Strona główna  |  Wiadomości  |  Link4 rozdaje nagrody

Link4 rozdaje nagrody

Link4 rozdaje nagrody

Data publikacji: 2010-03-03
GPS czy DVD? W najnowszej promocji Link4 wybór należy do klienta. Każdy, ko weźmie udział w konkursie ubezpieczyciela może sam zdecydować o swojej nagrodzie. Akcja potrwa do 31 marca.

Nawigacja GPS w aucie Mechanizm zabawy jest prosty. Każdy nowy klient, który zdecyduje się w Link4 na zakup ubezpieczenia OC lub OC+AC i prawidłowo odpowie na pytanie konsultanta może wybrać jedną z proponowanych nagród. Do wyboru klienci mają nawigację GPS Trak 421 lub przenośny odtwarzacz DVD PET792 z obrotowym ekranem, który można zamontować na oparciu siedzenia kierowcy lub pasażera. Dzięki temu pasażerowie jadący z tyłu mogą w czasie dłuższej podróży obejrzeć np. film.

Akcja wspierana jest przez kampanię telewizyjną w stacjach ogólnopolskich i tematycznych oraz na głównych portalach internetowych.

Link4

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-08

Barometr Ubea.pl: ceny OC we wrześniu 2019 r.

W sierpniu średnia składka OC prawie się nie zmieniła. Sprawdzamy, czy wrzesień upłynął pod znakiem bardziej wyraźnych zmian dotyczących kosztu OC.

Czytaj więcej
Komentarze