Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Firma Unilink będzie sprzedawać ubezpieczenia Link4

Data publikacji: 2010-10-25

Link4 podpisał umowę partnerską z firmą Unilink, która specjalizuje się w obsłudze klientów w zakresie kredytów gotówkowych, hipotecznych i inwestycyjnych. Współpraca pozwala firmie Unilink na sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych Link4.

Oblicz ubezpieczenie

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Rynek ubezpieczeń samochodowych podlega dynamicznym zmianom od ośmiu lat, czyli od momentu pojawienia się usług typu direct. W efekcie tych zmian firmy stale poszukują rozwiązań, pozwalających na pełne zaspokojenie potrzeb różnych grup klientów w zakresie ubezpieczeń.

„Jako lider kategorii direct i dojrzała firma ubezpieczeniowa stale dostosowujemy naszą ofertę do specyfiki i oczekiwań rynku polskiego. Nieustannie szukamy rozwiązań, które zwiększą dostępność naszych ubezpieczeń. Dzięki współpracy z firmą Unilink możemy bezpośrednio dotrzeć z naszą ofertą do szerokiej grupy osób, szczególnie z małych miejscowości, gdzie internet nie jest zbyt popularny, a zaufanie do nowoczesnych technologii jest mniejsze. Umowa partnerska z Unilink jest też dla nas kolejnym krokiem na umocnienie naszej pozycji lidera kategorii direct” – podkreśla Marek Gola, dyrektor Pionu Sprzedaży i członek Zarządu Link4.

Firma Unilink będzie zawierała umowy ubezpieczenia samochodu z klientami przy pomocy narzędzia sprzedażowego Link4, jakim jest Web Insurer. Obsługa posprzedażowa ubezpieczeń komunikacyjnych będzie taka sama jak w przypadku pozostałych umów zawieranych z towarzystwem. Wszystkie zdarzenia będą zatem obsługiwane przez call center Link4 pod jednym numerem telefonu – 22 444 44 44.

„Wspólnie z Link4 wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Unilink specjalizuje się w doradztwie finansowym dostosowanym do potrzeb każdego klienta. W tej chwili naszą ofertę poszerzyliśmy o produkty Link4, sprawdzone ubezpieczenia komunikacyjne w dobrej cenie” – skomentował umowę partnerską Marcin Grabiec, prezes Unilink. „Jednocześnie forma świadczenia usług nadal będzie opierała się na kanale direct towarzystwa, a doradztwo ze strony naszych pracowników będzie wartością dodaną w procesie podpisywania umów i wyboru odpowiedniej gamy produktów".

W chwili obecnej oferta ubezpieczeń samochodowych Link4 jest dostępna w około 130 biurach Unilink. Każdy punkt dysponuje szerokopasmowym łączem i przeszkolonym przez Link4 personelem. Współpraca z siecią Unilink obejmuje głównie małe i średnie miasta w Polsce.

Firma Unilink jest kolejnym partnerem biznesowym Link4. Aktualnie, lider rynku w zakresie ubezpieczeń direct, współpracuje także z bankami (CitiBank, Lukas Bank, Bank Millenium, Alior Bank) oraz programem lojalnościowym Premium Club. Programy partnerskie, mające na celu wsparcie biznesu, są elementem strategii Link4. Uzupełniają one główne kanały dystrybucji ubezpieczyciela – telefon i internet.

Tagi:

Komentarze