Strona główna  |  Ubezpieczyciele w Polsce  |  Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden

Kalkulator ubezpieczeń w Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Nationale-Nederlanden oferuje proste i zrozumiałe ubezpieczenia dla osób prywatnych oraz firm. Specjalizacją tego ubezpieczyciela są polisy na życie oraz zdrowotne, ale w Nationale-Nederlanden możesz także ubezpieczyć swój majątek. Co ważne, wiele polis oferowanych przez ubezpieczyciela można zakupić szybko i wygodnie przez Internet.

Spis treści:

  1. Kalkulator ubezpieczeń turystycznych Nationale-Nederlanden
  2. Kontakt Nationale Nederlanden
  3. Zgłoszenie szkody Nationale-Nederlanden
  4. Ubezpieczenie turystyczne Nationale-Nederlanden
  5. Ubezpieczenie domu i mieszkania Nationale-Nederlanden
  6. Ubezpieczenie na życie Nationale-Nederlanden

Kalkulator ubezpieczeń turystycznych Nationale-Nederlanden

Najłatwiejszą do zakupu polisą w Nationale-Nederlanden jest ubezpieczenie turystyczne. Wyliczenie składki jest bowiem możliwe przy pomocy kalkulatora dostępnego na stronie internetowej Nationale-Nederlanden. Koszt tej polisy można także policzyć w kalkulatorze ubezpieczeń turystycznych. Korzystając z tego drugiego narzędzia możesz od razu przekonać się, jak propozycja Nationale wypada na tle ofert z innych firm.

Kontakt Nationale Nederlanden

Telefon

801 20 30 40 lub
22 522 71 24

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00.

Adres e-mail

Dla klientów indywidualnych: info@nn.pl
Dla klientów grupowych: info.grupowe@nn.pl

Strona internetowa
www.nn.pl

Zgłoszenie szkody Nationale-Nederlanden

Najprostszym sposobem na poinformowanie Nationale-Nederlanden o szkodzie jest zgłoszenie zdarzenia online przy pomocy formularza dostępnego na stronie ubezpieczyciela.

Zgłoszenia można także dokonać telefonicznie, dzwoniąc na infolinię (numery podano powyżej). Pamiętaj jednak, że w takim wypadku i tak może okazać się konieczne dosłanie online lub tradycyjną pocztą potrzebnych dokumentów.

Ubezpieczenie turystyczne Nationale-Nederlanden

Absolutną podstawą polisy turystycznej jest ubezpieczenie kosztów leczenia oraz assistance zawarte na odpowiednio dużą sumę. Dlatego zapalonych podróżników powinna ucieszyć wiadomość, że jeden z wariantów Nationale-Nederlanden oferuje sumę ubezpieczenia kosztów leczenia wynoszącą aż 1 000 000 zł. Oczywiście, jeśli jedziesz gdzieś blisko, możesz zdecydować się na niższą sumę. Ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden ma bowiem bardzo elastyczne warunki. Wszystkie ważne czynniki możesz dopasować do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Ubezpieczenie domu i mieszkania Nationale-Nederlanden

Ubezpieczenie domu Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden jako pierwsze na polskim rynku wprowadziło w ubezpieczeniach domu i mieszkania możliwość wypłaty odszkodowania zgodnie z wartością nieruchomości w dniu zdarzenia (a nie wartością ustaloną w momencie zawierania ubezpieczenia). To odpowiedź na dynamiczne wzrosty cen domów i mieszkań, które sprawiają, że wartość nieruchomości może się wyraźnie podnieść nawet w przeciągu niecałego roku.

Ubezpieczyciel proponuje także atrakcyjne dodatkowe pakiety, takie jak pakiet Dziecko, Pupil, Premium oraz Pomoc sąsiedzka.

Ubezpieczenie mieszkania na wynajem Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden oferuje także możliwość ubezpieczenia mieszkania wynajmowanego innym. Dzięki tej polisie otrzymasz wypłatę za szkody wyrządzone przez lokatorów. Ubezpieczyciel pokryje też dwumiesięczną kwotę wynajmu, jeśli okaże się, że w wyniku szkody mieszkanie nie nadaje się przez pewien czas do użytku. Co ważne, na jednej polisie możesz ubezpieczyć nawet kilka nieruchomości (w tym tę w której sam mieszkasz).

Ubezpieczenie na życie Nationale-Nederlanden

Ochronne ubezpieczenie na życie Nationale-Nederlanden

Ta polisa to podstawowe ubezpieczenie na życie od Nationale-Nederlanden, które zapewnia wsparcie finansowe dla Twoich bliskich w razie gdyby Ciebie zabrakło. Możesz je także rozszerzyć o wypłatę odszkodowania w razie niezdolności do pracy.

Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania Nationale-Nederlanden

Poważna choroba może przydarzyć się każdemu. Ubezpieczenie od Nationale-Nederlanden zagwarantuje Ci jednak wsparcie finansowe, które zostanie wypłacone od razu po diagnozie. Co ważne, ubezpieczyciel zapewnia także szybki dostęp do profilaktycznych badań.

Ubezpieczenie na wypadek nowotworu Nationale-Nederlanden

Co roku ponad 160 tysięcy osób w Polsce dowiaduje się, że choruje na nowotwór. Specjalne ubezpieczenie od Nationale-Nederlanden zapewni Ci szybki dostęp do badań diagnostycznych. Pamiętaj, że wczesne wykrycie nowotworu to najważniejszy czynnik zwiększający szanse na pokonanie raka. W razie zdiagnozowania choroby otrzymasz też od ubezpieczyciela świadczenie w kwocie nawet 600 000 zł.

Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu Nationale-Nederlanden

Jeżeli w wyniku choroby lub wypadku trafisz do szpitala, otrzymasz świadczenie do 40 000 zł. W razie gdy po wyjściu ze szpitala konieczne będą dodatkowe badania, Nationale-Nederlanden zorganizuje i pokryje też koszty wizyt u specjalisty, diagnostyki oraz rehabilitacji.

Ubezpieczenie na wszelki wypadek Nationale-Nederlanden

Wypadki chodzą po ludziach. Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Możesz jednak zabezpieczyć się przed negatywnymi konsekwencjami wypadków i w razie nieszczęśliwego zdarzenia otrzymać świadczenie za trwały uszczerbek na zdrowiu. W Nationale-Nederlanden umowę ubezpieczenia możesz zawrzeć w jednym z trzech wariantów.

Ubezpieczenie dziecka Nationale-Nederlanden

Każdy rodzic pragnie zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku. Wszystkim nieszczęśliwym wypadkom nie zapobiegniesz, ale dzięki ubezpieczeniu nie będziesz musiał w chwili zdarzenia martwić się finansami. Skup się na swoim dziecku, a pokrycie kosztów pozostaw ubezpieczycielowi. W Nationale-Nederlanden masz do wyboru trzy warianty ubezpieczenia różniące się ceną oraz zakresem świadczeń.