Strona główna  |  Wiadomości  |  Link4 szuka "Szefa Szos" na facebooku

Link4 szuka "Szefa Szos" na facebooku

Data publikacji: 2011-02-09
Lider ubezpieczeń direct - Link4, od ponad miesiąca posiada fan page na portalu społecznościowym facebook. Aktualnie uruchomił interaktywną aplikację pod nazwą "Szef Wszystkich Szos", która jest już kolejną akcją prowadzoną przez ubezpieczyciela w mediach społecznościowych.

Aplikacja "Szef Wszystkich Szos" jest interaktywną zabawą w formie testu. Użytkownik ma za zadanie ocenić swoich znajomych pod względem umiejętności radzenia sobie za kierownicą. Ponadto każdy uczestnik zabawy może wziąć udział w konkursie, w którym może wygrać iPada i jedną z sześciu kamer Philips CAM100. Konkurs potrwa 6 tygodni.

Droga dla samochodów Fan page Link4 wystartował ponad miesiąc temu i do tej pory polubiło go niemal 2 tysiące osób. Poza informacjami dotyczącymi oferty ubezpieczyciela i aktualnych promocji, użytkownicy mogą znaleźć porady ułatwiające poruszanie się w świecie ubezpieczeń samochodowych i mieszkaniowych.

"Kluczowym kanałem kontaktu z naszymi potencjalnymi i obecnymi klientami jest internet. Chcemy być tam, gdzie nasi konsumenci, dlatego włączamy ich w ciekawe inicjatywy prowadzone na najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Realizujemy w ten sposób jeden z elementów strategii Link4 – jest nim bezpośrednie angażowanie konsumentów w dialog z naszą marką" – podkreśla Maciej Marszałek, dyrektor Departamentu eBussines Link4 TU S.A..

Wśród poprzednich aktywności ubezpieczyciela największą popularnością cieszyła się akcja pt. "Narodowy Test Kierowców", przeprowadzona w ubiegłym roku na portalu Nasza Klasa. Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi na kilka żartobliwych pytań testowych dotyczących bezpieczeństwa na drodze, a kończył się pytanie otwartym na temat oczekiwań dotyczących ubezpieczenia samochodu. Akcja trwała 6 tygodni, a udział w nim wzięło 350 tysięcy unikalnych użytkowników, z czego 45 tysięcy zdecydowało się odpowiedzieć na zadane pytanie otwarte.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
Komentarze