pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Nie wypłacają przyznanego odszkodowania

2017-04-12 11:14

Milena195.140.220.8

Witam, pod koniec stycznia b.r. miałam szkodę ktoś wjechał w tył mojego samochodu - po prostu nie wyhamował przed światłami. Nic strasznego, lekko uszkodzony zderzak, uszkodzony wydech. Pechowo sprawca miał ubezpieczenie w Hestii, wtedy jeszcze nie wiedziałam jaki to będzie okropny kłopot. Rzeczoznawca wycenił szkodę tak nisko, że pieniądze nie wystarczyłyby na pokrycie zakupu nawet 1/4 części. Mąż chciał sam naprawić szkodę, wystarczyłoby żeby firma zapłaciła za części, czas naprawy - kilka dni. Oczywiście Hestia absolutnie nie chciała się zgodzić. Gdyby się zgodzili koszty byłyby następujące - części (lakiery, wydech) ok. 5000 zł, auto zastępcze na te kilka dni ok. 1200 zł, czyli ok. 6200 zł. Ponieważ rzeczoznawca absolutnie się nie zgodził pomyślałam, że szkoda tracić czas na dochodzenie się z firmą i oddaliśmy auto do naprawy bezgotówkowo - do warsztatu partnerskiego Hestii. Warsztat pertraktował z Hestią jakieś 2 tygodnie, bo mieli ten sam problem co my - firma nie chciała zapłacić za części tak, by można to było zrobić dobrze. W końcu ustalono kosztorys naprawy na ponad 7000 zł. Naprawa trwała ponad miesiąc, aż w końcu warsztat zadzwonił, że jest gotowe. Auto było w gorszym stanie niż je oddaliśmy po szkodzie, bo powstały nowe uszkodzenia - w warsztacie uszkodzono czujniki parkowania. Malowanie było nieumiejętne, ale to bez znaczenia, bo i tak będziemy malować tył jeszcze raz, bo trzeba zrobić więcej elementów. Wydech oczywiście zrobiony źle (akurat w tym przypadku nie da się tego zrobić dobrze - trzeba go wymienić, nie naprawiać, ale Hestia nie chce pokryć zakupu części). Oczywiście zostawiliśmy samochód, żeby to poprawili. Po kolejnym miesiącu i kłótniach wczoraj odebraliśmy samochód. Oczywiście wydech dalej jest źle zrobiony, brakuje jednej zaślepki - nie są w stanie tego naprawić. Po świętach znowu będzie u mnie rzeczoznawca - już mi ręce opadają. Cała ta zabawa trwa już prawie 3 miesiące, i kosztuje: naprawa warsztatu ponad 7000 zł, auto zastępcze ponad 25000 zł, czyli ponad 32000 zł (możliwe, że o części kosztów nawet nie wiem). Brawo Hestia, nic dziwnego, że wasze ubezpieczenia są tak drogie. Tylko co ja mam robić miałam sprawne auto i chcę mieć sprawne auto - czy to naprawdę jest niemożliwe?

2017-04-12 11:25

Ubea.pl81.190.208.17

Aby zwiększyć szanse na otrzymanie odpowiedniego odszkodowania, radzilibyśmy zwrócić się do niezależnego rzeczoznawcy o wycenę. Taka wycena będzie dobrym argumentem przy ewentualnym dalszym sporze z ubezpieczycielem.

2017-02-23 09:43

Piotr178.16.0.46

ZŁODZIEJE I OSZUŚCI

2016-12-13 23:49

zbigniew89.78.239.98

Ergo hestia to skur... Zlodzieje nie chca wyplacic z oc sprawcy w ktorej to smierc poniosla moja mama . zbychu

2015-02-19 16:33

Marcin85.221.221.108

Hestia to zwykli oszuści. Żeby nie wypłacić odszkodowania ,potrafią nawet wmówić sobie,że można naprawić coś czego niema i wycenić poniżej kosztów .

2015-01-18 19:52

keny

Mas akra........ Brak kontaktu z prowadzącym sprawę, żadnego powiadomienia listownego o wypłacie odszkodowania.Kwota,którą proponowali to kpina.Będę się odwoływać.

