pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

ERGO HESTIA GDYNIA-CHAMSTWO!!!

2013-04-08 14:31

eLEKTROLUX

To najbardzej frajerska,złodziejska,chamska i można tak bez końca wymieniać....firma z jaką się spotkałem.Konsultanci nie potrafią przyjąć najprostszego zgłoszenia awarii pralki,a procedury między smierdzącą hestią a jeszcze mnie profesjonalnym zakładem jakim jest ELDOM-gość wymieniał mi łożysko z jednej strony 6 godzin!!!! i nie wymienił bo się okazało że nie ten gwint!!!,wracając do hestii,a ludzie co tam pracują-chyba tylko po znajomości-nie potrafią odpowiedzieć na najprostsze pytanie,w swoim repertuarze mają tylko-postaram się, przepraszam i tak w kółko.Nie podpisujcie z nimi ubezpieczenia,bo szkoda czasu i zdrowia na póżniejsze dochodzenie swego,ONI KPIĄ Z LUDZI!!!!

2013-03-25 11:01

Maciek

Skadkę ubezpieczeniową zapłaciłem z delikatnym opóźnieniem w siedzibie Ergo Hestii w toruniu. Prawie pół roku później odezwała się do mnie kancelaria prawna w sprawie nie opłaconej składki. Nie można tego nazwać inaczej jak jeden wielki burdel.

2012-11-20 20:48

Iwona

Nigdy nie podpisujcie z tą firmą umowy ubezpieczenia na przedłużenie gwarancji przy zakupie sprzętu rtv! Nigdy! To zdzierstwo! Ja zrezygnowałam i jeszcze nie chcą oddać mi kasy, chociaż miałam możliwość rezygnacji w okresie miesiąca czasu. Cały czas z nimi walczę, tracę czas i ponoszę koszty za ciągłe telefony!!!!

2012-11-20 15:38

EWA

Ergo HESTIA TO FIRMA KTÓRA ROBI SOBIE KPINY Z LUDZI. 5 TYGODNI TEMU BYŁ RZECZOZNAWCA Z TEJ FIRMY WYCENIĆ SZKODĘ NA POJEŹDZIE DOKONANĄ PRZEZ OBYWATELA NIEMIEC. TA FIRMA JEST POŚREDNIKIEM POMIEDZY POSZKODOWANYM A UBEZPIECZYCIELEM ZAGRANICZNYM. i WYOBRAŹCIE SOBIE MOJE ZDZIWIENIE I ZŁOŚĆ KIEDY DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE PO 5 TYGODNIACH HESTIA NIE WYSŁAŁA ŻADNYCH PAPIERÓW DO UB, ACAD W NIEMCZECH A MNIE ZBYWALI KŁAMSTWAMI. TAM SĄ WIELCY OSZUŚCI I KŁAMCY. OBRACAJĄC NASZYMI PIENIĘDZMI ZŁODZIEJE BOGACĄ SIE A NAS MAJĄ W...GŁĘBOKIM POWAŻANIU. WSTYD DLA POLSKI ZA TAKICH UBEZPIECZYCIELI. TERAZ JUŻ TYLKO SĄD CHYBA POZOSTAŁ....

2012-10-16 11:20

krzys

Witam, jeden z najgorszych zakladow ubezpieczeniowych umowe na samochod ubezpieczeniowa zawarlem 26.09.12 w autosalonie i od razu zaplacilem cala skladke na caly rok .a ja mam na swoim ekonto wiadomosci by oplacic skladke tz uregulowac .wysylalem z 15 emeli dzwonilem i jedno i to samo ze jest w trakcie weryfikacji. ale nadal chca odemnie kase.pomimo ze autosalon powiadomil mnie ze kasse Ergo otrzymalo 3.10.12 wiec gdzie jest ta Kasa??? Nigdy wiecej Ergo sopot

2012-07-26 17:47

SZ

Potwierdzam negatywną opinię o tej firmie, trzymajcie się od nich z daleka. Miałam nieszczęście kupić samochód od właściciela, który był u nich ubezpieczony, mimo wypowiedzenia umowy po czterech latach mnie nękają i wysyłają, jakieś złodziejskie naliczenia, m.in zaległości z tytułu ubezpieczenia AUTOCASCO, mimo przesyłania skanów, sprzedali mój dług do jakieś mafii, która straszy mnie najściami w domu. UWAGA!!!!! TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY

