pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Nie wypłacają przyznanego odszkodowania

2013-10-21 12:31

seba

Również nie polecam hestii. Szkoda z OC sprawcy ubezpieczonego w hestii. Dopiero po 3 tygodniach od otrzymania wyceny szkody zwrócili się łaskawie do policji o protokół z miejsca zdarzenia. Gdybym nie zadzwonił i nie zapytał o co chodzi to bym czekał do usr... śmierci, a samochód jest cały czas w warsztacie, już od miesiąca... Kiedyś miałem też podobne zdarzenie, w tydzień po wizycie rzeczoznawcy pieniące były na koncie, ale to była inna firma. OMIJAĆ HESTIĘ.

2013-10-23 15:49

staszek

przed kilkoma dniami zmarła żona mojego teścia , była macochą mojej żony, teść żyje nadal a jego córka jest moją żoną. Po zgonie pierwszej żony teścia nie było żadnych roszczeń. zadzwoniłem z pytaniem jaki druk mogę składać jako roszczenie zgonu , a tam zdziwienie o niczym takim nie słyszeli !!!!!!!!!!!! moja żona jest ubezpieczona w PZU i oni od razu przyjęli wniosek i dostanie pieniądze na konto. Mój szwagier jest ubezpieczony w Warcie i też od razu wniosek przyjęli pieniądze dostanie .Tylko hestia o niczym nie wie i kazali mi czekać dwa dni na zweryfikowanie czy mogę złożyć taki wniosek, to jest parodia co to jest pierwszy taki przypadek w Hestii ????????????

2013-10-24 12:52

Romek

Mam ubezpieczone auto w Hestii od 6 lat. Raz miałem szkodę z mojej winy. W ciągu 2-3 dni przyjechał rzeczoznawca i wycenił szkodę. Nie było problemów z wypłaceniem odszkodowania. Zdarzenie miało miejsce 3 lata temu. Być może coś się zmieniło od tego czasu, być może trafiłem na właściwą osobę w Hestii. Patrząc na opinie innych ubezpieczycieli to i tak Hestia ma mało negatywów. Nie ma firmy na którą ludzie nie narzekają. Tak samo nie ma auta/marki na którego nie znajdziecie negatywów.

2013-10-31 14:06

ola

Miałeś szkodę komunikacyjną w ciągu ostatnich 3 lat? A rzeczoznawca powołany przez ubezpieczyciela określił zakres powstałych szkód? Na którego podstawie wyliczył kwotę odszkodowania, która wydaje Ci się zaniżona? Jesteś niezadowolony z otrzymanej kwoty? Jeśli odpowiadasz twierdząco na postawione pytania, mam dla Ciebie bardzo miłą informację! Dopłacę Ci dodatkowe fundusze do już wypłaconego odszkodowania! Wystarczy, że przekażesz Nam prawa do zaniżonej części Twojego odszkodowania, a my natychmiast wypłacimy Ci ustaloną kwotę! Nic nie tracisz, nie ryzykujesz, a szybko zyskujesz dodatkową gotówkę! Jeśli jesteś zainteresowany, jak najszybciej zwróć się do Nas! kontakt: mail: odszkodowania.sywul@gmail.com tel.: 690-817- 835 lub 882-449-777

2013-12-05 10:31

załamany

NEGATYW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!! ludzie z Ergo Hestia- pamiętajcie ,kiedys i do Was przyjdzie słowo "dziękuję" , kiedyś Wam ktoś podziękuję ,a wtedy przypomnijcie sobie o tych wielu skrzywdzonych osobach.

2014-01-09 00:13

Elżbiets

Dzień Dobry! Pomogę w odszkodowaniu,jeśli ktoś uległ Nasza firma jest rzetelna i pomaga osobom uzyskać należne odszkodowanie,90 tysięcy ponad osobom pomogliśmy uzyskać należne odszkodowanie.tel.725 943 367 zadzwoń po darmową informację pomogę bez opłat. Nawet jeśli ktoś miał z Państwa rodziny,bliskich,ze znajomych pomożemy tym osobom uzyskać należne im odszkodowanie czy to będzie w na całej Polsce czy też zagranicą-zadzwoń po darmową poradę pomogę! DUŻE ODSZKODOWANIA

2014-02-15 18:35

ruina

Zbierzcie się do kupy , jedźcie do Sopotu i zróbcie im wpierdal

2014-03-03 17:01

aturek

Odradzam! Ta firma sklada się generalnie z trzech działów: Dział Pobierania Składek, Dział Odmowy Wypłaty Odszkodowania i Dział Mówienia Przepraszam Nie Wiemy Co Się Dzieje. Omijać szerokim łukiem!!!!

