Strona główna  |  Wiadomości  |  15.610 nowych członków w Generali OFE

15.610 nowych członków w Generali OFE

Data publikacji: 2011-08-02
W wyniku drugiego w tym roku losowania ZUS do otwartych funduszy emerytalnych, do siedmiu OFE zostało przydzielonych 109.275 osób. Generali pozyskało 15.610 nowych członków.

Przeprowadzane przez ZUS losowanie obejmuje wszystkie osoby, które urodziły się po 31 grudnia 1968 r. i po podjęciu pierwszej pracy nie zgłosiły się do żadnego Otwartwgo Funduszu Emerytalnego mimo listu przypominającego o tym obowiązku. Osoby biorące udział w losowaniu są przydzielane do tych funduszy, które spełniają określone wymogi prawne:

    Nowi członkowie
  • osiągnęły wyższe niż średnia stopy zwrotu w dwóch kolejnych okresach rozliczeniowych,
  • zarządzają mniej niż 10% aktywów netto wszystkich OFE.

W ostatnim losowaniu wzięło udział siedem Otwartych Funduszy Emerytalnych. Do Generali OFE przydzielonych zostało 15.610 osób.

Otwarty Fundusz Emerytalny Generali jest jedynym, który dzięki bardzo dobrym wynikom inwestycyjnym brał udział we wszystkich dotychczasowych losowaniach przeprowadzonych przez ZUS.

Wkrótce nowi członkowie zostaną poinformowani przez Generali OFE o wynikach losowania.

Źródło: Grupa Generali

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
Komentarze