Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowa kampania Liberty Direct promująca ubezpieczenie Assistance

Nowa kampania Liberty Direct promująca ubezpieczenie Assistance

Data publikacji: 2010-09-01
Od września startuje nowa kampania reklamowa Liberty Direct – towarzystwa ubezpieczeniowego, oferującego polisy przez internet i telefon. Spoty telewizyjne będą promować pakiety z ubezpieczeniem Assistance gwarantującym pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach na drodze.

Liberty Ubezpieczenia

Stacje telewizyjne w których będzie można zobaczyć spoty to TVP, TVN, Polsat oraz wybrane kanały tematyczne. Za kreację kampanii odpowiada Liberty Direct, produkcję pomógł zrealizować EasyHell, natomiast zakupem mediów zajął się MPG.

Rafał Karski – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct informuje, że: „Nowe spoty nawiązują do letniej, utrzymanej w podobnym tonie kampanii produktowej, w której promowaliśmy głównie ubezpieczenia szyb. Tym razem zachęcamy do rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej poprzez zakup Assistance Premium. Ubezpieczenie to gwarantuje pomoc w niespodziewanych sytuacjach drogowych, zwiększając poczucie pewności i bezpieczeństwa kierowcy nawet podczas dalekich podróży samochodem.” I dodaje: „W kampanii nie zabrakło też odniesienia do korzystnej ceny oferowanych przez Liberty Direct ubezpieczeń, które obok wysokiej jakości obsługi Klienta są wyznacznikiem naszej oferty”.

Liberty Direct oferuje ubezpieczenie Mini Assistance w cenie ubezpieczenia OC przy zakupie Pakietu OC z Mini Assistance. To ubezpieczenie zawiera między innymi pomoc serwisową, naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu zarówno ubezpieczonego, jak i poszkodowanego. Liberty Direct daje swoim Klientom możliwość zakupu dodatkowego pakietu Premium Assistance gwarantującego pomoc serwisową, informacyjną i medyczną w razie wypadku lub awarii pojazdu w całej Europie. Ubezpieczenie wyróżnia jego bardzo szeroki zakres obejmujący zdarzenia zaistniałe w dowolnym miejscu bez żadnego limitu kilometrów.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-08-27

Teraz assistance samochodu na wakacje jest już darmowe

Darmowe assistance samochodu na wakacyjne wyjazdy - brzmi jak bajka? Na Ubea.pl to rzeczywistość. Sprawdź, jak złapać bezpłatną polisę.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-28

Ile kosztuje ubezpieczenie na wakacje za granicą dla pary?

Wiele osób wyjeżdża za granicę z partnerem. Sprawdzamy, ile kosztuje ubezpieczenie podróżne dla turystów jadących na wakacje we dwójkę.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2019-04-10

Czy warto kupować ubezpieczenie turystyczne na majówkę?

W tym roku wystarczy wziąć 3 dni wolnego, aby w okolicach majówki cieszyć się dziewięciodniowym urlopem. Niewątpliwie wielu Polaków wyjedzie w tym czasie za granicę. Czy na taki wyjazd warto...

Czytaj więcej
Komentarze