2013-03-12 01:00

agakhan

Mam problem z wypowiedzeniem umowy polisy OC ,wysylanej w ciągu roku kilkakrotnie przysylali mi pozwy do zapłaty zaleglej skladki 960zł !!! wypowiedzenie wysłane było 2tyg.przed końcem polisy i zmieniłem ubezpieczyciela .Sprawe uznałem za zakończoną do niedawna kiedy przyszedł mi nakaz z Sądu o zapłate jakiejś zaległej składki 960 zl + koszty sądowe 200zł w terminie 2 tygodni.Dodam ze nikt do mnie nie dzwonił ani sam nie przedłużałem z Ergo żadnej umowy!!! TO SA NACIAGACZE .

2015-11-10 18:00

Czaja194.150.251.141

I zaplaciles?? My mamy ten sam problem wlasnie dostalismy wezwanie i jakies zarty to,sa chyba kpina!!!

2012-06-18 14:13

AK

Zgadzam sie jak najbardziej, że Ergo Hestia to TOTALNE DNO do POTĘGI 100!!!, NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY , już nigdy nie popełnie tego błędu i nieubezpiecze się w Ergo Hestii. Mam ubezpieczony samochód w tej firmie OC i dobrowolne AC, płace wysoką składkę za mój nowy samochód. Podczas wichury spadła dachówka i uszkodziła mój samochód z , porysowała bok samochodu. Zgłosiłem szkodę i za zgodą Hestii naprawiłem samochód w salonie bezgotówkowo, teraz po pół roku od incydentu Hestia domaga się ode mnie zwrotu kosztów naprawy, ponieważ samochod jest zapisany na moją mamę a szkodę wyrządziłem ja, bo jestem właścicielem domu z którego spadła dachówka.TOTALNY ABSURD. Ja jestem sprawcą szkody, bo chyba w tą dachówkę dmuchałem. Straszą mnie sądem, jeżeli nie zapłace w ciągu 14 dni. OSTRZEGAM PRZED ZAWIERANIEM UMÓW Z TĄ NIEUCZCIWĄ FIRMĄ, NICZEGO OD NICH NIE OTRZYMACIE - ŻADNEGO ODSZODOWANIA POMIMO OPŁACONEJ SKŁADKI AC A WRĘCZ BĘDĘ WYŁUDZAĆ PIENIĄDZE OD WAS. DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO!!! Jeszcze nigdy nie spotkałem z tak perfidną i nieuczciwą firmą ubezpieczeniową.

2012-10-27 21:53

Moherowy Kapelusz

Coś kręcisz. Raz piszesz, że to Twój samochód a drugim razem, że Twojej mamy. Oczywiście, że to Ty jesteś sprawcą szkody, bo dachówka spadła z Twojego domu. Nieważne kto na nią dmuchał, Ty czy natura czyli wiatr. Jeśli Twój pies wybiegnie na drogę pod samochód, to Ty jesteś odpowiedzialny a nie pies.

2012-06-05 09:37

DS

Będę mało oryginalny - Hestia = DNO !!! OD 25 dni użeram się a nimi o przepisanie polisy OC. Zwodzą, przeciągaja jak się da... do tego kłamią ! Poprzedni właściciel mojego samochodu ubezpieczył się u nich ja TEGO BŁĘDU NIGDY NIE POPEŁNIĘ !

2012-05-25 14:45

Piotrek

Potwierdzam, liczy się dla nich tylko zysk Kupiłem używany samochód ubezpieczony w tej firmie, wypowiedziałem umowę i po prawie 4 latach przychodzi do mnie pismo z sądu, że mam niezapłaconą składkę. Niestety potwierdzenia wypowiedzenia zgodnie z przepisami po 3 latch się pozbyłem. Jak sie okazało firma ERGO HESTIA robiła wszystko żebym nie mógł udowodnić im złożenia wypowiedzenia i pisma do mnie kierowała na zły adres (w umowie oczywiści adres był prawidłowy). Dziwnym trafem po odwołaniu się w sądzie ERGO HESTIA już prawidłowy adres wpisywała. Uważam, że specjalnie zmieniają adres w celu braku możliwości obrony przez osobę składającą wypowiedzenie.

