Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowa kampania reklamowa Ergo Hestia

Nowa kampania reklamowa Ergo Hestia

Data publikacji: 2010-11-03
Ergo Hestia – jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku rozpoczęła nową kampanię reklamową pod hasłem „Jestem pewien” dedykowaną internautom.

Internetowa kampania ma na celu zaprezentowanie sztandarowego produktu Ergo Hestii, jakim jest pakiet ubezpieczeń Hestia7 oraz kompleksowe ubezpieczenie na życie. Kampania prezentuje szeroką ofertę produktową i możliwość wszechstronnego ubezpieczenia w Ergo Hestii. Jej celem jest również zwrócenie uwagi na zmienioną kolorystykę i nowe logo ubezpieczyciela.

Tata i ubezpieczenie na życie Kampania jest dedykowana internautom. Z tego względu przyjmuje różne formy:

  • odsłony banerowe – obecne na głównych stronach największych portali (Onet.pl, Wp.pl, Gazeta.pl, TVN24, Money.pl, Bankier.pl, Zumi.pl)
  • pełnowymiarowe spoty reklamowe, które będzie można zobaczyć przed każdym filmem „wirtualnej telewizji” (Vod.onet.pl, Iplex.pl)
  • dedykowana kampania strony internetowej www.jestempewien.pl ze spotami i informacjami dotyczącymi produktów.

Kampania Ergo Hestia swoją oszczędną stylistyką nawiązuje do poprzednich działań reklamowych ubezpieczyciela. Kreacją i zakupem mediów zajęła się agencja Tipping Point. Kampania potrwa do 13 grudnia.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-20

Hestia Podróże - ubezpieczenie turystyczne ERGO Hestia

ERGO Hestia wie, że bezpieczeństwo jest ważne zarówno dla rodziny wybierającej się na słoneczny tydzień nad Morze Śródziemne, jak i dla podróżników planujących zdobycie Mont Blanc. Trzy warianty...

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-17

Ubezpieczenie mieszkania i domu ERGO Hestia

Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Jeżeli już je masz, zadbaj o jego ochronę. Ubezpieczenie mieszkania w ERGO Hestii, dostępne w trzech wariantach różniących się zakresem ochrony, pozwoli...

Czytaj więcej
Komentarze