pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Link 4 specjaliśi od brania kasy

2017-11-13 11:23

Didikx78.10.x.x

Załatwianie przez telefon (potwierdzenie zgody) równoznaczne z zawarciem umowy na piśmie ,potem chamskie żądania zapłacenia składki mimo,że auto ubezpieczone było w innej firmie. I tak dla świętego spokoju mam teraz dwa OC i dwa AC .Bo bydlaki przez trzy miesiące przysyłali co tydzień trzy wezwania do zapłaty. I nic panów z Link 4 nie obchodziło ,że w/g prawa nie można mieć podwójnego OC. Na tel do centrali była odpowiedz" my tu stawiamy warunki" Nigdy więcej kontaktów z kanciarzami!!!

2017-11-13 13:00

Ubea.pl81.190.x.x

Trzymając się ściśle litery prawa, trzeba zauważyć, że polskie ustawodawstwo nie zakazuje posiadania dwóch polis OC. Zakazuje jedynie podwójnej wypłaty odszkodowania za to samo zdarzenie (poszkodowany nie może się wzbogacić w wyniku wypłaty odszkodowania). Jednak oczywiście posiadanie dwóch OC nie ma sensu. Czy jedna z tych polis została zawarta w wyniku automatycznego przedłużenia? Taką polisę może Pan wypowiedzieć w dowolnym momencie. Trzeba będzie niestety zapłacić za okres, kiedy auto było objęte ochroną, ale za okres od dnia wypowiedzenia towarzystwo nie będzie już mogło żądać żadnych pieniędzy.

2016-10-17 21:54

Arek178.36.x.x

Posiadam (niestety) w tym towarzystwie polisę mieszkaniową. Przy zawieraniu umowy i pobraniu opłaty super kontakt, maile, telefony i pisma. No wzorcowy przykład marketingu. 01 sierpnia zalał mnie sąsiad i zaczęły się schody: kontakty oschły, nowa polisa została wyliczona ze zwyżką, mimo , że sprawca był ubezpieczony -no ale trzeba by wykonać jakąś pracę - lepiej złupić ubezpieczonego :), wizyta rzeczoznawcy wyznaczona 3 tygodnie po zdarzeniu - ku jego zdziwieniu wypompowałem wcześniej wodę, więc oględziny nie wykazały "znacznych" szkód, potem długo , długo nic i pismo o przyznaniu kwoty bezspornej która zostanie przesłana przekazem pocztowym (!) podczas gdy na każdym etapie sprawy wymagane było podanie numeru konta bankowego , od 1,5 miesiąca totalna cisza , brak kontaktu , brak przyznanej kwoty bezspornej, brak decyzji ostatecznej. Mam wrażenie , że trafiłem na firemkę nastawioną na branie pieniędzy w zamian za skoczną piosenkę w telewizji i wysokie wynagrodzenie członków zarządu. Albo firma jest nastawiona na sprzedaż marzeń lub jej kondycja finansowa jest tak cienka, że nie radzą sobie z wypłata nawet minimalnych odszkodowań. Uprzedzając potencjalne zarzutu o braku aktywności z mojej strony dodam , że moje trzykrotne złożenie skargi/zażalenia za pośrednictwem dedykowanego formularza na stronie internetowej spotkało się z totalna olewką - pomimo podania wszelkich możliwych kanałów komunikacji (od e maila po adres do korespondencji). Odradzam szczerze jakikolwiek kontakt z tym towarzystwem specjalistów od brania kasy ( wyłącznie brania).

2016-10-20 09:36

Ekspert_Link478.11.x.x

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami za pomocą naszego fanpage'u na Facebooku lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://www.link4.pl/pochwaly-i-reklamacje. Chcielibyśmy przyjrzeć się całej sprawie.