2015-01-02 20:25

Łukasz

Hestia to złodzeje stasza luzi i zastraszają .

2014-10-17 20:40

Klient

Drodzy forumowicze, Piszę by podzielić się z wami moimi wrażeniami po SKANDALICZNYM potraktowaniu mnie przez ubezpieczyciela HESTIA, mam nadzieje że historia odwiedzie wszystkich potencjalnych klientów od zawarcia ubezpieczenia sprzętu z tą firmą. Mniej więcej miesiąc temu mój laptop Sony przestał działać (po prostu wróciłam z pracy i laptop nie dał się włączyć) zadzwoniłam na infolinię, szkodę przyjęto laptop został wysłany oczywiście koszt wysyłki 26 zł musiał zostać pokryty przeze mnie. Ok. Wysłałam, po dwóch tygodniach będąc już lekko zaniepokojona dzwonię zapytać co się dzieje dowiaduję się że ‘laptop został przyjęty wczoraj do serwisu’ (czyli wcześniej gdzie był? Na urlopie dwutygodniowym?) Ok., pytam się ile będzie trwać naprawa słyszę ‘ jeszcze około trzy tygodnie (!) Mówię Ok. przeżyję, naprawią, będzie dobrze, naprawa co prawda nie trwała tak długo nie mniej jednak dostaje laptopa (koszt wysyłki następne 26 zł) …bez ładowarki. Dzwonię do serwisu, Pani przez dwa dni intensywnie wmawia mi że nie wysłałam tej ładowarki i że oni ‘zawsze dokładnie sprawdzają do przyszło’ prawie wychodzę z siebie. Po dwóch dniach kiedy ostatecznie jej ‘nie znaleźli’ odesłali mi inną, używaną, wciąż mówię Ok. byleby wszystko działało. Laptop pochodził dwa dni i koniec, dalej włączyć się nie może. Zgłaszam, oświadczają że mają pięć dni ‘procedury reklamacyjnej’ po pięciu dniach szanowna komisja kontroli gier i zakładów się naradziła i stwierdzili że mam laptopa do nich odesłać (cóż za śmiała decyzja) po kolejnym 1,5 tygodnia bez komputera oddzwania do mnie szanowny reprezentant firmy Hestia oświadczając że…. Szkody nie ma… i nie było! Hestia wymyśliła sobie że przecież na pewno istnieje taka grupa ludzi która lubi im wysyłać sprzęty do naprawy nawet gdy są sprawne i czekać na nie następne kilkanaście dni dla frajdy. I tu się zaczyna najlepsza część ta frajda według Hestii nie jest darmowa. Kosztuje…92 zł które teraz mam pokryć ponieważ trzeba pokryć wysyłkę w dwie strony plus ‘diagnostykę’ ich ekspertów których wkład jak podejrzewam był taki ze naprawili niewielką usterkę i chcąc odbić sobie wcześniejsze koszta wysłania ładowarki doszli do wniosku że znajdą sposób aby je z nawiązką zrekompensować. Jestem absolutnie zdruzgotana tym jak zostałam potraktowana, w poniedziałek idę do rzecznika praw konsumentów zgłosić sprawę bo czuję dosłownie jakby ktoś na mnie dokonał wymuszenia. Laptopa nie mam już miesiąc a na wątpliwą przyjemność obcowania z Hestią wyjdzie mi już ok. 150 zł kosztów. Najzabawniejsze jest to jak znajdują sposoby żeby robić z klienta kretyna i tak jak za pierwszym razem polecono mi zrobić zdjęcia paczki żeby mieć dowód że była wysłana dobrze zabezpieczona tak za drugim razem wysyłając robiłam zdjęcia zawartości (ładowarki, baterii etc) żeby ZNOWU nie zgubili tak radzę wszystkim żeby nagrywali film z notariuszem i rzeczoznawcą przed wysłaniem aby udowodnić że sprzęt NAPRAWDĘ jest zepsuty i zostało to komisyjnie potwierdzone. Po stokroć NIE POLECAM.

2014-09-01 13:45

Jan

Nie wypłacają odszkodowania w oczywistych sprawach, jak możecie to unikajcie ich jak ognia!

