Strona główna  |  Wiadomości  |  Magdalena Nawłoka nowym Członkiem Zarządu Generali TU S.A. i Generali Życie TU S.A.

Magdalena Nawłoka nowym Członkiem Zarządu Generali TU S.A. i Generali Życie TU S.A.

Data publikacji: 2011-03-17
W czasie najbliższego posiedzenia Rady Nadzorczej Generali w dniu 31 marca 2011 roku zaproponowana zostanie nowa nominacja w zarządach spółek Grupy Generali w Polsce. Na stanowisko Członka Zarządu spółek Generali TU S.A. i Generali Życie TU S.A. zostanie powołana Magdalena Nawłoka, która obejmie również funkcję Dyrektora Finansowego Grupy Generali w Polsce.

Generali ubezpieczenia

W zakresie odpowiedzialności nowego Członka Zarządu Grupy Generali należeć będą m.in. controlling finansowy, sprawozdawczość i planowanie finansowe oraz działalność aktuarialna.

Magdalena Nawłoka ukończyła studia na Wydziale Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Program szkoleniowy dla wyższej kadry managerskiej w Aschridge Business School oraz 3-letnie studium prawnicze przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest certyfikowanym głównym księgowym.

Na początku kariery zawodowej zdobywała doświadczenie w obszarze konsultingu i doradztwa strategicznego na rynkach kapitałowych.

Od kilkunastu lat związana z branżą ubezpieczeniową, głównie z Grupami Eureko i PZU, gdzie pełniła m.in. funkcje Wiceprezesów Zarządu PZU S.A. (2008-2009) i PZU Życie S.A. (2006).

W trakcie kariery zawodowej odpowiadała za kluczowe obszary biznesu ubezpieczeniowego, w tym m.in. finanse, controlling strategiczny, reasekurację, aktuariat, likwidację szkód, obsługę klienta, produkty, sprzedaż, a także IT, HR i administrację.

Brała również udział w wielu biznesowych projektach ubezpieczeniowych za granicą, głównie na rynkach Europy Środkowej, ale również na Ukrainie i w Rosji.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
Komentarze