Strona główna  |  Wiadomości  |  Najtańsze OC w Liberty Direct – nowa kampania

Najtańsze OC w Liberty Direct – nowa kampania

Data publikacji: 2011-01-04
Ruszyła nowa kampania Liberty Direct promująca ubezpieczenie OC. Inspiracją dla kampanii była analiza wyników rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych opracowanych przez dziennik „Rzeczpospolita”. Oferta OC Liberty Direct dla aut używanych została oceniona w nim jako najtańsza.

Liberty Ubezpieczenia

Ranking cen ubezpieczeń samochodowych opracowany przez dziennik „Rzeczpospolita” dotyczył analizy cenowej ubezpieczeń OC w wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych. Najtańsze OC dla samochodów używanych, zgodnie z wynikami rankingu, oferuje Liberty Direct. W przypadku nowych samochodów ubezpieczyciel uplasował się na drugim miejscu.

Liberty Direct postanowił wykorzystać wyniki rankingu do stworzenia nowej kampanii reklamowej. Spot będzie emitowany w głównych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych m.in. w TVP, TVN i Polsacie oraz w kanałach tematycznych. Kampania bannerowa obejmie portale ogólnoinformacyjne, finansowe oraz ubezpieczeniowe. Ponadto działania te zostaną wsparte akcjami mailingowymi. Kreacje wszystkich materiałów reklamowych przedstawiają publikację dziennika „Rzeczpospolita”.

„Ranking Rzeczpospolitej został przygotowany w oparciu o analizę ofert kilkunastu ubezpieczycieli i w przekrojowy oraz obiektywny sposób dokonuje oceny cen polis na rynku. Jest tym samym bardzo wiarygodnym źródłem informacji dla konsumentów. Z tego względu zdecydowaliśmy się oprzeć na jego wynikach naszą najnowszą kampanię” - komentuje Rafał Karski, dyrektor sprzedaży i marketingu Liberty Direct.

Liberty Direct jest jednym z najprężniej rozwijających się w Polsce ubezpieczycieli oferujących polisy przez internet i telefon. Po III kwartałach 2010 r. firma zebrała 95,8 mln zł składki przypisanej brutto w porównaniu do 60,5 mln zł przed rokiem, osiągając 58% wzrost. Liberty Direct ubezpieczył już ponad 180 tys. pojazdów.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-06-02

Auto zastępcze z OC sprawcy – dla kogo? Na jak długo? Na co uważać?

Jeśli Twój samochód został uszkodzony z winny innego kierowcy, możesz skorzystać z opcji wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Czy jednak taki pojazd zastępczy przysługuje każdemu? Jak długo...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2010-12-14

Najtańsze OC dla używanych aut w Liberty Direct

Liberty Direct oferuje najbardziej atrakcyjną cenę za ubezpieczenie komunikacyjne OC dla samochodów używanych – wynika z rankingu cen ubezpieczeń samochodowych opracowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”....

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2010-10-05

Liberty Direct promuje ubezpieczenia OC i AC

Liberty Direct oferujący ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli sprzedawane przez telefon i internet, rozpoczyna akcję promocyjną „Poleć sprawdzone ubezpieczenie”. Program potrwa do końca...

Czytaj więcej
Komentarze
magdafal
2011-04-14 14:46
Witam Podaje aktualny kod zniżkowy 2011-88776100 w Liberty Direct w programie poleć sprawdzone ubezpieczenie. Dzięki temu wpisałem numer Liberty 2011-88776100 i dostałem 100 zł zniżki na AC i OC. Jest naprawdę najtaniej tak na samo OC dają 50 zł zniżki. POLECAM LIBERTY DIRECT - i promocyjny numer Liberty Direct 2011-88776100 super sprawa :) Wystarczy go podać na stronie internetowej https://www.libertydirect.pl/ lub u operatora telefonicznie. Numer promocyjny Liberty 2011-88776100 więc korzystajcie bo taniej nie znajdziecie Pozdrawiam - zadowolony i ubezpieczony :)
odpowiedz