2014-08-31 11:53

Piotr

Ja dostałem odpowiedz odmowną w sprawie wypadku w pracy od ergohesti, jej przedstawiciele uznali, że skręcenie stawu kolanowego nie miało miejsca bo skutkiem skręcenia jest choroba zwyrodnieniowa stawów, której początki stwierdzono u mnie już 2008r przy skręceniu stawu śródstopia, gdzie PZU przyznalo odszkodowanie w wysokości 5%,ergohestia to złodziejska firma,która tylko jest nastawiona na branie pieniędzy a nie ich wypłacanie

2014-08-05 21:05

w***** klient

K**** zlodzieje oszusci klamcy h**** z polisy nnw nic nie dostalem na blizny gdzie normalne tunz daja po procencie liczac ze nikt. Sie nie odwola a te sk***** z dokumentacji medycznej i zdjec nic nie widza

2014-08-04 16:42

Monika

jest przede wszystkim wiele kruczków prawnych, które znają firmy ubezpieczeniowe (bo to głównie z nimi walczymy) ponieważ mają wykwalifikowanych prawników po swojej stronie, zatem w pojedynkę jest naprawdę trudno coś zdziałać i odzyskać (bo odzyskujemy to co nam się należy). Teraz mojej przyjaciółki mąż korzysta z Kancelarii Pionier http://kancelaria-pionier.pl/oferta/wypadek-przy-pracy , bo doznał on urazu coś z barkiem i ubezpieczyciel nie chce tego zaliczyć w ramach jego ubezpieczenia, chociaż ma tam w rozpisce coś podobnego i wg tego co poczytaliśmy też na necie to się kwalifikuje. Oj ciężko te firmy chcą wypłacać, a im się z zapłatą spóźnij to od razu Ci umowę anulują i żadnego zwrotu środków nie dadzą.

2014-07-16 22:11

Myszka

Ja też z mężem mieliśmy problemy z uzyskaniem sensownego odszkodowania, mąż już nawet chciał odpuścić ale moja koleżanka poleciła nam Kancelarię Pionier bo dla niej walczyli o odszkodowanie z wypadku w pracy, no i się udało. Senswoni, informują jak zadzwonisz jak jakim etapie wszystko jest i udało się wygrać, a prowizję właśnie od kwoty odszkodowania pobrali a wcześniej nic.

2014-06-30 23:40

magda

To w takim przypadku nie trzeba czekać tylko trzeba zgłosić się do EUCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-06-10 20:33

Kasia

Zdecydowanie nie polecam usług Ergo Hestia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłam u nich ubezpieczenie sprzętu. Za 25% wartości laptopa mogłam go sobie sama naprawić w serwisie, szybko i bez stresu, a tak już 35 dni czekam na odesłanie sprzętu (oczywiście na mój koszt), mimo że podobno padł tylko dysk. Najpierw wyznaczyli termin naprawy na 5 dni roboczych, po 10 dniach przedłużyli o 3 dni, potem jeszcze raz. Do dziś sprzętu nie mam. Na moje liczne maile dostałam kilka zdawkowych odpowiedzi w stylu "stale monitorujemy" albo wcale. A najlepsza jest puenta. Po mojej skardze dziś zadzwonił do mnie konsultant Ergo pytając czy sprawdziłam sprzęt i czy działa. Podobno mój laptop został odesłany na adres polisy bez porozumienia ze mną i ktoś go odebrał. Wiele razy w mailach pytałam kiedy i dokąd będą odsyłać, bo mieszkam teraz w innym miejscu niż adres z polisy i chciałam przesyłkę otrzymać w aktualnym miejscu, ale te pytania też zignorowali, jak wiele innych. I kolejna rzecz na koniec. Opłaca im się przedłużać likwidację w nieskończoność, bo to nie przedłuża polisy, więc odpowiedzialność, za którą płacimy, jest krótsza. Więcej się nie dam naciągnąć i innych też przestrzegam. I tu moje pytanie: czy można z tym coś zrobić, żeby się pozbyć poczucia bezsilności w starciu z gigantem? Ot tak, dla odreagowania... ktoś ma jakiś pomysł?

