Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Assistance: Auto24h, Dom24h i Opieka24h sprawdzają się nie tylko 13-tego

Data publikacji: 2011-01-13

Przesądnym awaria w samochodzie, w domu czy nagłe zachorowanie przydarza się 13-tego pewnie częściej niż zwykle. Polisy assistance Auto24h, Dom24h i Opieka24h przygotowane przez BRE Ubezpieczenia gwarantują w nagłych sytuacjach organizację szybkiej i profesjonalnej pomocy.

Dzień może zepsuć nam zatrzaśnięcie kluczyków w aucie czy brak paliwa, ale nie musi pod warunkiem, że posiadamy Assistance Auto24. Niezależnie od wieku pojazdu zapewnia pomoc tak szybko jak to tylko możliwe. W razie awarii, kolizji, przebicia opony czy rozładowania akumulatora dokonywana jest naprawa na miejscu zdarzenia lub w warsztacie. Zależnie od wariantu assistance ubezpieczenie obowiązuje w Polsce lub całej Europie.

Awaria hydraulik Pęknięta szyba, zepsuta pralka, zablokowany zamek w drzwiach - co jeszcze może przydarzyć się 13-tego? Awaria komputera w domu? Problem pomoże usunąć ochrona ubezpieczeniowa assistance Dom24h. W ramach ubezpieczenia do naszej dyspozycji pozostaje szklarz, elektryk, ślusarz oraz specjalista od napraw sprzętu AGD lub komputera.

Natomiast ubezpieczenie Opieka24h sprawdzi się w sytuacji nagłego zachorowania. Assistance medyczne zapewnia m.in. wizytę lekarza lub pediatry, dostawę leków oraz natychmiastową poradę udzieloną przez specjalistów infolinii medycznej.

W celu zapewnienia sobie spokoju i fachowej pomocy w razie awarii mbank proponuje zakup ubezpieczeń poprzez system direct – internet i telefon. Wraz z potwierdzeniem przystąpienia klienci otrzymują numer telefonu do Centrum Alarmowego Europ Assistance Polska, które zorganizuje niezbędną pomoc. Z produktami assistance Auto24h, Dom24h i Opieka24h nie straszne są problemy dnia codziennego nawet 13-tego.

Tagi:

Komentarze