2012-05-07 21:55

MB coupe124 300CE 24V igła

Niestety wszystkie te firmy liczą w słupkach swoje zyski i mają nas dzieś Są w śród nich jeszcze w miare normalne ale są takie jak Ergo totalne dno . Robią wszystki na beszczelnego a w dodaku jeszcze przeginają z zaniżaniem wycen nie mając pojęcia co wyceniają chyba . Ja jestem poszkodowany przez ubezpieczonego w tej "firmie" I sprawę oddaję do sądu . będę tępił beszczelność i cwaniactwo a hamstwa nie znoszę

2012-04-10 22:03

Pawlo

Będę szczery. Takiej beznadziejnej firmy jak ergo hestia jeszcze nie spotkałem. Kupiłem auto we wrześniu 2011 r. z ubezpieczeniem ważnym do lipca 2012 r. Zadzwoniłem do ergo hestii zaraz po przerejestrowaniu samochodu i poprosiłem o przepisanie polisy na mnie z byłego właściciela auta. Pani na infolini obiecała że sprawę załatwi jak najszybciej. Minął miesiąc , zadzwoniłem drugi raz. tym razem jakiś Pan mnie przeprosił i stwierdził że to jakieś niedopatrzenie z ich strony, obiecując jednocześnie że sprawę przepisania polisy załatwi w trybie natychmiastowym. He he he minął miesiąc zdzwoniłem znowu i chciałem rozmawiać z kierownikiem, ale okazało się że nie można. Wyjaśniłem o co chodzi i oczywiście obiecano mi że załatwią przepisanie polisy tego samego dnia. He he he he, minął miesiąc i przysłano mi druk do zapłaty na kwotę 730 zł dobre co ? Zadzwoniłem tam i zapytałem za co mam zapłacić jak ubezpieczenie jest zapłacone do lipca 2012 r. Pani na infolini była bardzo zaskoczona, zobaczyła do komputera i potwierdziła że rzeczywiście, poprzedni właściciel zapłacił ubezpieczenie za cały rok w dwóch ratach i przekazała mi bym tej kwoty nie płacił do momentu wyjaśnienia, dodając że do mnie zadzwoni. po dwóch tygodniach zadzwoniła do mnie , ale już zupełnie inna kobieta i stwierdziła że mam zapłacić 430zł, więc pytam za co ? a no za to że okazało się iż ten poprzedni właściciel zapłacił ale tylko jedną ratę, a nie dwie jak to wcześniej wspomniał jej koleżanka. Buuuuuuuchacha ta firma robi sobie zwyczajnie kpiny z ludzi. Polisę wypowiem na początku lipca i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Podsumowując ergo hestia przepisywała polisę na mnie przez 4 miesiące co firmie np. axa, link4, albo warta zajmowało jakieś 7 dni. Mam wrażenie że z obojętnie jaką firmą ubezpieczeniową która niech by miała swoją placówkę w Nowej Zelandii, załatwię wszelkie formalności znacznie szybciej korespondencyjnie niż z ergo hestią w trójmieście. Nie polecam firmy ergo hestii nikomu, bo podejście do klienta mają skandaliczne. Ważne żeby kasę wziąć , a potem martw się sam. Do dziś jak myślę o tej firmie to mnie zbiera na śmiech

2012-04-25 22:49

M...

witam mamy podobna sytuację tyle że poprzedni właściciel auta wymówił im ubezpieczenie.a my od dnia wygasnięcia ubezpieczenia ubezpieczylismy auto w innej firmie.a po dwóch miesiacach ergo hestia przysyła ratę ubezpieczenia do zapłaty.i zaczęło się wjasnianie które trwa juz miesiąc.wysłali tylko jakies paragrafy na jakiej podtawie bez naszej wiedzy naliczyli składkę.żarty sobie robią to mało powiedziane na siłę szukaja klijenta tak to można nazwać.porządna firma skontaktowała by sie z nowym nabywcą i poinformowała go o jego prawach i obowiązkach wcześniej a nie dwa miesiące po fakcie przysłała juz naliczoną składkę.a co do infolinii to chyba cud żeby sie do nich dodzwonić.to nie tylko gdynia tak postępuje.

