Strona główna  |  Wiadomości  |  Link4 do pakietu OC+AC powyżej 1000 zł daje nawigację GPS

Link4 do pakietu OC+AC powyżej 1000 zł daje nawigację GPS

Data publikacji: 2011-05-31
Link4 ruszył z nową kampanią promującą ubezpieczenia OC i AC w pakiecie. Każdy, kto kupi pakiet ubezpieczeń samochodowych o wartości minimum 1000 zł, otrzyma w prezencie nawigację GPS.

Akcję Link4 wspiera kampania marketingowa o charakterze sprzedażowym. Kreację najnowszego spotu przygotowała Grupa66 Oglivy. W reklamie kierowca staje przed wyborem ubezpieczyciela - zobrazowane symbolicznie przy użyciu rozdroża i znaku drogowego kierującego do Link4 lub "innych ubezpieczycieli". Spot jest wizualnie i komunikacyjnie spójny z poprzednią kampanią - zachęca kierowców do poszukiwania nowych lepszych rozwiązań i tańszych ubezpieczeń.

Nawigacja samochodowa Promocja polega na tym, że każdy nowy klient, który zdecyduje się na zakup ubezpieczenia OC i AC w Link4 o wartości minimum 1000 złotych i prawidłowo odpowie na pytanie konsultanta wygrywa GPS z popularnej linii Lark FreeBird. Akcja promocyjna potrwa do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów.

Realizacją 15 sekundowych spotów zajęła się Grupa66 Oglivy, planowaniem i zakupem mediów Starcom. Reklamy będzie można oglądać w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Wsparciem akcji jest też kampania internetowa na największych portalach, m.in. onet.pl, wp.pl i o2.pl.

Źródło: Link4

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze
versace
2011-06-26 14:01
Tak się zastanawiałem nawet czy przejść do link4 jak zaczęły się podwyżki OC, ale się okazało, że tam jeszcze więcej sporo podnieśli jak w Generali i, że w porównaniu z innymi ubezpieczycielami to i tak nie ucierpiałem za bardzo.
odpowiedz