Strona główna  |  Wiadomości  |  Link4 otwiera placówkę we Wrocławiu

Link4 otwiera placówkę we Wrocławiu

Data aktualizacji: 2013-10-13
Nowy punkt obsługi klienta Link4 powstał we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 125/102. Placówka umożliwi klientom ubezpieczyciela załatwianie spraw związanych z polisą bezpośrednio u konsultantów Link4.

Link4 jest jedną z firm ubezpieczeniowych sprzedających polisy w systemie direct, czyli przez internet i telefon. Z myślą o klientach ceniących sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikiem towarzystwa, Link4 postanowił otworzyć swoją placówkę w stolicy Dolnego Śląska.

Wrocław Punkt obsługi klienta Link4 we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich 125/102, przy skrzyżowaniu z ulicą Sztabową. W placówce Link4 można zasięgnąć porady konsultanta w kwestii doboru ubezpieczenia komunikacyjnego, mieszkaniowego oraz turystycznego, obliczyć składkę, kupić lub odnowić polisę, jak również dokonać zmian w obecnej polisie lub złożyć wniosek o dodatkowe dokumenty dotyczące polisy.

Punkt obsługi klienta Link4 we Wrocławiu jest trzecią placówką ubezpieczyciela. Pierwsze dwie zostały otwarte do tej pory w Warszawie i Poznaniu.

Źródło: Biuro Prasowe Link4

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-07-16

Czy ubezpieczeniowi giganci tracą rynek OC?

Polski rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest dość mocno skoncentrowany wokół kilku liderów. Sprawdzamy, jak zmienił się rynkowy udział tych firm przez ostatnie lata.

Czytaj więcej
Komentarze