Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Aviva i Bank BGŻ rozpoczynają współpracę

Data publikacji: 2010-12-20

Jedna z największych firm ubezpieczeniowych Aviva i Bank BGŻ podpisały wieloletnią umowę o współpracy w zakresie bancassurance. Na mocy umowy Aviva będzie dostawcą ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń majątkowych dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm obsługiwanych przez Bank BGŻ.

Klienci Banku BGŻ otrzymają dopasowane do swoich potrzeb ubezpieczenia Aviva, powiązane zarówno z produktami bankowymi, jak również sprzedawane niezależnie. Oferta przedstawia bardzo szeroki zakres potrzeb ubezpieczeniowych Klientów, którzy mogą skorzystać na jednolitym i spójnym modelu obsługi, i przede wszystkim na konkurencyjnych cenach ubezpieczeń.

Ubezpieczenie na życie - ochrona Ubezpieczenia Aviva będą oferowane w ponad 360 placówkach Banku BGŻ oraz za pośrednictwem bankowości interetowej eBGŻ i telefonicznej TeleBGŻ.

"Nasze doświadczenia europejskie, w tym polskie, dowodzą, że model długofalowej współpracy banku i ubezpieczyciela jest najbardziej korzystny klientów, a także dla obu partnerów. Współpraca z Bankiem BGŻ – doświadczonym i profesjonalnym partnerem – to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju bancassurance naszej grupy" – mówi Jacek Koronkiewicz, członek zarządu grupy Aviva w Polsce odpowiedzialny za bancassurance.

Aviva jest największym graczem na rynku bancassurance w Europie – współpracuje z 46 bankami, które łącznie dysponują siecią 21 tys. placówek.

"Celem Banku BGŻ jest zapewnienie klientom szerokiej oferty usług finansowych. Mamy nadzieję, że rozszerzenie oferty banku o nowe produkty ubezpieczeniowe oferowane przez lidera rynku bancassurance w Europie jakim jest Aviva, zwiększy naszą konkurencyjność i przyczyni się do dalszego umocnienia pozycji banku na rynku." – powiedział Witold Okarma, wiceprezes zarządu Banku BGŻ. "W ramach tego modelu współpraca z doświadczonym partnerem ubezpieczeniowym jest kluczowa z punktu widzenia jakości produktów i obsługi klienta" – dodał W. Okarma.

Tagi:

Komentarze