Strona główna  |  Wiadomości  |  Assistance: Auto24h, Dom24h i Opieka24h sprawdzają się nie tylko 13-tego

Assistance: Auto24h, Dom24h i Opieka24h sprawdzają się nie tylko 13-tego

Data publikacji: 2011-01-13
Przesądnym awaria w samochodzie, w domu czy nagłe zachorowanie przydarza się 13-tego pewnie częściej niż zwykle. Polisy assistance Auto24h, Dom24h i Opieka24h przygotowane przez BRE Ubezpieczenia gwarantują w nagłych sytuacjach organizację szybkiej i profesjonalnej pomocy.

Dzień może zepsuć nam zatrzaśnięcie kluczyków w aucie czy brak paliwa, ale nie musi pod warunkiem, że posiadamy Assistance Auto24. Niezależnie od wieku pojazdu zapewnia pomoc tak szybko jak to tylko możliwe. W razie awarii, kolizji, przebicia opony czy rozładowania akumulatora dokonywana jest naprawa na miejscu zdarzenia lub w warsztacie. Zależnie od wariantu assistance ubezpieczenie obowiązuje w Polsce lub całej Europie.

Awaria hydraulik Pęknięta szyba, zepsuta pralka, zablokowany zamek w drzwiach - co jeszcze może przydarzyć się 13-tego? Awaria komputera w domu? Problem pomoże usunąć ochrona ubezpieczeniowa assistance Dom24h. W ramach ubezpieczenia do naszej dyspozycji pozostaje szklarz, elektryk, ślusarz oraz specjalista od napraw sprzętu AGD lub komputera.

Natomiast ubezpieczenie Opieka24h sprawdzi się w sytuacji nagłego zachorowania. Assistance medyczne zapewnia m.in. wizytę lekarza lub pediatry, dostawę leków oraz natychmiastową poradę udzieloną przez specjalistów infolinii medycznej.

W celu zapewnienia sobie spokoju i fachowej pomocy w razie awarii mbank proponuje zakup ubezpieczeń poprzez system direct – internet i telefon. Wraz z potwierdzeniem przystąpienia klienci otrzymują numer telefonu do Centrum Alarmowego Europ Assistance Polska, które zorganizuje niezbędną pomoc. Z produktami assistance Auto24h, Dom24h i Opieka24h nie straszne są problemy dnia codziennego nawet 13-tego.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-08-27

Teraz assistance samochodu na wakacje jest już darmowe

Darmowe assistance samochodu na wakacyjne wyjazdy - brzmi jak bajka? Na Ubea.pl to rzeczywistość. Sprawdź, jak złapać bezpłatną polisę.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-28

Ile kosztuje ubezpieczenie na wakacje za granicą dla pary?

Wiele osób wyjeżdża za granicę z partnerem. Sprawdzamy, ile kosztuje ubezpieczenie podróżne dla turystów jadących na wakacje we dwójkę.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-05-16

Nowe usługi assistance dla posiadaczy eKONTA w mBanku

mBank we współpracy z Europ Assistance Polska wprowadził do swojej oferty pakiety assistance Dom24h, Opieka24h i Auto24h. Usługi dostępne są dla posiadaczy eKONTA w mBanku w trzech wariantach:...

Czytaj więcej
Komentarze