Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Magdalena Nawłoka nowym Członkiem Zarządu Generali TU S.A. i Generali Życie TU S.A.

Data publikacji: 2011-03-17

W czasie najbliższego posiedzenia Rady Nadzorczej Generali w dniu 31 marca 2011 roku zaproponowana zostanie nowa nominacja w zarządach spółek Grupy Generali w Polsce. Na stanowisko Członka Zarządu spółek Generali TU S.A. i Generali Życie TU S.A. zostanie powołana Magdalena Nawłoka, która obejmie również funkcję Dyrektora Finansowego Grupy Generali w Polsce.

Generali ubezpieczenia

W zakresie odpowiedzialności nowego Członka Zarządu Grupy Generali należeć będą m.in. controlling finansowy, sprawozdawczość i planowanie finansowe oraz działalność aktuarialna.

Magdalena Nawłoka ukończyła studia na Wydziale Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Program szkoleniowy dla wyższej kadry managerskiej w Aschridge Business School oraz 3-letnie studium prawnicze przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest certyfikowanym głównym księgowym.

Na początku kariery zawodowej zdobywała doświadczenie w obszarze konsultingu i doradztwa strategicznego na rynkach kapitałowych.

Od kilkunastu lat związana z branżą ubezpieczeniową, głównie z Grupami Eureko i PZU, gdzie pełniła m.in. funkcje Wiceprezesów Zarządu PZU S.A. (2008-2009) i PZU Życie S.A. (2006).

W trakcie kariery zawodowej odpowiadała za kluczowe obszary biznesu ubezpieczeniowego, w tym m.in. finanse, controlling strategiczny, reasekurację, aktuariat, likwidację szkód, obsługę klienta, produkty, sprzedaż, a także IT, HR i administrację.

Brała również udział w wielu biznesowych projektach ubezpieczeniowych za granicą, głównie na rynkach Europy Środkowej, ale również na Ukrainie i w Rosji.

Tagi:

Komentarze