Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Link4 do pakietu OC+AC powyżej 1000 zł daje nawigację GPS

Data publikacji: 2011-05-31

Link4 ruszył z nową kampanią promującą ubezpieczenia OC i AC w pakiecie. Każdy, kto kupi pakiet ubezpieczeń samochodowych o wartości minimum 1000 zł, otrzyma w prezencie nawigację GPS.

Akcję Link4 wspiera kampania marketingowa o charakterze sprzedażowym. Kreację najnowszego spotu przygotowała Grupa66 Oglivy. W reklamie kierowca staje przed wyborem ubezpieczyciela - zobrazowane symbolicznie przy użyciu rozdroża i znaku drogowego kierującego do Link4 lub "innych ubezpieczycieli". Spot jest wizualnie i komunikacyjnie spójny z poprzednią kampanią - zachęca kierowców do poszukiwania nowych lepszych rozwiązań i tańszych ubezpieczeń.

Nawigacja samochodowa Promocja polega na tym, że każdy nowy klient, który zdecyduje się na zakup ubezpieczenia OC i AC w Link4 o wartości minimum 1000 złotych i prawidłowo odpowie na pytanie konsultanta wygrywa GPS z popularnej linii Lark FreeBird. Akcja promocyjna potrwa do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów.

Realizacją 15 sekundowych spotów zajęła się Grupa66 Oglivy, planowaniem i zakupem mediów Starcom. Reklamy będzie można oglądać w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Wsparciem akcji jest też kampania internetowa na największych portalach, m.in. onet.pl, wp.pl i o2.pl.

Źródło: Link4

Tagi:

Komentarze

2011-06-26 14:01

versace

Tak się zastanawiałem nawet czy przejść do link4 jak zaczęły się podwyżki OC, ale się okazało, że tam jeszcze więcej sporo podnieśli jak w Generali i, że w porównaniu z innymi ubezpieczycielami to i tak nie ucierpiałem za bardzo.