2014-05-14 12:30

toja

Jeżeli jesteś ubezpieczony w Hestii i jeśli po raz drugi (wcześniej w Hestii nie byłeś ubezpieczony) to nie dostaniesz odszkodowania za: a) ponowne złamanie tej samej nogi b) ponowny zawał serca mimo 20 letniej przerwy między zawałami c) wylewu który się powtórzył Zastanowić się przed ubezpieczeniem w Energo-Hestia

2014-05-12 12:17

afsadf

kieruj sprawę do sądu ja nie będę się z nimi cackać mi też zaniżyli szkodę wewzwałam swojego rzeczoznawcę zadośćuczynienia też mi odmawiają koniec wybieram właśnie kancelarię która poprowadzi mi sprawę nie będę się z nimi cackać tam jest tylko niekompetencja na dowód tego mam wszystkie emaile które przedstawię w sądzi z różnymi wersjami odpowiedzi.

2014-04-26 00:20

aska

Hestia to oszuści i złodzieje. NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO UBEZPIECZENIA U NICH. ODRADZAM I PRZESTRZEGAM. Próbuje od lutego uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy za rozbity samochód. Likwidator stwierdził szkodę całkowitą, zaniżył wartość pojazdu i zaproponował jakieś 20% jako odszkodowanie, a na 80% wrak, którego nikt nie chce kupić nawet za 1000 zł. Pisma od prawnika ignorują i nie odpowiadają na nie. Ciągle zwlekam ze skierowaniem sprawy do sądu bo nie mam ochoty ciągać się po nich, ale sprawy nie odpuszczę

2014-04-04 12:59

nona

Ja korzystałam z OC sprawcy ERGO Hestia. Przyjechał pan likwidator i tak wycenił szkodę, że żadem mechanik nie chciał się podjąć za proponowaną kwotę naprawy mojego VW Polo. Napisałam odwołanie od kalkulacji sporządzonej przez likwidatora, w którym poinformowałam, że jeśli nie zmienią kwoty odszkodowania skorzystam z autoryzowanego serwisu Volkswagena. Hestia odpisała żebym to zrobiła. Więc zawiozłam samochód do serwisu. Naprawa będzie ich kosztować ponad 5 tysięcy złotych plus samochód zastępczy który otrzymałam na czas naprawy mojego POLO (około 1400 zł). A i dodam, iż likwidator wycenił mi szkodę na 1900 zł brutto.

2014-03-17 13:13

Wojtt

Totalnie jeden wielki NEGATYW!!! Sprawa po wypadku komunikacyjnym, podkreślam, że nie z mojej winy ciągnie się już ponad pół roku i ciekawe jak długo jeszcze będzie. Zero zainteresowania z ich strony. Brak reakcji na maile i wszelkiego rodzaju monity. Odwlekam zgłoszenie owej sprawy do sądu bo nie mam najmniejszej ochoty się po nich ciągać ale czuje, że chyba tam sprawa się zakończy. Reasumując... JAK NAJDALEJ OD NICH!!!!

2014-04-01 21:44

Krzysztof

jestem multiagentem od kilku lat i ubezpieczamy dla wielu towarzystw; z doświadczenia wiem, że na forach piszą tylko niezadowoleni;działa tu zasada- jeden zadowolony klient poleci jednego klienta, jeden niezadowolony 10 odstraszy. Proporcjonalnie do ilości zawieranych ubezpieczeń i ilości szkód w Hestii mamy najmniej niezadowolonych klientów. W postach brak szczegółów szkód, a każda szkoda jest inna więc w tej sytuacji bez względu na firmę ocena jest subiektywną oceną poszkodowanego. Nie zamierzam bronić nikogo - wszędzie pracują tylko ludzie. W kontaktach z klientami zauważyliśmy jednak , że jeśli zła likwidacja w PZU to klienci narzekają, ale większość odpuszcza bo z PZU ciężko wygrać, ale jeśli chodzi o inne TU to bagno i oszustwo i większość jest w stanie iść do sądu. Niezadowoleni klienci PZU dalej chcą się ubezpieczać w PZU , niezadowoleni klienci innych towarzystw chcą zmienić zakład ubezpieczeń !!!

