pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Dlaczego trzeba wykupować ubezpieczenie turystyczne ? Sama karta EKUZ nie wystarczy ? Po co tyle ubezpieczeń?

2014-03-03 10:04

Monika67

Jestem mega zadowolona z pomoc Allianz we Włoszech. Nie zapłaciłam ani grosza. Ze szpitala we Włoszech przewieziono mnie na lotnisko, potem Allianz wykupił 3 miejsca w samolocie, abym wygodnie siedziała z nogą całą w gipsie. W samolocie miałam świetną opiekę a na lotnisku w Warszawie stała karetka, która odwiozła mnie do domu. Za polisę zapłaciłam 95 zł i kupiłam w ostatniej chwili przed wylotem w agencji Allianz.

2014-02-08 08:53

krystian

Miałem udzielona pomoc we Włoszech. Na stoku złamałem rękę. W szpitalu zaopiekowano się mna bardzo dobrze- prześwietlenia,gips,ortopeda,leki przeciwbólowe. Allianc załatwił mi bilety na szybszy termin powrotu do Polski.Po zdjęciu gipsu mam miec komisje lekarską i wypłatę za uszczerbek . Za polisę zapłaciłem 124 zł.,opłacało się.

2014-01-29 12:14

emek

wy macie ludzi za debili?? przecież to widać ze prawie wszystkie ostatnie pisane tu komentarze, piszecie WY- Pracownicy Allianzu....

2014-01-29 12:03

Renata

Turystyczną polisę wykupuję zawsze. Nigdy nie było problemu. Wszystko zawsze załatwiane bezgotówkowo.

2014-01-29 11:05

Agent Allianz

Panie Sławku, jeżeli ceni Pan wygodę i bezpieczeństwo finansowe, to polisę turystyczną czy w Allianz czy u innego Ubezpieczyciela zdecydowanie warto wykupić. Przesyłam Panu podstawowe różnice. Jeżeli będzie Pan zainteresowany ubezpieczeniem - to proszę o kontakt - tel. do Agencji : 22-270-2004 ( w godz. 9.30-16.30). Allianz: -Gwarancja 24-godzinnej pomocy w zakresie: pokrycia kosztów leczenia oraz pełnej organizacji procesu leczenia w przypadku nagłego zachorowania oraz nieszczęśliwego wypadku. -Suma ubezpieczenia wyrażona w euro -Suma kosztów leczenia odnosząca się do każdego zdarzenia - Transport do kraju, który nie pomniejsza sumy ubezpieczenia (co oznacza, że w przypadku skonsumowania całej sumy na koszty leczenia, transport i tak zostanie zorganizowany). - Leki, środki opatrunkowe czy leczenie ambulatoryjne rozliczane do wysokości sumy ubezpieczenia KLA (brak podlimitów ). - Większość usług rozliczana w formie bezgotówkowej (klient okazuje polisę i nie musi płacić). - Dostęp do renomowanych placówek medycznych (państwowe i prywatne). i info o EKUZ: W ramach ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce, NFZ w krajach Unii Europejskiej zapewnia świadczenia na podstawie karty EKUZ : -Możliwość skorzystania jedynie ze świadczeń, które są w danym kraju refundowane (informacje dotyczące kosztów, jakie poniesie klient oraz tych, które nie są refundowane można znaleźć na stronie http://www.nfz.gov.pl/ - nasze zdrowie w UE/ wyjeżdżam do/ wybierz konkretny kraj -Dostęp wyłącznie do placówek, które mają podpisaną umowę z NFZ -Usługi rozliczane w formie gotówkowej (imienną fakturę rozlicza się po powrocie do kraju zgłaszając się do NFZ w celu uzyskania REFUNDACJI za koszty leczenia poniesione za granicą.

2014-01-29 10:32

Sławek

Po co mi ubezpieczenie turystyczne. Mam kartę EKUZ. Czy to się różni? Może to przesada wykupować tyle ubezpieczeń?