2014-03-04 14:01

Kasia

Ja też miałam problem z uzyskaniem odszkodowania. Jednak znajomy polecił mi Europejski Rejestr Wypadków który prowadzi były likwidator z PZU. Sprawą bardzo szybko się zajeli. Bardzo istotną kwestią dla mnie było że nie pobierali żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję od uzyskanego odszkodowania. Dodatkowo uzyskali dla mnie odsetki za zwłokę. Ich strona to www.erw.com.pl

2014-03-17 13:13

Wojtt

Totalnie jeden wielki NEGATYW!!! Sprawa po wypadku komunikacyjnym, podkreślam, że nie z mojej winy ciągnie się już ponad pół roku i ciekawe jak długo jeszcze będzie. Zero zainteresowania z ich strony. Brak reakcji na maile i wszelkiego rodzaju monity. Odwlekam zgłoszenie owej sprawy do sądu bo nie mam najmniejszej ochoty się po nich ciągać ale czuje, że chyba tam sprawa się zakończy. Reasumując... JAK NAJDALEJ OD NICH!!!!

2014-04-01 21:44

Krzysztof

jestem multiagentem od kilku lat i ubezpieczamy dla wielu towarzystw; z doświadczenia wiem, że na forach piszą tylko niezadowoleni;działa tu zasada- jeden zadowolony klient poleci jednego klienta, jeden niezadowolony 10 odstraszy. Proporcjonalnie do ilości zawieranych ubezpieczeń i ilości szkód w Hestii mamy najmniej niezadowolonych klientów. W postach brak szczegółów szkód, a każda szkoda jest inna więc w tej sytuacji bez względu na firmę ocena jest subiektywną oceną poszkodowanego. Nie zamierzam bronić nikogo - wszędzie pracują tylko ludzie. W kontaktach z klientami zauważyliśmy jednak , że jeśli zła likwidacja w PZU to klienci narzekają, ale większość odpuszcza bo z PZU ciężko wygrać, ale jeśli chodzi o inne TU to bagno i oszustwo i większość jest w stanie iść do sądu. Niezadowoleni klienci PZU dalej chcą się ubezpieczać w PZU , niezadowoleni klienci innych towarzystw chcą zmienić zakład ubezpieczeń !!!

2014-04-04 12:59

nona

Ja korzystałam z OC sprawcy ERGO Hestia. Przyjechał pan likwidator i tak wycenił szkodę, że żadem mechanik nie chciał się podjąć za proponowaną kwotę naprawy mojego VW Polo. Napisałam odwołanie od kalkulacji sporządzonej przez likwidatora, w którym poinformowałam, że jeśli nie zmienią kwoty odszkodowania skorzystam z autoryzowanego serwisu Volkswagena. Hestia odpisała żebym to zrobiła. Więc zawiozłam samochód do serwisu. Naprawa będzie ich kosztować ponad 5 tysięcy złotych plus samochód zastępczy który otrzymałam na czas naprawy mojego POLO (około 1400 zł). A i dodam, iż likwidator wycenił mi szkodę na 1900 zł brutto.

2014-04-26 00:20

aska

Hestia to oszuści i złodzieje. NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO UBEZPIECZENIA U NICH. ODRADZAM I PRZESTRZEGAM. Próbuje od lutego uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy za rozbity samochód. Likwidator stwierdził szkodę całkowitą, zaniżył wartość pojazdu i zaproponował jakieś 20% jako odszkodowanie, a na 80% wrak, którego nikt nie chce kupić nawet za 1000 zł. Pisma od prawnika ignorują i nie odpowiadają na nie. Ciągle zwlekam ze skierowaniem sprawy do sądu bo nie mam ochoty ciągać się po nich, ale sprawy nie odpuszczę

2014-05-12 12:17

afsadf

kieruj sprawę do sądu ja nie będę się z nimi cackać mi też zaniżyli szkodę wewzwałam swojego rzeczoznawcę zadośćuczynienia też mi odmawiają koniec wybieram właśnie kancelarię która poprowadzi mi sprawę nie będę się z nimi cackać tam jest tylko niekompetencja na dowód tego mam wszystkie emaile które przedstawię w sądzi z różnymi wersjami odpowiedzi.