2014-03-04 14:01

Kasia

Ja też miałam problem z uzyskaniem odszkodowania. Jednak znajomy polecił mi Europejski Rejestr Wypadków który prowadzi były likwidator z PZU. Sprawą bardzo szybko się zajeli. Bardzo istotną kwestią dla mnie było że nie pobierali żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję od uzyskanego odszkodowania. Dodatkowo uzyskali dla mnie odsetki za zwłokę. Ich strona to www.erw.com.pl

2014-03-03 17:01

aturek

Odradzam! Ta firma sklada się generalnie z trzech działów: Dział Pobierania Składek, Dział Odmowy Wypłaty Odszkodowania i Dział Mówienia Przepraszam Nie Wiemy Co Się Dzieje. Omijać szerokim łukiem!!!!

2014-02-15 18:35

ruina

Zbierzcie się do kupy , jedźcie do Sopotu i zróbcie im wpierdal

2014-01-09 00:13

Elżbiets

Dzień Dobry! Pomogę w odszkodowaniu,jeśli ktoś uległ Nasza firma jest rzetelna i pomaga osobom uzyskać należne odszkodowanie,90 tysięcy ponad osobom pomogliśmy uzyskać należne odszkodowanie.tel.725 943 367 zadzwoń po darmową informację pomogę bez opłat. Nawet jeśli ktoś miał z Państwa rodziny,bliskich,ze znajomych pomożemy tym osobom uzyskać należne im odszkodowanie czy to będzie w na całej Polsce czy też zagranicą-zadzwoń po darmową poradę pomogę! DUŻE ODSZKODOWANIA

2013-12-05 10:31

załamany

NEGATYW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!! ludzie z Ergo Hestia- pamiętajcie ,kiedys i do Was przyjdzie słowo "dziękuję" , kiedyś Wam ktoś podziękuję ,a wtedy przypomnijcie sobie o tych wielu skrzywdzonych osobach.

2013-10-31 14:06

ola

Miałeś szkodę komunikacyjną w ciągu ostatnich 3 lat? A rzeczoznawca powołany przez ubezpieczyciela określił zakres powstałych szkód? Na którego podstawie wyliczył kwotę odszkodowania, która wydaje Ci się zaniżona? Jesteś niezadowolony z otrzymanej kwoty? Jeśli odpowiadasz twierdząco na postawione pytania, mam dla Ciebie bardzo miłą informację! Dopłacę Ci dodatkowe fundusze do już wypłaconego odszkodowania! Wystarczy, że przekażesz Nam prawa do zaniżonej części Twojego odszkodowania, a my natychmiast wypłacimy Ci ustaloną kwotę! Nic nie tracisz, nie ryzykujesz, a szybko zyskujesz dodatkową gotówkę! Jeśli jesteś zainteresowany, jak najszybciej zwróć się do Nas! kontakt: mail: odszkodowania.sywul@gmail.com tel.: 690-817- 835 lub 882-449-777

2013-10-24 12:52

Romek

Mam ubezpieczone auto w Hestii od 6 lat. Raz miałem szkodę z mojej winy. W ciągu 2-3 dni przyjechał rzeczoznawca i wycenił szkodę. Nie było problemów z wypłaceniem odszkodowania. Zdarzenie miało miejsce 3 lata temu. Być może coś się zmieniło od tego czasu, być może trafiłem na właściwą osobę w Hestii. Patrząc na opinie innych ubezpieczycieli to i tak Hestia ma mało negatywów. Nie ma firmy na którą ludzie nie narzekają. Tak samo nie ma auta/marki na którego nie znajdziecie negatywów.

2013-10-23 15:49

staszek

przed kilkoma dniami zmarła żona mojego teścia , była macochą mojej żony, teść żyje nadal a jego córka jest moją żoną. Po zgonie pierwszej żony teścia nie było żadnych roszczeń. zadzwoniłem z pytaniem jaki druk mogę składać jako roszczenie zgonu , a tam zdziwienie o niczym takim nie słyszeli !!!!!!!!!!!! moja żona jest ubezpieczona w PZU i oni od razu przyjęli wniosek i dostanie pieniądze na konto. Mój szwagier jest ubezpieczony w Warcie i też od razu wniosek przyjęli pieniądze dostanie .Tylko hestia o niczym nie wie i kazali mi czekać dwa dni na zweryfikowanie czy mogę złożyć taki wniosek, to jest parodia co to jest pierwszy taki przypadek w Hestii ????????????

