pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

NIE POLECAM AXA

2013-08-13 01:54

antyaxa

Bez komentarza

2013-08-05 07:10

TOXIC

OSZUŚCI I NIC WIĘCEJ .....CZYTAJCIE UMOWY NA SPOTKANIU MÓWIĄ COŚ INNEGO A W UMOWIE PISZĄ INACZEJ STRACIŁEM PRZEZ TĄ FIRMĘ 2500ZŁ ......OBIECUJĄ WYPŁATĘ 100 % ŚRODKÓW W RAZIE REZYGNACJI Z UBEZPIECZENIA ALE GDY JUŻ PODPISZESZ UMOWĘ TO PO CZASIE OKAZUJE SIĘ ŻE NIESTETY ZABIERAJĄ CI 70 %.....PRACOWNICY TAK SŁODZĄ NA SPOTKANIU ŻE WESZLI BY DO D...... BEZ MYDŁA A GDY WALCZYSZ O SWOJE TO OBRACAJĄ SIĘ O 180 STOPNI NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013-08-03 12:51

XSENIA1980

AXA-SYF.JA CZEKAŁAM NA OGLĘDZINY MOJEJ TOYOTY 2 MIESIĄCE.ŻENUJĄCE.KONSULTANCI TO URODZENI ŚCIEMNIACZE.JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY.SPRZEDAJĄ TYLKO POLISY,A POTEM MAJA KLIENTÓW W DUPIE.

2013-08-03 12:47

zajac1975

AXA-KATASTROFA.NA POWTÓRNE OGLĘDZINY MOJEJ TOYOTY YARIS CZEKAM JUŻ 3 TYGODNIE.SAMOCHÓD STOI ROZBITY W SERWISIE W RYBNIKU.KONSULTANCI KTÓRZY ODBIERAJĄ TELEFON MÓWIĄ W KÓŁO TO SAMO:ŻE ZA PARĘ DNI KTOŚ PODJEDZIE.ŻE NIEDŁUGO KTOŚ SIE SKONTAKTUJE I CO I G...NO.KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU.OLEWANIE KLIENTÓW.SZKODA ZGŁOSZONA Z OC SPRAWCY.PANOWIE I PANIE Z AXA WEŚCIE SIĘ WRESZCIE DO PRACY.MOJA CIERPLIWOŚĆ SIĘ JUŻ KOŃCZY,BĘDĘ ZMUSZONY WYSTĄPIĆ NA DROGĘ SĄDOWĄ.

2013-07-18 18:51

Ola C

Nie polecam! 6 tygodni leżałam po wypadku bez ruchu. Po ciężkim wypadku na desce snowboardowej ubiegałam się o odszkodowanie z firmy AXA. Warto dodać, że przed zima wykupiłam dodatkowe odszkodowanie SPORT gdzie uwzględniane są sporty ekstremalne typu snowboard. Niestety pieniędzy nie dostałam, ponieważ złamanie kości ogonowej oraz poważny uraz barku nie widnieje w tabeli urazów! Życie.. Dolegliwości mam do dzisiaj, a pieniądze jakie wydałam na rehabilitacje były niewyobrażalne..

2013-07-08 22:59

PIECHUR

NA POWTORNE OGLEDZINY W SERWISIE MERCEDESA W SOSNOWCU OCZEKUJE JUŻ PONAD 3 TYGODNIE. NA MOJE INTERWENCJE SŁYSZĘ ZAWSZE TĄ SAMĄ ODPOWIEDŻ ŻE NIE DOSTALI ŻADNEGO ZAWIDOMIENIA ,A TERMIN REALIZACJI OGLEDZIN OD CZASU POWIADOMIENIA WYNOSI 9 DNI AUTO SOBIE STOI JA CHODZE PIECHOTĄ A ONI SIE CIESZA I MAJĄ CIĘ GŁĘBOKO W .............. JEST TO NAJGORSZ FIRMA UBEZPIECZENIOWA RÓWNIEŻ W/G OPINI SERWISU. JA REZYGNUJE Z TEJ FIRMY ! RADZE TEŻ WAM.

2013-07-26 19:16

STING

ZGADZAM SIE .

2013-06-24 12:44

MADEXGSM

WITAM MOŻE NIE WPROWADZĘ NIC NOWEGO ALE POTWIERDZAM I PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ AXA CZEKAM NA ODSZKODOWANIE PONAD 4 MIESIĄCE NIE CHODZI TU O TO ŻE NIE ZGADZAM SIE Z KWOTĄ ODSZKODOWANIA PO PROSTU NA DECYZJE O PRZYZNANIU ODSZKODOWANIA CZEKAM TYLE CZASU . AXA TO FIRMA KTÓRA JEST GORSZA OD NASZYCH URZĘDÓW NIE PODAJE ŻADNYCH TERMINÓW TYLKO SFORMUŁOWANIA TYPU ZA PARĘ DNI , W NIE DŁUGIM CZASIE CO NIC NIE ZNACZY WYCENĘ DOSTAŁEM PO 30 DNIACH NASTĘPNIE BYŁA EKSPERTYZA JAK SIE DOWIEDZIAŁEM DROGĄ TELEFONICZNĄ W JAKIEJŚ GDZIEŚ KTOŚ BADA CAŁE ZDARZENIE BRAK INFORMACJI ILE TO CZASU POTRWA NIKT NIE POTRAFI POWIEDZIEĆ A Z OSOBĄ KTÓRA TO PROWADZI BRAK KONTAKTU TELEFONICZNEGO W TEJ CHWIL SKŁADAM PAPIERY DO SĄDU I TAK NIE WIEM NA CO CZEKAŁEM TYLE CZASU AXA NIE POWINNA PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚCI W NASZYM KRAJU PO PROSTU LEKCEWAŻ LUDZI !!!!!!

2013-06-24 12:43

MADEXGSM

ODSZKODOWANIA PO PROSTU NA DECYZJE O PRZYZNANIU ODSZKODOWANIA CZEKAM TYLE CZASU . AXA TO FIRMA KTÓRA JEST GORSZA OD NASZYCH URZĘDÓW NIE PODAJE ŻADNYCH TERMINÓW TYLKO SFORMUŁOWANIA TYPU ZA PARĘ DNI , W NIE DŁUGIM CZASIE CO NIC NIE ZNACZY WYCENĘ DOSTAŁEM PO 30 DNIACH NASTĘPNIE BYŁA EKSPERTYZA JAK SIE DOWIEDZIAŁEM DROGĄ TELEFONICZNĄ W JAKIEJŚ GDZIEŚ KTOŚ BADA CAŁE ZDARZENIE BRAK INFORMACJI ILE TO CZASU POTRWA NIKT NIE POTRAFI POWIEDZIEĆ A Z OSOBĄ KTÓRA TO PROWADZI BRAK KONTAKTU TELEFONICZNEGO W TEJ CHWIL SKŁADAM PAPIERY DO SĄDU I TAK NIE WIEM NA CO CZEKAŁEM TYLE CZASU AXA NIE POWINNA PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚCI W NASZYM KRAJU PO PROSTU LEKCEWAŻ LUDZI !!!!!!