Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Kalkulator OC w PZU

Data publikacji: 2017-10-05

Warunki OC są w każdym towarzystwie takie same. Różna jest jedynie cena. Dlatego przed wyborem ubezpieczyciela warto skorzystać z kalkulatora OC, by porównać oferty polis.

Oblicz ubezpieczenie

Oblicz moje OC/AC

Kalkulator OC w PZU

Na stronie PZU jest dostępny formularz, jednak nie pozwala on wyliczyć składki OC i zakupić ubezpieczenia online. Służy on jedynie do zamówienia kontaktu z agentem ubezpieczyciela. Zakup ubezpieczenia jest możliwy jedynie osobiście w placówce lub u agenta albo telefonicznie. PZU nie prowadzi bowiem sprzedaży internetowej swoich produktów.

Porównanie oferty OC z PZU

Zakup OC przez Internet PZU jest największym towarzystwem ubezpieczeniowym w Polsce, ale pamiętaj, że nie wpływa to na warunki obowiązkowej polisy OC, które są regulowane ustawą. Przy zakupie OC kluczowym czynnikiem powinna być zatem cena ubezpieczenia.

Jeżeli właśnie zbliża się koniec Twojego ubezpieczenia, skorzystaj z porównywarki OC, aby przekonać się, które z towarzystw ma dla Ciebie najlepszą ofertę.

Dlaczego nie ma kalkulatora OC PZU online?

Oferta i taryfikator ubezpieczeń OC i AC PZU należy do najbardziej złożonych i skomplikowanych narzędzi, na jakich pracują agenci w Polsce. Kalkulator PZU posiada ofertę o niezwykle rozbudowanym zakresie, co powoduje konieczność stosowania całego wachlarza najróżniejszych zniżek i konsultowania ich z centralą PZU. Wiedza zwykłego klienta na temat procesów tego typu jest mocno ograniczona. Tak kompleksowa oferta wymusza konieczność skorzystania z zamówienia kontaktu.

Sprawdź, jak skontaktować się z PZU

Jak porównam ofertę PZU na kalkulatorze OC Ubea.pl?

Porównywarka Ubea.pl jest najprostszą z dostępnych w Internecie. Wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie formularza, aby za darmo poznać oferty różnych towarzystw zebrane w jednym miejscu.

Korzystając z kalkulatora, dobrze mieć pod ręką dowód rejestracyjny i prawo jazdy, by móc od razu sprawdzić potrzebne dane. Pamiętaj, że tylko jeśli podasz prawdziwe informacje, będziemy mogli wyliczyć składkę zgodną z rzeczywistością.

Jeśli któraś z przedstawionych propozycji zainteresuje Cię, będziesz mógł od razu zakupić ubezpieczenie przez Internet lub zamówić kontakt telefoniczny z agentem wybranego towarzystwa, także z przedstawicielem PZU. Możesz też przesłać wyniki kalkulacji na swojego maila, by wrócić do nich w dogodnym momencie, np. jeśli oferta PZU którą przedstawi Ci telefonicznie agent będzie niesatysfakcjonująca.

Dowiedz się więcej:

Jakie są zalety ubezpieczenia AC w PZU?

Jak moge uzyskać ofertę PZU?

Telefoniczny kontakt z przedstawicielem PZU możesz zamówić za pośrednictwem porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl:

PZU oddzwania na podany numer telefonu średnio w czasie 1h.

Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU

Tagi:

Komentarze