2013-10-21 12:31

seba

Również nie polecam hestii. Szkoda z OC sprawcy ubezpieczonego w hestii. Dopiero po 3 tygodniach od otrzymania wyceny szkody zwrócili się łaskawie do policji o protokół z miejsca zdarzenia. Gdybym nie zadzwonił i nie zapytał o co chodzi to bym czekał do usr... śmierci, a samochód jest cały czas w warsztacie, już od miesiąca... Kiedyś miałem też podobne zdarzenie, w tydzień po wizycie rzeczoznawcy pieniące były na koncie, ale to była inna firma. OMIJAĆ HESTIĘ.

2013-10-14 15:57

Zocha312

Mnie Ergo Hestia również oszukuje. Teraz do tego wszystkiego mam wrażenie, że roi wszystko żeby przedłużyc kwestię zażaleń, wypłaty odszkodowań bo według prawa po 3 latach sprawa ulega przedawnieniu. Moja szkoda to szkoda domu. Dachu ktory po huraganie i ulewach przecieka. Walcze z nimi od 2 lat. Zglosilam sprawe juz wszedzie. Do rzecznikow, prezesow a nawet do samej Uwagi TVN, ktora zainteresowala się tą kwestią i przyznala mi racje. Ale niestety nie moga stworzyc programu dopoki nie zglosi sie wiecej osob z podobnymi rzeczami. Bardzo prosze jesli walczysz z Ergo Hestia a oni cie oszukuja napisz na maila zocha312@gmail.com. Czekam na wiadomosci. Kiedy razem zglosimy sie do Uwagi to moze wspolnymi silami z ich pomoca wreszcie dostaniemy nalezne nam pieniadze!!! Dzieki i czekam

2013-09-30 20:38

Jasiek

Ergo Hestia to firma naciągaczy i oszustów. Miałem wypadek w pracy,lekarz na komisji przyznał mi 12 % trwałego ubytku (chodziło o palec) Firma Ergo Hestia stwierdziła ze jednak lekarz się nie zna i wypłaciła tylko 2%. zamiast wypłacic 2400 zł wypłaciła tyko 400 zł (200 zł za procent ubytku) Nikomu nie polecam tych naciągaczy i oszustów. Ladnie obiecują,składki biorą a potem ludzi w balona robią i okradają ich z pieniędzy które się nalezą.Lepiej się od nich trzymac z daleka bo i tak cię okradną !

2013-08-19 11:13

AngelikaSz

Po swoich "przygodach" z ubezpieczalniami stwierdzam, że w przypadku walki o większe odszkodowanie warto jest zgłosić się po pomoc do firmy zajmującej się dochodzeniem odszkodowań. Korzystałam z usług http://www.mk-finanse.pl i wiem, że bez ich pomocy ciężko by mi było tak sprawnie zakończyć z powodzeniem sprawę.

2013-07-23 20:21

BEATA

Mi tak wycenili auto że szkoda słów że za te pieniądze nie kupie nic zdzierusy jedne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013-06-26 22:34

Edgar

Sam już nie wiem.. szukałem jakiegoś ubezpieczyciela, na http://www.ebroker.pl/ubezpieczenia/zdrowotne porównałem oferty różnych ubezpieczycieli i w sumie najkorzystniej wypadła Ergo Hestia.. ale po tym co przeczytałem to sam nie wiem.. nie mam zamiaru później w razie jakiegoś zdarzenia szarpać się jeszcze z ubezpieczycielem

2013-05-11 17:30

Eryk

Uczestniczyłem w wypadku drogowym, mniejszą część odszkodowania mi wypłacili z drugą częścią zwlekają, ciągle chcą jakiś dokumentów które posiadają, albo nie mogę ich dostarczyć bo mnie nie dotyczą. Typowa gra na zwłokę i zmęczenie przeciwnika. Już mam dosyć użerania się z nimi występuję na drogę sądową.

