pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Ile trwa likwidacja szkody z OC i innych ubezpieczeń?

2016-01-07 17:35

Filip46.76.40.166

To jest straszne co robi mBank z klientami na początku listopada miałem kolizje puknąłem w pojazd przede mną a pojazd za mną dobił mnie impetem niszcząc auto całkowicie ... ja ubezpieczony w PZU (ale oni umyli ręce i kazali dochodzić roszczeń w mBank właściciela polisy sprawcy (istota ubezpieczania w PZU było to ze zawsze oni naprawiają szkody ,, otóż niestety to fikcja)) po wycenie: auto wartosci 15 tys zostalo wycenione na 10 tys urwali na za wysokim przebiegu (to zart bo po ich wyliczeniach diesel ktory pokonuje wiecej niz 25 km dziennie to juz zmeczenie materialu auta i na tym urwali 1200pln + wyslalem im fakture opiewajaca na naprawe progow i zabezpieczenie antykorozyjne na kwote 2250pln wykonanej 3 miesiace temu a oni uznali ze to wada ze zostala wykonana naprawa i urwali 1300 pln absurd) dzis mija 66 doba od kolizji i ani sluchu o wyplacie odszkodowania .... dzwoniac na infolinie i egzekwujac szkode oni mowia ze nic nie wiedza i juz drugi raz pani przez telefon tlumaczy ze wysyla ponaglenie Czy jest jakis sposob abym mimo wszystko to mogl przyspieszyc ?

2013-06-28 10:37

Jafet

Człowiek płaci krocia na te ubezpieczenia każdego roku a jak trzeba żeby wypłacili cokolwiek to albo zaniżają wypłatę, albo trzeba dzwonić się pytać co chwile i upominać o swoje...przykre.. a w reklamach przescigaja się w swoich 'cudownych' ofertach i usługach,niestety nie wiele ma to wspólnego z rzeczywistością.. świadczy o tym choćby fakty, że istnieje wiele firm, które za 'niewielką' opłatą pomogą dochodzić swoich praw w walce z ubezpieczycielem. Pozdrawiam płatników:)

2013-07-05 11:35

kawa_na_lawe

Dzieje się tak poniewaz ubezpieczenie jest przymusowe. Każde przymusowe ubezpieczenie jest byle jakie(ZUS,OC komunikacyjne, OFE) bo może być byle jakie , bo i tak jest przymusowe :) Konkurencja na rynku to fikcja. Następnym razem zagłosuj na KNP która postuluje likwidację przymusu ubezpieczenia.