Strona główna  |  Wiadomości  |  Assistance mieszkaniowy WARTY coraz popularniejszy

Assistance mieszkaniowy WARTY coraz popularniejszy

Assistance mieszkaniowy WARTY coraz popularniejszy

Data publikacji: 2011-05-25
Każdego miesiąca rośnie liczba klientów korzystających z usług assistance mieszkaniowego, które jest bezpłatnie dołączany przez Wartę do każdej polisy mieszkaniowej.

Warta ubezpieczenia Pakiet assistance dodawany przez Wartę do każdej polisy mieszkaniowej obejmuje usługi zapewniające klientom organizację pomocy w różnych sytuacjach życiowych. To bardzo korzystne rozwiązanie, którego klienci często byli nieświadomi. Statystyki Centrum Alarmowego pokazują, że zaczyna się to zmieniać. Liczba osób korzystających z pomocy Warty wzrosła trzykrotnie na przestrzeni ostatniego roku.

Assistance Warty gwarantuje domową pomoc przy usuwaniu awarii związanych z użytkowaniem domu, tj. pęknięta rura, cieknący dach, wybita szyba, zacięty zamek, itp. oraz z naprawą sprzętu RTV, AGD, PC. Ubezpieczyciel nie tylko organizuje i opłaca przyjazd specjalisty, ale też pokrywa koszty użytych do naprawy niektórych części zamiennych. Limity uzależnione są od wykupionego wariantu polisy mieszkaniowej.

Najszerszy zakres usług assistance gwarantowany jest w ramach ubezpieczenia Warta DOM KOMFORT. Obejmuje on m.in. naprawę samochodu pod domem lub jego holowanie do najbliższego warsztatu, wizytę lekarza w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku na terenie RP, opiekę nad dziećmi i zwierzętami podczas hospitalizacji osoby ubezpieczonej. Polisa pokrywa również koszty opieki nad osobami niesamodzielnymi, wymagającymi stałej opieki podczas urlopu osoby ubezpieczonej. Assistance umożliwia nawet zamówienie kwiatów i bilet do teatru, które zostaną dostarczone pod wskazany adres.

"Biorąc pod uwagę, że wykupujemy polisę chroniącą dom czy mieszkanie, zakres otrzymanej ochrony assitance znacznie poszerza jej przydatność. Bywają bowiem sytuacje, kiedy najcenniejsza jest natychmiastowa pomoc" – mówi Przemysław Makaro Dyrektor Biura Rozwoju Produktów Majątkowych i Osobowych w WARCIE

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-07

Darmowe OC - kto może na nie liczyć?

Niedawno pojawiły się informacje, że zakłady ubezpieczeniowe proponują bezpłatne ubezpieczenia graniczne dla Ukraińców. Wyjaśniamy na czym polega taka pomoc.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
Komentarze