2013-02-26 21:59

mati

witam napisze krotko i na temat banda sku............ów i tyle kręcą jak mogą a na dodatek tyle dokumentów co dostają to i tak kręcą ja osobiście zgłoszę się do tvn żeby z nimi porządek zrobili tylko odradzają a ludzie sami mają robić samochody na własny koszt złodzieje i tyle a ten co się tam ubezpiecza to musi być ślepy albo na tyle naiwny żeby im ufać robią jakieś reklamy w których i tak kłamią pozdrawiam wszystkich poszkodowanych przez ta firmę

2013-04-22 12:42

michal

zgadzam się w 100%

2013-01-30 13:12

Wojtek

Miałem niewielką kolizję z taksówkarzem, uderzył mi w auto. Mimo przyznania się sprawcy i ewidentnej winy z jego strony oraz spisania protokołu zdarzenia odmówiono mi wypłaty odszkodowania. Sprawa została zgłoszona mojemu prawnikowi i będziemy zakładać sprawę w sądzie przeciwko firmie ERGO HESTIA.Koszt po kolizji był niewielki 800zł a mimo to szukają oszczedności oszukując poszkodowanych. UWAGA NA FIRME ERGO HESTIA.

2013-02-26 22:02

dzony

mam ta samą sytuacje co pan i powiem ze najdroższa firma a odszkodowań nie płacą

2013-01-22 11:55

laptop

oszuści i krętacze - piszecie o samochodach i odszkodowaniach - to teraz już wiem dlaczego ja czekam już ponad 3 miesiące na wysłany sprzęt - gdzie jest nasza władza - potem własnie są te wszystkie afery

2013-01-05 12:10

sag

nie polecam oszusci i zlodzieje. czekam na swoje pieniadze juz zdecydowanie za dlugo

2013-02-01 11:49

Ergo Hestia

Jeśli problem, który opisałeś nadal nie został rozwiązany, proszę wyślij zgłoszenie na adres: SKARGI@ergohestia.PL (w temacie wiadomości zamieść hasło FORUM, w treści dane osobowe oraz nr polisy/szkody), a niezwłocznie podejmiemy działania zmierzające do jego rozwiązania. Pozdrawiam serdecznie, Justyna Szymańska (Biuro Reklamacji, Ergo Hestia).

2012-12-29 16:09

vamp

Witam Was. Ergo Hestia sciema i oszusci liczacy na naiwnosc nasza. Niestety mialem kolizje a sprawca byl kierowca z polisa OC w Hesti, rzeczoznawca przybyl po ok 4 dniach co jest wielkim sukcesem natomiast samo wyliczenie wartosci naprawy jest smiechu warte - dodam ze do wymiany: zderzak przod, blotnik lewy, nadkole, atrapa wraz z ramka, zbiorniczek spryskiwaczy do tego lakierowanie blotnika, zderzaka oraz drzwi lewych tylko wierzchnie i wycena pana experta to 1170 zl - no poprostu smiech na sali - i to na zamiennikach uzywanych - przecierz to jest paranoja. Mam czesci orginalne i takie chce miec bo to jest moje i mam do tego pelne prawo. prosze o rade jak to dalej rozgryzac bo chce pisac odwolanie - pawel_1.fm@poczta.fm

2012-12-29 10:58

barti

W roku 2008 miałem wypadek , spadłem z 8 metrów na głowę na beton bez kasku. Śpiączka , respirator , defibrylator. Od oiom uslyszalem ze to Cud ze zyje. Wkroczyla w to pip i wyszlo ze wypadek zdarzyl sie z winy firm. Uznany wypadek przy pracy , pip po mojej stronie , 56% trwałego uszczerbku na zdrowiu przez ZUS a hestia zlewa wszystkich i gra na czas. Ze nic nie wiedza itp. Moj prawnik od nowego roku ich pocisnie bo w sadzie sa na stracowej pozycji. Zysk netto ergo hestia w lutym wynosił ponad 150 mln zl i juz wiecie dlaczego. NIE POLECAM TEJ FIRMY

