Strona główna  |  Wiadomości  |  Aviva przenosi zniżki z ubezpieczenia OC na AC

Aviva przenosi zniżki z ubezpieczenia OC na AC

Aviva przenosi zniżki z ubezpieczenia OC na AC

Data publikacji: 2010-10-11
Aviva przenosi zniżki swoim klientom z ubezpieczenia OC na AC w pełnej wysokości, co nie jest standardem na rynku ubezpieczeniowym.

Zniżki za bezszkodową jazdę przenoszone w pełnej wysokości z ubezpieczenia OC na ubezpieczenie AC jest kolejną propozycją dla kierowców, którzy poszukują najkorzystniejszego ubezpieczenia samochodu.

Rabat procent Umożliwiamy przeniesienie pełnych zniżek z OC na AC. Zachęcamy do zakupu ubezpieczenia autocasco i przekonania się o korzyściach wynikających z tego zakresu ochrony. Dotyczy to zwłaszcza osób, które wcześniej nie decydowały się na zakup autocasco. Warto korzystać z tego dobrowolnego ubezpieczenia, szczególnie w przypadku samochodów młodszych niż 10 lat, a takich pojazdów na naszym rynku jest coraz więcej – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.

Kampania Aviva dotycząca przenoszenia zniżek z OC na AC rozpoczęła się 3 października. Spoty reklamowe są dostępne w telewizji, zarówno w kanałach ogólnopolskich, jak i tematycznych, internecie oraz w kinach sieci Cinema City.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-22

Ubezpieczenie ochrony prawnej Aviva

Wiele osób wie już, że po uszkodzeniu samochodu w wyniku wjechania w dziurę, może żądać odszkodowania od zarządcy drogi. Mało kierowców ma jednak energię i pieniądze, by swoich praw dochodzić...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-22

Ubezpieczenie NNW w Aviva

Ubezpieczenie NNW jest przydatnym dodatkiem do polisy OC oraz AC. W Avivie można dodatkowo rozszerzyć zakres tej polisy, tak aby obejmowała także wypadki niezwiązane z jazdą samochodem.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-22

Ubezpieczenie szyb w Aviva

Nie chcesz stracić zniżek na AC z powodu zniszczonej szyby? Dokup dodatkowo ubezpieczenie szyb, dzięki któremu naprawisz ten najbardziej narażony na zniszczenie element auta bez uszczerbku dla...

Czytaj więcej
Komentarze