pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Formalności w Allianz

2012-05-08 14:58

FanAllianz

Obecnie w Allianz istnieje taka forma, że zniżki są przenoszone na podstawie oświadczenia ubezpieczającego. Jeżeli jest osoba która deklaruje zniżki 60% i podpisuje się pod tym wówczas naliczane są takie zniżki. W wypadku kiedy to oświadczenie jest nieprawdziwe dochodzi do rekalkulacji składki i należy dopłacić.

2011-10-18 09:27

Annna

Kupuje od kilku lat ubezpieczenie na dwa samochody w Allianz. Przeszłam z ubezpieczenia dealerskiego do ubezpieczenia na stawkach agencyjnych i szok - allianz zażyczył sobie potwierdzenia moich zniżek! Okazało się że kupując ubezpieczenie u dealera złożyłam oświdczenie o posiadanych zniżkach i na bazie tego oświdczenia wykupiłam pakiet. Po dwóch latach bycia w Allianz wypracowałam tylko dwa lata bezszkodowej jazdy, na polisie nie było zaznaczonych zniżek wiec agent mógł mi dać tylko 20% zamiast 60%!!!. Dlaczego Państwo nie wprowadzacie do systemu informacji o przebiegu ubezpieczenia wypracowanego u innego ubezpieczyciela ? Wiem że podobny problem jest przy przejściu z Allianz Direct do Allianz stacjonarnego bo w direccie obowiązują oświadczenia . Czy nie można tej sytuacji uprościć ?

2011-10-18 17:21

marcin

ale co uprościć - w salonie masz preferencyjne warunki a do Twojego ubezpieczenia dopłaca salon dlatego są inne stawki - w Dairekcie także są stawki inne co nie zmienia faktu że masz ciągłość ubezpieczenia i nabywasz praw do zniżki za bezszkodowość - ale nie ma się co martwić nadchodzi w tej kwesti rewolucja i informacje o zniżkach będą gromadzone przez fundusz gwarancyjny i będzie można dużo łatwiej dotrzeć do tego czy ktoś miał czy nie miał szkody :)

2012-11-19 15:16

qq

To dla dobr Klienta aby przy odszkodowaniu ni ebyło jaj tak jest od początku w Allianz. Lepiej przy umowie mieć wszystko ok a przy likwidacji bez niespodzianek. Spokojnie...będzie ok