Strona główna  |  Wiadomości  |  Kolejna kampania mBanku promująca ubezpieczenia OC i AC

Kolejna kampania mBanku promująca ubezpieczenia OC i AC

Data publikacji: 2010-11-10
mBank w nowej kampanii marketingowej znów promuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Drwale z kampanii Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych współtworzonego przez BRE Ubezpieczenia i mBank znów „rąbią” wysokie ceny ubezpieczeń u konkurencji.

Spoty reklamowe z drwalami są emitowane w kanałach ogólnych i tematycznych: TVN, TV4, TVN7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style, Polsat Sport, Discovery Channel i TVP Info. Ponadto na wybranych parkingach zlokalizowanych przy galeriach handlowych pojawi się symbol kampanii – siekiery wraz z komunikatem „Rąbią Cie na OC i AC? Kup polisę na mBank.pl”.

Siekiera Tworzeniem kampanii zajęła się agencja Ambasada Brand Communication oraz Dom Mediowy MPG.

Aktywni Klienci ubezpieczyciela mogą otrzymać Certyfikat Gwarancji Najniższej Ceny OC/AC, upoważniający do zwrotu różnicy cenowej między zakupionym ubezpieczeniem w mBanku a tańszą ofertą innego ubezpieczyciela. Gwarancje Certyfikatu obowiązują do 30 maja 2011 roku, a Klienci posiadający aktywną „Ofertę dla Ciebie” mogą o niego wnioskować do 15 grudnia br.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych mBanku, tworzony we współpracy z BRE Ubezpieczenia, oferuje Klientom wygodne porównanie i zakup ubezpieczeń OC i AC przez internet. Usługa obejmuje następujące produkty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group) oraz mDirect (oferowane przez BRE Ubezpieczenia TuiR SA). W lutym 2009 roku produkt został doceniony w ramach programu „Najwyższa jakość” i utytułowany mianem „Produktu roku”.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-06-02

Auto zastępcze z OC sprawcy – dla kogo? Na jak długo? Na co uważać?

Jeśli Twój samochód został uszkodzony z winny innego kierowcy, możesz skorzystać z opcji wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Czy jednak taki pojazd zastępczy przysługuje każdemu? Jak długo...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-05-28

Na czym polega ubezpieczenie opon?

Przebita opona może zepsuć najlepiej zaplanowaną podróż. Mając ubezpieczenie opon nie będziesz musiał jednak walczyć samemu z wymianą koła. Sprawdź, jak dokładnie działa ta polisa.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-05-27

Ubezpieczenie szyb - porównanie warunków

Ubezpieczyciele kuszą licznymi dodatkami do podstawowego ubezpieczenia samochodu OC i AC. Jednym z jest ubezpieczenie szyb. Jaką ochronę daje ta polisa? Komu się może przydać?

Czytaj więcej
Komentarze