pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Najgorsza firma na świecie!

2014-10-15 19:13

daniel

złodzieje i tyle wysłałem im 2 lata temu wypowiedzenie polisy a teraz piszą że nic nie dostali i chcą 1500zł

2014-06-09 22:26

adam

Banda złodziei, dobre określenie!!!!!!!!!!!!! Mnie też oszukali! Jeszcze się nie spotkałem z takim dziadostwem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-06-09 22:22

ewa

zgadzam się z opiniami powyżej!!!!mój brat miał wypadek u znajomych w domu, tak się poturbował, że ledwie wyszedł z tego, doszło do zaniedbania ze strony właścicieli, więc ma prawo do odszkodowania. po czterech miesiącach zwodzenia, komisjach lekarskich (na których miał naprawdę "mocne papiery"), oględzinach miejsca i przesłuchaniach świadków, odpisali mu, że odszkodowanie mu się nie należy, bo jak napisali "dom ma każdy". przecież to jest kpina!!!!! przestrzegam wszystkich, trzymajcie się od TUW z daleka!! nie dajcie się oszukać tej bandzie złodziei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-06-05 13:05

An Be

Absolutnie, zgadzam się z opiniami powyżej. Nie podpisujcie z nimi żadnych umów o ubezpieczenia. To oszuści i wyłudzacze składek. Nie wypłacają należnych odszkodowań i człowiek tylko się nadenerwuje wymieniając z nimi IRYTUJĄCĄ korespondencję. Dziady, a nie firma ubezpieczeniowa!!! Uciekać, omijać z daleka!! Niech się zarząd sam ubezpiecza i płaci składki, nie warci są grama klientów!! Kto im w ogóle pozwolił działać i dlaczego nikt ich jeszcze nie zamknął!?!

2014-04-24 21:58

BART CZAR

POPIERAM NIESTETY WSZYSTKICH TU WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ!!! TA DZIADOWSKA FIRMA JEST ATRAKCYJNA TYLKO DO MOMENTU WYŁUDZENIA SKŁADKI - TAK,TAK - WYŁUDZENIA - BO INACZEJ TEGO NAZWAĆ NIE MOŻNA! UBEZPIECZYŁEM u nich MIESZKANIE I TERAZ PO WYSTĄPIENIU SZKODY NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NA ODSZKODOWANIE OD 120 DNI POMIMO,ŻE ich OWU I USTAWA MÓWIĄ O MAKSYMALNIE 90 DNIACH OD ZGŁOSZENIA SZKODY!!! WYMYŚLAJĄ JAKIEŚ BZDURY I PIĘTRZĄ WYMYŚLONE PRZEZ SIEBIE PRZESZKODY ZEBY TYLKO ODWLEC WYPLATE ODSZKODOWANIA... SKOŃCZĘ Z NIMI NIESTETY W SADZIE - TAK JAK WIELU TU OPISAŁO!!!

2013-09-08 20:46

DD

NAJGORSZA Z NAJGORSZYCH!!! ZERO PROFESJONALIZMU!!!! CIAGŁE UTRUDNIENIA! SZKODA NERWÓW OGÓLNIE! ODRADZAM TA FIRME!!!!

2013-08-23 12:53

Janek

TUZ TUW Najgorsz firma .zlodzieje

2013-02-04 12:01

poszkodowany Jan.

Święta racja nie chcą wypłacać , po trzech miesiącach oczekiwania pan na infolini w Lublinie powiedział że on ma takich spraw " tysiące " i gówno go to obchodzi . Rzeczoznawca pan Butryn z Janowa Lubelskiego twierdzi : " wszyscy chcecie wyłudzić odszkodowania " 15 lat temu opisywał dla Agropolisy i zawiadamiał Policję że kierowcy się dogadują i ustawiają wypadki . Agropolisa padła oby TUW też zakończył tak samo swoją karierę ! Ja idę z nimi do sadu i nie popuszczę dziadom !

2012-11-07 19:12

kucyk8286

posiadałem ubezpieczenie w TUW TUW O/Kalisz po sprzedaniu samochodu zgłosiłem sprzedaż w wymienionej firmie oraz w urzedzie komunikacji, 2 tygodnie póżniej kupiłem żonie auto takiej samej marki co poprzednie tylko młodsze o kilka lat. Panie która kupiła ode mnie 1 auto po 2 miesiacach spowodowała zdarzenie drogowe które przypisano mi i wpisano moje dane jako sprawcy do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Jak sie okazało TUW myślał że nowo zawarte ubezpieczenie dotyczyło poprzedniego samochodu. Nie zauważyli jednak, że nowa polisa zawarta została na pojazd 5 lat młodszy z innym numerem rej, innym numerem VIN. Jednym słowem SYF nie Ubezpieczyciel omijajcie DZIADÓW o nazwie TUW z daleka to zwykli frajerzy

2012-07-04 20:32

poszkodowany

Miałem wypadek, sprawca przyznał się do winy, pseudo ubezpieczalnia TUW wypłaciła śmieszne pieniądze za które nie byłem w stanie naprawić auta. Obsługa klienta fatalna. Po prostu Firma ma gdzieś poszkodowanego. Zresztą ostatnio było tyle spraw w telewizji z tą badziewną firmą że szkoda gadać. Omijajcie tego ubezpieczyciela z daleka!