Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Grupowe Ubezpieczenia Zdrowotne w Generali i rozwój sieci placówek medycznych

Data publikacji: 2010-12-30

Rok 2010 w Grupowych Ubezpieczeniach Zdrowotnych w Generali wiązał się z dynamicznym wzrostem liczby placówek medycznych w Rekomendowanej Sieci Placówek Medycznych Generali oraz organizacji sprawnie działającego serwisu medycznego.

Grupowe Ubezpieczenia Zdrowotne

Oferowane przez Generali ubezpieczenia zdrowotne są rozwiązaniem zarówno dla firm małych, jak i dużych. Świadczenia te często są wykorzystywane przez pracodawców jako element systemu motywacyjnego. Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje zarówno pracownikom, jak i ich rodzinom szybki i nielimitowany dostęp do specjalistycznej opieki medycznej w renomowanych placówkach na terenie całego kraju.

Lekarz w szpitalu Ubezpieczenie Generali oferowane jest w siedmiu wariantach, które są dopasowane do różnych potrzeb i wymagań klientów. Podstawowy pakiet BASIC obejmuje zakres podstawowych usług medycznych, natomiast rozbudowany pakiet VIP gwarantuje również opiekę stomatologiczną i szpitalną. Wszystkie pakiety zawierają całodobową infolinię, konsultacje specjalistów bez konieczności skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, szczepienie przeciwko grypie oraz nielimitowane badania laboratoryjne i diagnostyczne.

Rekomendowana Sieć Placówek Medycznych Generali

Generali w ciągu 2010 roku podwoiło liczbę placówek medycznych i obecnie współpracuje już z 300 partnerami medycznymi w całym kraju. Ubezpieczyciel stale zwiększa zasięg terytorialny sieci placówek, aby mieć możliwość zapewnienia opieki medycznej w miejscowościach, w których mieszkają jego klienci. Rozwój placówek medycznych jest bowiem wpisany w strategię uatrakcyjniania oferty produktowej ubezpieczenia zdrowotnego Generali. Rekomendowana sieć placówek medycznych Generali składa się z przychodni świadczących usługi na wysokim poziomie, zatrudniających dobrych lekarzy i gwarantujących profesjonalną obsługę klientów.

„Dobór partnera medycznego w ubezpieczeniach zdrowotnych Generali nie jest przypadkowy, a placówki medyczne wybierane są na podstawie dokładnie sprecyzowanych kryteriów. Starannie wyselekcjonowana lista przychodni i szpitali pozwala na zapewnienie szybkiej i szerokiej dostępności do usług medycznych, co w ofercie ubezpieczeń zdrowotnych stanowi podstawową wartość dla Klienta. Współpracujemy obecnie z 300 placówkami medycznymi na terenie całego kraju i wciąż rozbudowujemy Rekomendowaną Sieć Placówek Medycznych Generali o nowe lokalizacje, gdyż tylko takie rozwiązanie gwarantuje profesjonalną i sprawną opiekę medyczną” – podkreśla Aneta Gajek-Wiśniewska, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu Ubezpieczeń Grupowych.

Refundacja kosztów poza siecią

Oferta ubezpieczenia zdrowotnego Generali wyróżnia się tym, że klienci mają możliwość nieograniczonego korzystania z placówek medycznych na terenie całego kraju. Klient nie musi korzystać z usług sieci placówek rekomendowanych. Może on leczyć się u swojego dotychczasowego lekarza i nie potrzebuje na to dodatkowej zgody, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów grupowych dostępnych na rynku. W ramach grupowego ubezpieczenia zdrowotnego klient nie ma również narzuconych limitów na liczbę wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

Tagi:

Komentarze