2014-05-14 12:30

toja

Jeżeli jesteś ubezpieczony w Hestii i jeśli po raz drugi (wcześniej w Hestii nie byłeś ubezpieczony) to nie dostaniesz odszkodowania za: a) ponowne złamanie tej samej nogi b) ponowny zawał serca mimo 20 letniej przerwy między zawałami c) wylewu który się powtórzył Zastanowić się przed ubezpieczeniem w Energo-Hestia

2014-06-10 20:33

Kasia

Zdecydowanie nie polecam usług Ergo Hestia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłam u nich ubezpieczenie sprzętu. Za 25% wartości laptopa mogłam go sobie sama naprawić w serwisie, szybko i bez stresu, a tak już 35 dni czekam na odesłanie sprzętu (oczywiście na mój koszt), mimo że podobno padł tylko dysk. Najpierw wyznaczyli termin naprawy na 5 dni roboczych, po 10 dniach przedłużyli o 3 dni, potem jeszcze raz. Do dziś sprzętu nie mam. Na moje liczne maile dostałam kilka zdawkowych odpowiedzi w stylu "stale monitorujemy" albo wcale. A najlepsza jest puenta. Po mojej skardze dziś zadzwonił do mnie konsultant Ergo pytając czy sprawdziłam sprzęt i czy działa. Podobno mój laptop został odesłany na adres polisy bez porozumienia ze mną i ktoś go odebrał. Wiele razy w mailach pytałam kiedy i dokąd będą odsyłać, bo mieszkam teraz w innym miejscu niż adres z polisy i chciałam przesyłkę otrzymać w aktualnym miejscu, ale te pytania też zignorowali, jak wiele innych. I kolejna rzecz na koniec. Opłaca im się przedłużać likwidację w nieskończoność, bo to nie przedłuża polisy, więc odpowiedzialność, za którą płacimy, jest krótsza. Więcej się nie dam naciągnąć i innych też przestrzegam. I tu moje pytanie: czy można z tym coś zrobić, żeby się pozbyć poczucia bezsilności w starciu z gigantem? Ot tak, dla odreagowania... ktoś ma jakiś pomysł?

2014-06-30 23:40

magda

To w takim przypadku nie trzeba czekać tylko trzeba zgłosić się do EUCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-07-16 22:11

Myszka

Ja też z mężem mieliśmy problemy z uzyskaniem sensownego odszkodowania, mąż już nawet chciał odpuścić ale moja koleżanka poleciła nam Kancelarię Pionier bo dla niej walczyli o odszkodowanie z wypadku w pracy, no i się udało. Senswoni, informują jak zadzwonisz jak jakim etapie wszystko jest i udało się wygrać, a prowizję właśnie od kwoty odszkodowania pobrali a wcześniej nic.

2014-08-04 16:42

Monika

jest przede wszystkim wiele kruczków prawnych, które znają firmy ubezpieczeniowe (bo to głównie z nimi walczymy) ponieważ mają wykwalifikowanych prawników po swojej stronie, zatem w pojedynkę jest naprawdę trudno coś zdziałać i odzyskać (bo odzyskujemy to co nam się należy). Teraz mojej przyjaciółki mąż korzysta z Kancelarii Pionier http://kancelaria-pionier.pl/oferta/wypadek-przy-pracy , bo doznał on urazu coś z barkiem i ubezpieczyciel nie chce tego zaliczyć w ramach jego ubezpieczenia, chociaż ma tam w rozpisce coś podobnego i wg tego co poczytaliśmy też na necie to się kwalifikuje. Oj ciężko te firmy chcą wypłacać, a im się z zapłatą spóźnij to od razu Ci umowę anulują i żadnego zwrotu środków nie dadzą.

2014-08-05 21:05

w***** klient

K**** zlodzieje oszusci klamcy h**** z polisy nnw nic nie dostalem na blizny gdzie normalne tunz daja po procencie liczac ze nikt. Sie nie odwola a te sk***** z dokumentacji medycznej i zdjec nic nie widza

2014-08-31 11:53

Piotr

Ja dostałem odpowiedz odmowną w sprawie wypadku w pracy od ergohesti, jej przedstawiciele uznali, że skręcenie stawu kolanowego nie miało miejsca bo skutkiem skręcenia jest choroba zwyrodnieniowa stawów, której początki stwierdzono u mnie już 2008r przy skręceniu stawu śródstopia, gdzie PZU przyznalo odszkodowanie w wysokości 5%,ergohestia to złodziejska firma,która tylko jest nastawiona na branie pieniędzy a nie ich wypłacanie