó..no ! Jestem za granicą i popsuło mi się auto(do wymiany zacisk hamulcowy i klocki) ,chciałem tylko auto zastępcze i po zgłoszeniu tego wieczorem (ok20) okazuje się że mogę takie dostać ale dopiero następnego dnia!!!! A co mam robić w tym czasie???Ja potrzebowałem te auto na już. Wszystko ładnie wygląda ale na papierze. A i jeżeli ktoś będzie chciał auto zastępcze to lepiej niech ma przy sobie kartę kredytową i mówi w języku kraju w się aktualnie znajduje. Proszę sobie wyobrazić taką sytuację: Kupujesz najdroższe ubezpieczenie żeby być pewnym pomocy, siada Ci silnik a na zewnątrz temp ok -20 stopni. I co, też wtedy czekać do następnego dnia? Chyba będzie trzeba zażądać odszkodowania ale to wiele zachodu. Z daleka od Hestii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011-06-04 14:31

rozczarowana!

ŻAL, nie przyjęli mi szkody chociaż ją całkowicie udokumentowałam. no po prostu ręce opadają. będę się z chujami użerać teraz NIE POLECAM na przyszłość

2011-06-24 13:10

Leon

Witam wszystkich. Ergo Hestia to jedna z najgorszych firm ubezpieczeniowych z jakimi miałem do tej pory kontakt. Składkę OC najlepiej jesli bym zapłacił dwukrotnie w pełnej wysokości. Nie honorują zniżek nabytych w innych firmach. Jednym słowem firma "drucik". Do kontaktu z firmą macie infolinię gdzie za każdym razem odbiera inna osoba nie da się nic normalnie załatwić zero kompetencji i brak osób odpowiedzialnych z nazwiska i nr tel. W jednostkach terytorialnych nie jest lepiej, bałagan dokumenty im giną nagminnie najlepiej brac potwierdzenie wszystkiego co im przekazujecie dobrze radze, zatrudnione tam osoby mają jeden cel inkasować pieniądze i za nic nie odpowiadać. Jak prosicie aby cos sprawdzili w systemie dowiadujecie się ze mieli awarię systemu i wszystko im zginęło. Po roku od wypowiedzenia polisy chcą abym wpłacił jeszcze jakąś zaległość pomimo tego że zapłaciłem składke bez znizek w pełnej wysokości, zaświadczenie o znizkach jakie im przedstawiłem gdzieś im zaginęło. Przestrzegam wszystkich przed kożystaniem z usług tej firmy.

2011-07-03 13:42

krysia

Hestia to jeszcze jeden rekin na rynku. Czasy PZU mamy za soba, godnie zastępuje ich Hestia. Weszła na rynek przebojem. wprowadziła agentów byle jakiej jakości. Znam jednego i mogę go dokładnie zaprezentować. Nawiasem mówiąc, gdybym to zrobił, facet nie znalazłby pracy już nigdzie. Kawał z niego psychopaty i rozbójnika. Jest bezwzględny, wyrachowany i totalny typ materialisty. Chcecie wiedzieć kto zacz, pytajcie.

2012-03-20 18:43

gucio

heheh do mnie juz od wrzesnia wysyłaja polise heheheh co za paranoja a kolsuntanci nawet nie wiedza o czym mówia hehehheeh no poprostu to chyba najgorsza firma ubezpieczeniowa.....przynajmniej dla mnie