Strona główna  |  Wiadomości  |  Assistance mieszkaniowy WARTY coraz popularniejszy

Assistance mieszkaniowy WARTY coraz popularniejszy

Data publikacji: 2011-05-25
Każdego miesiąca rośnie liczba klientów korzystających z usług assistance mieszkaniowego, które jest bezpłatnie dołączany przez Wartę do każdej polisy mieszkaniowej.

Warta ubezpieczenia Pakiet assistance dodawany przez Wartę do każdej polisy mieszkaniowej obejmuje usługi zapewniające klientom organizację pomocy w różnych sytuacjach życiowych. To bardzo korzystne rozwiązanie, którego klienci często byli nieświadomi. Statystyki Centrum Alarmowego pokazują, że zaczyna się to zmieniać. Liczba osób korzystających z pomocy Warty wzrosła trzykrotnie na przestrzeni ostatniego roku.

Assistance Warty gwarantuje domową pomoc przy usuwaniu awarii związanych z użytkowaniem domu, tj. pęknięta rura, cieknący dach, wybita szyba, zacięty zamek, itp. oraz z naprawą sprzętu RTV, AGD, PC. Ubezpieczyciel nie tylko organizuje i opłaca przyjazd specjalisty, ale też pokrywa koszty użytych do naprawy niektórych części zamiennych. Limity uzależnione są od wykupionego wariantu polisy mieszkaniowej.

Najszerszy zakres usług assistance gwarantowany jest w ramach ubezpieczenia Warta DOM KOMFORT. Obejmuje on m.in. naprawę samochodu pod domem lub jego holowanie do najbliższego warsztatu, wizytę lekarza w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku na terenie RP, opiekę nad dziećmi i zwierzętami podczas hospitalizacji osoby ubezpieczonej. Polisa pokrywa również koszty opieki nad osobami niesamodzielnymi, wymagającymi stałej opieki podczas urlopu osoby ubezpieczonej. Assistance umożliwia nawet zamówienie kwiatów i bilet do teatru, które zostaną dostarczone pod wskazany adres.

"Biorąc pod uwagę, że wykupujemy polisę chroniącą dom czy mieszkanie, zakres otrzymanej ochrony assitance znacznie poszerza jej przydatność. Bywają bowiem sytuacje, kiedy najcenniejsza jest natychmiastowa pomoc" – mówi Przemysław Makaro Dyrektor Biura Rozwoju Produktów Majątkowych i Osobowych w WARCIE

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-10-18

Ubezpieczenie nagrobków w 2022 roku: kto je oferuje?

Ubezpieczenia nagrobków już od dłuższego czasu są dostępne w Polsce. Przed kolejnym Dniem Wszystkich Świętych sprawdzamy, jak wygląda oferta takich polis w 2022 r.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-05-31

Na które OC i AC rzadko się skarżyliśmy w 2021 roku?

Wiemy, ile skarg do Rzecznika Finansowego na OC i AC dotyczyło poszczególnych firm. Warto porównać te nowe wyniki z udziałem rynkowym ubezpieczycieli.

Czytaj więcej
Komentarze