2012-03-28 13:00

GRZEGORZ

FATALNE I CHAMSKIE PODEJSCIE DO KLIENTA ul.ŚWIĘTOJAŃSKA 65 GDYNIA.CZEKAM 8 TYDZIEŃ NA PRZEPISANIE POLISY OC/AC!!!PANI Z ERGOHESTII UMIAŁA TYLKO ZAŻARTOWAĆ IŻ DOSTANĘ ETAT STAŁEGO PRACOWNIKA Z RACJI MOICH CZĘSTYCH WIZYT!CHAMSTWO!!! BRAK PROFESJONALIZMU!!!

2012-04-05 21:59

Izabela

W 100 % zgadzam się z panem, ja czekałam na przepisanie polisy jakieś 6,5 tygodnia. Mimo, że dzwoniłam i upominałam się dość często nikt się ze mną nie liczył! a kiedy ostatnio mąż zadzwonił na infolinię to pani powiedziała mu że polisa została wysłana 29 marca a dzisiaj w końcu do nas dotarła i na stemplu pocztowym była data 2 kwietnia. Więc nie dosyć, że w tej firmie panuje wielkie chamstwo to jeszcze na dodatek zakłamanie!!! nikomu nie polecam ergo hestii!!!!

2012-10-24 00:21

Artur

Panie Grzegorzu ja mam tez ubezpieczenie w debilnej Ergo Hestia,ale jak sledzilem co ta banda ( hestia) robila z Pania Magda Sipowicz ktora ulegla trwalemu kalectwu po katastrofie kolejowej w Szczekocinach to ja osobiscie nie chce miec z nimi nic do czynienia.I na pewno jak mi sie moje ubezpieczenie skonczy to z tym ubezpieczycielem nie podpisze ponownej umowy o nie!!!! Artur ze Szczecina.

2012-11-27 22:54

katarzyna

Stanowczo odradzam, chamstwo, chamstwo , chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Najgorsze dla mnie jest to, że traktują swoich klientów jak zwykłych debili. Właśnie złożyłam pozew do Sądu przeciwko tej firmie. Napiszę jak zakończyła się sprawa za kilka tygodni.

2012-12-05 02:42

ateli

Odradzam wszystkim wykupywanie ubezpieczeń w Ergo Hestia !!! Doszło do pęknięcia wężyka od zlewozmywaka w firmie,zniszczone zostały meble,zalane panele podłogowe,podtopione ściany,rozmiękły tapety etc.Trzeba było się wykłocać żeby łaskawie przyszedł likwidator,nie dogadali się coś wewnatrz Hestii i zamiast po 3 dniach najpóźniej jak obiecał mi pan u którego zgłaszałam szkodę,chciał przyjśc na 6 dzień dopiero i przykazano w Hesti że do jego przyjścia nie wolno niczego ruszać bo nie zapłacą nic,suma sumarum i tak nic nie zapłacili..Wykłóciłam się,nastraszyłam wniesieniem skargi na obsługę do Zarzadu Hestii to jeszcze w ten sam dzień jakoś znalazł się likwidator... Okazało się ze Hestia wypłaca tylko odszkodowanie za rzeczy które są na fakturach,trzeba udowodnić żę np. meble ktore znajduja sięw państwa firmie śa na pewno wasze a nie np. Ruskich-należy przedstawić fakturę...poza tym okazało się że ubezpieczenie nie dotyczy podłóg,farb,tapet,paneli jedynie wyposażenie czyli np. meble,sprzęt.Z braku faktury odmówiono mi wypłaty odszkodowania całkowicie gdyz wypłata mniej niż 400 zł też ich nie obowiązuje.Za wymianę podłogi zapłaciłam 1000 zł do tego zaudowa po zalaniu kosztowała mnie 1700 zł,jeszcze zostały tynki do naprawy i pewnie walka z grzybem.. To tylko moja opinia,ja już na pewno żadnej umowy z nimi nie podpiszę,wystarczy w googlach wyszukać opinie o Ergo Hestia-okazuje się że opinii dobrych prawie nie ma..Całkowita strata pieniędzy,nie polecam!!!!

2013-03-29 13:04

TIK

AC nie da się przepisać.Z dniem sprzedaży ulega rozwiązaniu.OWU. Przepisanie oc trwa do 2 dni.