Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Grupowe Ubezpieczenia Zdrowotne w Generali i rozwój sieci placówek medycznych

Data publikacji: 2010-12-30

Rok 2010 w Grupowych Ubezpieczeniach Zdrowotnych w Generali wiązał się z dynamicznym wzrostem liczby placówek medycznych w Rekomendowanej Sieci Placówek Medycznych Generali oraz organizacji sprawnie działającego serwisu medycznego.

Oblicz ubezpieczenie

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Grupowe Ubezpieczenia Zdrowotne

Oferowane przez Generali ubezpieczenia zdrowotne są rozwiązaniem zarówno dla firm małych, jak i dużych. Świadczenia te często są wykorzystywane przez pracodawców jako element systemu motywacyjnego. Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje zarówno pracownikom, jak i ich rodzinom szybki i nielimitowany dostęp do specjalistycznej opieki medycznej w renomowanych placówkach na terenie całego kraju. Ubezpieczenie Generali oferowane jest w siedmiu wariantach, które są dopasowane do różnych potrzeb i wymagań klientów. Podstawowy pakiet BASIC obejmuje zakres podstawowych usług medycznych, natomiast rozbudowany pakiet VIP gwarantuje również opiekę stomatologiczną i szpitalną. Wszystkie pakiety zawierają całodobową infolinię, konsultacje specjalistów bez konieczności skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, szczepienie przeciwko grypie oraz nielimitowane badania laboratoryjne i diagnostyczne.

Rekomendowana Sieć Placówek Medycznych Generali

Generali w ciągu 2010 roku podwoiło liczbę placówek medycznych i obecnie współpracuje już z 300 partnerami medycznymi w całym kraju. Ubezpieczyciel stale zwiększa zasięg terytorialny sieci placówek, aby mieć możliwość zapewnienia opieki medycznej w miejscowościach, w których mieszkają jego klienci. Rozwój placówek medycznych jest bowiem wpisany w strategię uatrakcyjniania oferty produktowej ubezpieczenia zdrowotnego Generali. Rekomendowana sieć placówek medycznych Generali składa się z przychodni świadczących usługi na wysokim poziomie, zatrudniających dobrych lekarzy i gwarantujących profesjonalną obsługę klientów.

„Dobór partnera medycznego w ubezpieczeniach zdrowotnych Generali nie jest przypadkowy, a placówki medyczne wybierane są na podstawie dokładnie sprecyzowanych kryteriów. Starannie wyselekcjonowana lista przychodni i szpitali pozwala na zapewnienie szybkiej i szerokiej dostępności do usług medycznych, co w ofercie ubezpieczeń zdrowotnych stanowi podstawową wartość dla Klienta. Współpracujemy obecnie z 300 placówkami medycznymi na terenie całego kraju i wciąż rozbudowujemy Rekomendowaną Sieć Placówek Medycznych Generali o nowe lokalizacje, gdyż tylko takie rozwiązanie gwarantuje profesjonalną i sprawną opiekę medyczną” – podkreśla Aneta Gajek-Wiśniewska, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu Ubezpieczeń Grupowych.

Refundacja kosztów poza siecią

Oferta ubezpieczenia zdrowotnego Generali wyróżnia się tym, że klienci mają możliwość nieograniczonego korzystania z placówek medycznych na terenie całego kraju. Klient nie musi korzystać z usług sieci placówek rekomendowanych. Może on leczyć się u swojego dotychczasowego lekarza i nie potrzebuje na to dodatkowej zgody, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów grupowych dostępnych na rynku. W ramach grupowego ubezpieczenia zdrowotnego klient nie ma również narzuconych limitów na liczbę wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

Tagi:

Komentarze