Strona główna  |  Wiadomości  |  Najlepsze ubezpieczenia w Allianz

Najlepsze ubezpieczenia w Allianz

Najlepsze ubezpieczenia w Allianz

Data publikacji: 2010-10-28
27 października podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica w Warszawie ogłoszono wyniki Rankingu Firm Ubezpieczeniowych Gazety Bankowej. Najlepszym towarzystwem ubezpieczeń majątkowych został Allianz.

Ubezpieczenia Allianz Ranking Firm Ubezpieczeniowych przygotowany przez „Gazetę Bankową” i PricewaterhouseCoopers klasyfikował towarzystwa ubezpieczeniowe według danych dotyczących obsługi klientów dostarczonych przez KNF, UOKiK, Rzecznika Ubezpieczonych oraz przez same firmy ubezpieczeniowe. Na ostateczną ocenę towarzystw miały wpływ dotyczące ich dane z instytucji nadzoru oraz oceny jury składającego się z ekspertów rynku ubezpieczeniowego.

W kategorii ubezpieczeń majątkowych TuiR Allianz Polska zajął pierwsze miejsce.

„Ten rok jest wyjątkowo trudny dla branży, szczególnie w ubezpieczeniach majątkowych. W takich okolicznościach najlepiej uwidoczniają się standardy jakości obsługi klientów. Wyróżnienie w rankingu to dla nas dowód, że przyjęta przez Allianz strategia jest słuszna, i zachęta do kontynuowania jej w przyszłości” – mówił wiceprezes TUiR Allianz Polska Piotr Dzikiewicz, odbierając nagrodę.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-10-01

Jak odstąpić od umowy ubezpieczenia zawartego na odległość?

Niższa cena i wygoda zakupu to nie jedyne zalety kupna ubezpieczenia przez Internet. Zawierając polisę przez Internet, możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni, nie podając przyczyn. Jak skutecznie...

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-28

Windsurfing, kitesurfing i inne sporty wodne - jakie ubezpieczenie turystyczne zapewni ochronę?

Zakłady ubezpieczeń różnie traktują sporty wodne. Sprawdziliśmy, w których towarzystwach takie sporty jak np. windsurfing wymagają dopłaty do składki.

Czytaj więcej
Komentarze