2012-12-14 22:49

cinek

Właśnie dziś miałem kolizję NIE z mojej winy i jak zobaczyłem ,że sprawca wypadku ma OC w ergo hestii to się załamałem,bo jakiś czas temu sądziłem się z firmą PTU która wyprawia to samo co Hestia... i chyba czeka mnie znowu wybranie się do Mecenasa i czekanie ponad 1,5 roku na swoja kwotę...;/ nie chce zapeszać,zobaczę jak się potoczy sprawa i się wypowiem...wiem tylko na co się nastawiać,bo mecenas mówił,żeby omijać PTU i Hestie

2012-11-21 18:25

urban

U mnie sasiad zalal mieszkanie,kuchnie i łazienke po 4 miesiacach przyznali mi 483 zl . pieniadze te starczyly na koszty materialow .A za prace fachowca mósialem zapłacic z własnej kieszeni . Przestrzegam wszystkich omijajcie z dala ta niby firme ubzp

2012-10-26 13:57

byly klijent

tak wyplacili mi oc, ze nigdy w zyciu nie chce miec z nimi zadnych umow. pajace

2012-10-10 13:45

Zbyszek

POLECAM KONTAKT Z PANIĄ Justyna Szymańska PRACOWNIKIEM ERGO-HESTIA MOJĄ SPRAWĘ ZAŁATWIŁA WCIĄGU TYGODNIA A KOLIZJĘ MIAŁEM 28.04.2012 NAPISAŁEM DO TEJ PANI 3.10.2012 A 10.10.2012 MIAŁEM JUŻ KASĘ. ŻYCZĘ TEJ FIRMIE WIĘCEJ TAKICH PRACOWNIKÓW. POZDRAWIAM. ZBIGNIEW SZYMANIAK

2013-10-21 12:44

seba

Nie kompromituj się Justyno...Plusa chcesz u szefa dostać ? Bo przecież nie podwyżkę...

2012-10-06 18:40

trawa

ergohestia to dziady tumany ignoranci klient to zwykły cieć odradzam tą firmę oni nie czytają opinii klientów całkowita ignorancja proszę omijać tę firmę dalekim łukiem

2012-10-03 15:37

Zbyszek

Moja sprawa ciągnie się od 28.04 i też do tej pory nie dostałem odszkodowania od tej firmy z oc sprawcy , zawsze coś się nie zgadza w dokumentach .Omijajcie z daleka tą firmę.Pozdrawim.

2012-09-15 21:57

Krzysztof

Firma z którą są same problemy. Maksymalnie opóźniają wydanie decyzji, zaniżają wysokość odszkodowania a w dodatku nie przestrzegają terminów wypłaty. Ponadto nie można ufać koordynacj działań tej firmy w zakresie kompletowania dokumentów. Wciąż coś brakuje bo nie ma pełnej informacji w pierwszych rozmowach przy zgłaszaniu telefonicznym szkody OC i tym tłumaczą przeciąganie sprawy. Uważajcie!!!

2012-09-13 10:19

gem

W tej firmie mam ubezpieczony dom, firmę i wszystkie środki transportu. Niestety, po uszkodzeniu pojazdu bez udziału osób trzecich, na drodze publicznej, odmówiono mi wypłaty odszkodowania z AC, tłumacząc, że nie zostały dopełnione warunki i nie powiadomiono Policji. Zastanawiam się nad zmianą ubezpieczyciela, a sprawę skieruję na drogę postępowania sądowego.

2012-07-27 14:47

janek

ale dostaliście w koncu te pieniadze? ja mialem kolizje 2tygodnie temu. po 2dniach przyjechal zeczoznawca . powiedzial ze 30dni wplaca pieniaadze. a od tamtej pory nikt do mnie nie dzwonil a nic nic nie wiem co robicz czy zadzwonic do nich? czy to nie za wczesnie?

2012-10-19 21:28

miła

Witam! Pracuje w firmie Krajowa Informacja Odszkodowawcza , Jeśli Pan chce pomożemy odzyskać odszkodowanie. prosze się odezwać na e-maila rachfalska@op.pl Pozdrawiam

2012-07-06 10:14

Rafał

Mi odmówili wypłaty z AC , twierdząc iż pracownik uszkodził pojazd w sposób wadliwy . Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem .