Strona główna  |  Wiadomości  |  Firma Unilink będzie sprzedawać ubezpieczenia Link4

Firma Unilink będzie sprzedawać ubezpieczenia Link4

Data publikacji: 2010-10-25
Link4 podpisał umowę partnerską z firmą Unilink, która specjalizuje się w obsłudze klientów w zakresie kredytów gotówkowych, hipotecznych i inwestycyjnych. Współpraca pozwala firmie Unilink na sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych Link4.

Rynek ubezpieczeń samochodowych podlega dynamicznym zmianom od ośmiu lat, czyli od momentu pojawienia się usług typu direct. W efekcie tych zmian firmy stale poszukują rozwiązań, pozwalających na pełne zaspokojenie potrzeb różnych grup klientów w zakresie ubezpieczeń.

„Jako lider kategorii direct i dojrzała firma ubezpieczeniowa stale dostosowujemy naszą ofertę do specyfiki i oczekiwań rynku polskiego. Nieustannie szukamy rozwiązań, które zwiększą dostępność naszych ubezpieczeń. Dzięki współpracy z firmą Unilink możemy bezpośrednio dotrzeć z naszą ofertą do szerokiej grupy osób, szczególnie z małych miejscowości, gdzie internet nie jest zbyt popularny, a zaufanie do nowoczesnych technologii jest mniejsze. Umowa partnerska z Unilink jest też dla nas kolejnym krokiem na umocnienie naszej pozycji lidera kategorii direct” – podkreśla Marek Gola, dyrektor Pionu Sprzedaży i członek Zarządu Link4.

Rozmowa telefoniczna z klientem Firma Unilink będzie zawierała umowy ubezpieczenia samochodu z klientami przy pomocy narzędzia sprzedażowego Link4, jakim jest Web Insurer. Obsługa posprzedażowa ubezpieczeń komunikacyjnych będzie taka sama jak w przypadku pozostałych umów zawieranych z towarzystwem. Wszystkie zdarzenia będą zatem obsługiwane przez call center Link4 pod jednym numerem telefonu – 22 444 44 44.

„Wspólnie z Link4 wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Unilink specjalizuje się w doradztwie finansowym dostosowanym do potrzeb każdego klienta. W tej chwili naszą ofertę poszerzyliśmy o produkty Link4, sprawdzone ubezpieczenia komunikacyjne w dobrej cenie” – skomentował umowę partnerską Marcin Grabiec, prezes Unilink. „Jednocześnie forma świadczenia usług nadal będzie opierała się na kanale direct towarzystwa, a doradztwo ze strony naszych pracowników będzie wartością dodaną w procesie podpisywania umów i wyboru odpowiedniej gamy produktów".

W chwili obecnej oferta ubezpieczeń samochodowych Link4 jest dostępna w około 130 biurach Unilink. Każdy punkt dysponuje szerokopasmowym łączem i przeszkolonym przez Link4 personelem. Współpraca z siecią Unilink obejmuje głównie małe i średnie miasta w Polsce.

Firma Unilink jest kolejnym partnerem biznesowym Link4. Aktualnie, lider rynku w zakresie ubezpieczeń direct, współpracuje także z bankami (CitiBank, Lukas Bank, Bank Millenium, Alior Bank) oraz programem lojalnościowym Premium Club. Programy partnerskie, mające na celu wsparcie biznesu, są elementem strategii Link4. Uzupełniają one główne kanały dystrybucji ubezpieczyciela – telefon i internet.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2020-10-19

Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży – jak wybrać?

Złodzieje w Polsce nie zwalniają niestety tempa. Dobra ochrona Twojego domu i mieszkania jest więc niezbędna. Jeśli mimo zamontowanych zabezpieczeń twoje cztery kąty zostaną okradzione, pomoże...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-05-27

Ubezpieczenie szyb - porównanie warunków

Ubezpieczyciele kuszą licznymi dodatkami do podstawowego ubezpieczenia samochodu OC i AC. Jednym z jest ubezpieczenie szyb. Jaką ochronę daje ta polisa? Komu się może przydać?

Czytaj więcej
Komentarze